Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: emilil, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. május 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A kurkumában lévő kurkumin antioxidáns hatása majdnem azonos a C- és E-vitaminéval. Antioxidáns, tehát véd a szabadgyök- molekulák ellen amelyek sejtkárosodást okoznak.

Gyulládáscsökkentő, így nagyszerű aknés, pattanásos bőrre. Javítja a bőr textúráját és felveszi a harcot a ráncok ellen.

Arcpakolás: 2 evőkanál liszt, kurkuma, méz, tej/yoghurt/tejföl.

Keverj össze egy teáskanálnyi kurkumát, 2 evőkanál liszttel és némi mézzel, majd tégy hozzá annyi tejet/yoghurtot vagy tejfölt, hogy kenehető állagú legyen. Vidd fel vékony rétegbe a megtisztított arcodra, majd hagyd száradni 20 percig, ezután alaposan mosd le.

krisztinka88

2013. május 1.

Kipróbáltam mézzel keverve, nagyon jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 1.

Kipróbáltam mézzel keverve, nagyon jó volt.

zuleica

2013. május 1.

Na most véleményeztem az előbb az uborkát :) biztosra vettem, hogy van kurkuma is! :D Ezt a receptet kb havonta szoktam elővenni. Az arcról lejön a sárgaság, nekem a bioderma H2O leszedi teljesen, vagy valami olajos lemosó, esetleg sima oliva vagy szőlőmagolajjal át lehet törölni az arcot és eltűnik a sárga beütés. Ami gázosabb, az a köröm, nekem párszor nagyon csúnyán megfogta a körmöm, azóta jobban figyelek, hogy kenem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 1.

Angelgirl

2013. április 19.

Én a ricinusba kevertem bele, azt mondta egy csaj (egy másik oldalon), hogy neki szép, aranyos csillogást adott a hajának :) Hát ezt még nem tapasztaltam, de lassan meg fogom nézni napfényben is :) Viszont vicces színe van a víznek hajmosáskor :D Ilyen neonzöldes-neonsárgás-kevesetittampisi színű :D Nem szoktam sárga maradni, a kezemről, a fejemről és a kádról/csapról is könnyedén lejön :)) Csak azért kap 4-et, mert még nem csillog aranyosan a hajam :) (aranyos=nem a cuki szinonímájaként :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

Kencefice

2013. április 19.

Nagyjából én is azt a pakolás receptet használom amit emilil linkelt be, egy arcmosás után viszont a sárga szín nem jön le maradéktalanul. a párnát is befogja néha, reggelre viszont az eredmény magáért beszél

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 19.