Egyéb

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 5990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Ayla, az összetevőket feltöltötte: djsmithpopo, Módosítva: 2019. augusztus 21.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 5990 Ft

A mindig megújuló énekesnő első parfümje hű maradt extravagáns stílusához, a tetszetős üvegcse ugyanis fekete színű fluid állagú parfümöt tartalmaz, mely csak a bőrön válik átlátszóvá. A teljesen átlátszó üvegcse dizájnja is ezt az innovációt hivatott reklámozni: az átlátszó, tojás formájú szórófejes üveget aranyszínű, karmos kupak zárja le.

Az illat megkomponálásakor is elrugaszkodtak a hagyományoktól, ugyanis a parfüm nem a hagyományos parfümpiramist követi, hanem egy különleges keverési eljárással minden illatösszetevőt egyszerre érezhetünk. Az összetevők - nadragulya, orchidea, Sambac jázmin, méz, sárgabarack, füstölő és sáfrány- közül a legkülönlegesebb talán a belladonna (nadragulya), amely egyáltalán nem szokványos.

Ár: 5990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 3500 Ft , Eladó: perfumeaddict
Állapot: 30/15 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel munkaidőben Duna pláza környéke, egyébként belváros
Ár: 18.900Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, bontatlan fóliás, Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel

pirosalma123

2015. november 23.

Én nagyon szeretem az illatát, és tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

Én nagyon szeretem az illatát, és tartós is.

Vaslady

2015. november 21.

A tavaly karácsonyra kaptam,nővéremtől.
Egy szép nagy méretű dobozban,30 ml-s változat,a hozzá illő tusfürdővel együtt.
Örültem neki :)
Másnap a tusfürdőt ki is próbáltam.
Hát,hogy őszinte legyek,nem kelltett bennem tisztaságérzetet a használata.
Ahogy kentem magamra a fekete löttyöt,koszosnak éreztem magam :-D
Tusolásnál pedig ahogy folyott le rólam a fekete viz,ugy éreztem,hogy megkapáltam egy jó darab földet,és tetőtől talpig retek vagyok :-D
Aki a kapálás mellett,még egy jót hentergett is a sárban :-D
A parfüm.
Bizarr fekete szin,dizajnos üveg.
Nem mertem fehér blúzra fújni.
Biztos,ami biztos.
Az illat.
Kellemes.
Édes-mézes,téli.
Gyümölcsökkel,és virágokkal.
Nekem tetszik.
Na a tartósság,ami lehetne jobb is....
Sajnos ezen kellett volna még dolgozniuk.
Szóval használtam tavaly,idén is már,és még pár fújásra való,van az alján.
Elteszem emléknek.
Elhasználtam,de magamtól nem vettem volna meg.
Lady Gaga,az éneklés mellett,már a parfümjeivel is felhozta magára a figyelmet.
Nem követtem nyomon a munkásságát,nem ő túl sok(k) volt....
Viszont...most hogy nézem az American horror story 5.-dik évadát,amiben főszerepet játszik....
Hát...
Le a kalappal előtte,megcsillogtatta szinészi tehetségét,és rengeteg arcát!....
(pedig még csak a 7.-dik résznél tartok,mi lesz mééég ....:-D)
Szóval nagyon sokoldalú,karakter.
Ezentúl figyelemmel fogom követni a munkásságát....
És várom továbbra is a filmjeit(remélem meg fog minket még örvendeztetni)....
Hajrá Lady !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 21.

A tavaly karácsonyra kaptam,nővéremtől.
Egy szép nagy méretű dobozban,30 ml-s változat,a hozzá illő tusfürdővel együtt.
Örültem neki :)
Másnap a tusfürdőt ki is próbáltam.
Hát,hogy őszinte legyek,nem kelltett bennem tisztaságérzetet a használata.
Ahogy kentem magamra a fekete löttyöt,koszosnak éreztem magam :-D
Aki a kapálás mellett,még egy jót hentergett is a sárban :-D
A parfüm.
Bizarr fekete szin,dizajnos üveg.
Nem mertem fehér blúzra fújni.
Biztos,ami biztos.
Az illat.
Kellemes.
Édes-mézes,téli.
Gyümölcsökkel,és virágokkal.
Nekem tetszik.
Na a tartósság,ami lehetne jobb is....
Sajnos ezen kellett volna még dolgozniuk.
Szóval használtam tavaly,idén is már,és még pár fújásra való,van az alján.
Elteszem emléknek.
Elhasználtam,de magamtól nem vettem volna meg.
Lady Gaga,az éneklés mellett,már a parfümjeivel is felhozta magára a figyelmet.
Nem követtem nyomon a munkásságát,nem ő túl sok(k) volt....
Hát...
Le a kalappal előtte,megcsillogtatta szinészi tehetségét,és rengeteg arcát!....
(pedig még csak a 7.-dik résznél tartok,mi lesz mééég ....:-D)
Szóval nagyon sokoldalú,karakter.
Ezentúl figyelemmel fogom követni a munkásságát....
És várom továbbra is a filmjeit(remélem meg fog minket még örvendeztetni)....
Hajrá Lady !

LittleSpark

2015. november 17.

Hamarabb elfogyott mint a többi parfümöm, ugyanis sajnos nagyon hamar elillan az illata. 2-3 óráig érezni aztán lehet újabbat puffantani belőle :/ Kár érte, mert nagyon bejött ez az illat, édeskés, a mézet kiérezni belőle és kicsit virágos az én orromnak. Szívesen újravenném, de ennyi pénzért, elvárnám, hogy tovább lehessen érezni. Ez tart vissza az újravásárlástól, és van bőven miből választani a drogériákban helyette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

nikolett

2015. november 9.

Nagyon nem - nem tudom, hogy ebben az abszolút elutasító véleményben maga Gaga benne van-e, de el nem tudnám képzelni, hogy én ezt használjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

Lilu

2015. november 6.

Hú, mikor ezt először kipróbáltam, azt gondoltam, hogy semmilyen más parfümöt nem akarok használni. Abszolút kedvenccé vált, a második üveggel használom el lassan, kérdeznétek, miért adok neki 4 csillagot? Nos a tartósság miatt. Ha egy parfüm alapjáraton 6000 körül van, nem csak egy órát kéne bírnia, hogy utána nyomtalanul elpárologjon. Még ruhán sem bír két óránál többet, pedig jó lenne....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 6.

MankaPankaaa

2015. október 29.

Nálam abszolút téli kedvenc ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.

Nálam abszolút téli kedvenc ;)

Anita1984

2015. október 22.

Szerettem ezt a parfümöt, finom illata volt, az üvege egyedi ez igaz, de a tartóssága nálam sem volt túl jó, 3-4 óra. Egynek elment...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 22.

CataKatinka

2015. október 22.

Ez az egyik kedvencem, kb. a harmadik üveggel fogy el hamarosan, de biztosan újra vásárolok belőle, napközben is szeretem de lehetne egy kicsit tartósabb. Az üveg egyébként egyszerű, de nagyszerű a kupaktól meg igazán extravagánsan néz ki :) És, hogy a parfüm maga fekete - érdekes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 22.

Pampilla

2015. október 21.

Semmi extravagáns nincs benne,max a külse,az tényleg rendben van. De az illat maga abszolút tucat, nem is értem.... A tartóssága kb nulla. Fáj a szívem érte,mert többet vártam volna. Kultusz lehetett volna idővel,de nem lesz az. Csak a külcsín miatt kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 21.

Zellerlevel

2015. október 15.

Mielőtt először megszagoltam arra gondoltam, hogy biztos csak az izgalmas külsejét próbálják eladni, de nem így van. Nagyon jó illata van és tartós, az, hogy az üveg és a benne lévő parfüm így néz ki pedig csak plusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lila színű.