Egyéb

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 5990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Ayla, az összetevőket feltöltötte: djsmithpopo, Módosítva: 2019. augusztus 21.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 5990 Ft

A mindig megújuló énekesnő első parfümje hű maradt extravagáns stílusához, a tetszetős üvegcse ugyanis fekete színű fluid állagú parfümöt tartalmaz, mely csak a bőrön válik átlátszóvá. A teljesen átlátszó üvegcse dizájnja is ezt az innovációt hivatott reklámozni: az átlátszó, tojás formájú szórófejes üveget aranyszínű, karmos kupak zárja le.

Az illat megkomponálásakor is elrugaszkodtak a hagyományoktól, ugyanis a parfüm nem a hagyományos parfümpiramist követi, hanem egy különleges keverési eljárással minden illatösszetevőt egyszerre érezhetünk. Az összetevők - nadragulya, orchidea, Sambac jázmin, méz, sárgabarack, füstölő és sáfrány- közül a legkülönlegesebb talán a belladonna (nadragulya), amely egyáltalán nem szokványos.

Ár: 5990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 3500 Ft , Eladó: perfumeaddict
Állapot: 30/15 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel munkaidőben Duna pláza környéke, egyébként belváros
Ár: 18.900Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, bontatlan fóliás, Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel

Kinguci123

2015. október 7.

3 éve vettem ezt a parfümöt, nagyon bejött. Bár újra nem vásároltam, annyira nem nyűgözött le. Maga a 'dizájn', a fekete szín, érdekes és magával ragadó. Az illat is. Kiérezni a jázmint, a mézet és egy jellegzetes erős uralkodó illatot, nem tudom melyik összetevő lehetett. Az én bőrömön nagyon tartós volt. Délután, sőt a nap végén fürdéskor is éreztem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 7.

Csirip74

2015. szeptember 19.

Augusztusban egy 7 ml-es mini kiszerelést használtam el. Szinte vártam, hogy elfogyjon, nem nagy szám, édes, virágos, nem olyan illat amire felkapod a fejed. Egynek elment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

ribizlizizi

2015. szeptember 17.

Nagyon nagyon finom illata van, szerintem nagyon tuti a dizájnja is, le a kalappal, rosszabbat vártam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

Heloise

2015. szeptember 16.

Meglepő hogy bár celebillat, mégis egész jól sikerült alkotás. Persze mindenki egyedibbet, korszakalkotóbbat várt, mégsem az az édes tucatillat. A méz, a belladonna és a füstös alap érdekes kombinációt alkot. Az üvege és a fekete folyadék kétségkívül különleges, engem mégsem emiatt késztetett vásárlásra. Egy olyan illatot kerestem ami jó lehet nyáresti alkalmakra, kora őszi nappalokra, ami nem túl cukros, nem túl friss, amolyan fűszeresen pikáns.
Egyedüli hibája, hogy nagyon nem tartós, rólam fél óra alatt elillan...Ahhoz képest hogy edp és nem egy citrusos illékony aroma egy óra elteltével már egyáltalán érzem magamon. Kár érte..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 16.

Szabcsyka

2015. augusztus 22.

Az egyik kedvencem. Nagyon kellemes illata van és szerintem egész tartós is. Érzem magamon, amit nagyon szeretek benne. Tetszik a csomagolása. Én tuti megveszem újra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

fannc22

2015. július 21.

Érdekes külső, unalmas belső...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

Érdekes külső, unalmas belső...

Lityi1990

2015. július 13.

Nagyon szeretem az illatát, a csomagolását és hogy fekete maga a parfüm, áááááááá nekem találták ki. Ráadásul akciósan vettem 3 rugóért. A dobozon olvasott összetevőkön marha nagyot kacagtam (belladonna könnye, stb.). Szó mi szó, az én sötét lelkemhez egy ilyen sötét parfüm illik, pedig kifejezetten nem kedvelem Gagát, de hát mindegy. Először csak különleges alkalmakra használtam, mert féltem, hogy hamar elfogy és akció nélkül a nagyobb üveget a Rossmannban vagy 8.000-ért dobálják. De úgy döntöttem, fújjuk csak minden nap, mert megszimatoltam az Eau De Gagá-t és az még jobban tetszik. Összegezve: nagyon finom illat, állat dizájn, de nem valami tartós. Azért megéri a magáét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

szp

2015. július 6.

A külcsín részemről 5-ös, a belbecs 4. Kellemes, gyümölcsös illat, rajtam elég tartós is. Nem tolakodó, és nincs a sok parfümre oly jellemző alkoholos illata kifújás után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

papucsallatka

2015. június 4.

jellegtelen, unalmas, szürke, semmilyen

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

jellegtelen, unalmas, szürke, semmilyen

Dike01

2015. június 1.

Mikor megjelent annyira csábított, hogy nekem ez kell. Sajnos nem hozta a várt hűűűha érzést sem első sem sokadik szaglásra. Kedves kis hétköznapi felejtős illat. Sokáig kerülgettük egymást ,teszterek százait szaglásztam és barátnőmét is próbálgattam de úgy érzem nem passzolunk mi annyira illatra mint ahogy csomagolásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lila színű.