Lactovit

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mesi, Módosítva: 2013. szeptember 2.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Dezodorok

muzli

2013. december 15.

A tusfürdőhöz hasonlóan nagyon jó termék. Kellemes illata van, nem irritál, nagyon szeretem. Remélem sokáig kapható lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 15.

Myrkky

2013. szeptember 20.

Életem legjobb izzadásgátlója. Tényleg használ, a legnagyobb melegben sem izzadok, nagyon hamar megszárad, nem ragad és kellemes az illata. Csakis ajánlani lehet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

kovacstina21

2013. augusztus 12.

Nagyon jó tiszta illata van, puhává teszi a bőröm és kevésbé izzadok. Érdemes volt megvenni, csak ajánlani tudom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

cream

2012. november 23.

Nekem nagyon bevált, illata kellemes,de nem hivalkodó, és tényleg hatásos, megéri az árát! :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 23.

Mesi

2012. szeptember 4.

Minden mindegy alapon vettem le a polcról a drogériában. Kuponnal féláron vettem, gondoltam hogy az eddigieknél biztos nem lesz rosszabb, mert nekem kb. semmit nem ért egyik deo sem (az átlag kínálatot végigpróbáltam - stiftes, fújós, golyós, mindegy volt). Szóval egy próbát megért.
És nagyon bejött! Kellemes és tartós az illata, de mégsem erős és valóban visszafogja a nedvességet.
Szuper, végre valami, ami használ is, nem csak rutinból kenem magamra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Szuper, végre valami, ami használ is, nem csak rutinból kenem magamra!

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol