Egyéb

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 5990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Ayla, az összetevőket feltöltötte: djsmithpopo, Módosítva: 2019. augusztus 21.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 5990 Ft

A mindig megújuló énekesnő első parfümje hű maradt extravagáns stílusához, a tetszetős üvegcse ugyanis fekete színű fluid állagú parfümöt tartalmaz, mely csak a bőrön válik átlátszóvá. A teljesen átlátszó üvegcse dizájnja is ezt az innovációt hivatott reklámozni: az átlátszó, tojás formájú szórófejes üveget aranyszínű, karmos kupak zárja le.

Az illat megkomponálásakor is elrugaszkodtak a hagyományoktól, ugyanis a parfüm nem a hagyományos parfümpiramist követi, hanem egy különleges keverési eljárással minden illatösszetevőt egyszerre érezhetünk. Az összetevők - nadragulya, orchidea, Sambac jázmin, méz, sárgabarack, füstölő és sáfrány- közül a legkülönlegesebb talán a belladonna (nadragulya), amely egyáltalán nem szokványos.

Ár: 5990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 3500 Ft , Eladó: perfumeaddict
Állapot: 30/15 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel munkaidőben Duna pláza környéke, egyébként belváros
Ár: 18.900Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, bontatlan fóliás, Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel

minaya

2012. szeptember 16.

Az illata szerintem kellemes, más sztárparfümökhöz képest azért erős, különleges illat...nem a szokásos édes-márcos cukorka illat, amihez minden celeb adja a nevét.
Az nem túl szimpatikus, hogy a bőrre/ruhára fújva nyomat hagy, bár tény, hogy nem tartósan. Szerintem jobb választás lett volna, ha az üvege full fekete, de benne a parfüm normális színű, és nem kelt piszkos, maszatos hatást bőrre fújva, de persze akkor nem lenne különleges.
Őszintén szólva tőle én valami nagyon fűszeres, émelyítően pacsuli illatra számítottam (amit nagyon nem szeretek), így ez abszolút kellemes csalódás volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

svivko

2012. szeptember 16.

Én sem értem a sok negatív értékelést, rosszabbra számítottam ezeket olvasva, de egyáltalán nem rossz illatú. Édes, fekete, "celebnévvelfényjelzett" parfüm. Ugyan lányok, mégis mire vártunk?! A parfümre ami vérből van ?! - még mielőtt kijött, ilyeneket lehetett olvasni róla...:D Nem nagy durr, megreszkírozom, hogy tetszik is az illata.
Feláldoztam a világos felsőm, hogy hozzam a választ, és nem, nem hagy foltot a ruhán. Meglepő amúgy, mert egy jó 6 órája fújtam rá nem kis adagot, és csak az utolsó pár órában tűnt el teljesen. :) És a bőrön sem fekete, az elején kicsit mintha piszkos lett volna a csuklóm, de az is elmúlt. Egy szippantást megér. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

diamond69

2012. szeptember 14.

Én is adok neki 4-et, mert túlontúl lehúzzátok - szerintem. Hétfőn fújtam a kis papírkára és még mindig teljesen érződik, és én szívesen szagolgatom :D Szerintem kellemes illat. Első szippantásra hirtelen elborzadtam, de aztán jó lett. Akárkinek mutattam azt mondta nem rossz, nincs vele semmi gáz, de nem vennék meg. Én sem fogom megvenni, de nem azért mert nem tetszik. Ha valaki hozzám vágná simán elhasználnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

sugar bunnie

2012. szeptember 13.

Ma sikerült megszaglásznom a Müllerben. Kellemesen csalódtam, én is nagyon harsány,már már rémes illatot vártam, helyette édes, mézes illat csapta meg az orrom. Tartóssága sem elhanyagolható, kb. 6 körül fújtam egyet a kézfejemre, most 11 óra, túlvagyok a fürdésen, és még mindig érzem az illatát. Az üvegcséje is nagyon szuper. Egyszer lehet megveszem, ha majd jól leértékelik :D (ami úgyse lesz)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 13.

babyface

2012. szeptember 11.

nekem is egy csillámos testű cukifiú ajánlgatta a douglasban azért a fehér ingemre nem mertem ráfújni bár a tesztcsíkot se fogta meg de nem kockáztattam... a nem szokványos összetevőkhöz képest első szaglásra úgy tűnik ez az illat inkább szól a lady pénztárcájának megtöméséről mint egyénisége megmutatkozásáról. nagyon nagyon édes... természetesen a páromnak tetszett, de az ő véleménye nem mérvadó, ahogy máshol már írtam neki az maga a mennyország ha otthon a vattacukor illatú star nature kölnit magamra fujkodom :) egyébként tényleg nem rossz a feketesége ötletes, fiatal lányok imádni fogják.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 11.

nagygyorgy.emese.dalma

2012. szeptember 11.

Átlagos, de azért egész kellemes virágos-gyümölcsös-édeskés illat, nem túl tartós. Nekem fel sem tűnt hogy fekete mikor szagoltam, csak utána olvastam :-) Azt vártam hogy valami fajsúlyosabb vagy legalább érdekesebb illat lesz, de ez nagyon sok más illatra hasonlít, kizárt hogy felismerném hogy ez a Fame.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 11.

Kmanci

2012. szeptember 10.

Nekem vattacukor illatú, a kinézet után nagy csalódás volt. Nem tudom, hogy mi a helyzet a ruhákkal, de az illatmintás papírkán még napok elteltével is fekete a kifújt parfüm. Ezek után biztos nem merném mondjuk egy fehér ingre fújni. De az illat sem jött be... Pedig vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 10.

Lillacc

2012. szeptember 10.

Én sajna nem találkoztam félmeztelen pasasokkal, de talán jobb is mert eléggé lelombozott fejet vághattam mikor megszimatoltam az illatot. Nem tudom, gondoltam hogy egy szimpla celebillat lesz, de ettől egy árnyalatnyival rafkósabb holmira számítottam, mert ugyebár mégis csak egy Gaga nevével fémjelzett dologról beszélünk. Szó volt itt füstölőről meg nadragulyáról, de semmi összetettet nem érzek benne. Egyszerűen csak gumicukor illata van mézes-gyümölcsös leszáradással. Gyenge.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 10.

zizi

Korcsoport: >54
2012. szeptember 8.

Hát tegnap engem is "letámadtak" a félmeztelen fiuk.Lányos zavaromban tovább haladtam.A polcon kitéve illatoltam meg a parfümöt.Semmi illat nagy hírverés gyenge nem tartós illat, hát bizony olyan mint az a bizonyos harmatos li.....Az 1 pont az üvegnek szól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

Judiit

2012. szeptember 8.

Tegnap engem is letámadott egy félmeztelen fiú a parfümmel és a testápolóval :D
Az ötlet érdekes. Fekete parfüm, ami kifújva nem is látszik, illetve fekete testápoló, ami elkenve színét veszti.
Na de maga a parfüm.... Felejthető, hétköznapi, a mostani trendnek megfelelő édes, ragadós kis illatocska. Semmi misztikum, semmi polgárpukkasztó......
Biztos nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 8.

Tegnap engem is letámadott egy félmeztelen fiú a parfümmel és a testápolóval :D
Biztos nem veszem meg.