Le Petit Marseillais

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   2x100 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   hipermarketek, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jns.melinda, Módosítva: 2013. január 29.

Kiszerelés:   2x100 g
Lelőhely:   hipermarketek, Müller
Kategória:   Szappanok

Nagyon kellemes szappan a Le Petit Marseillais manufaktúrától, ami tradícionális technológiák alapján készült. 100%-ban növényi eredetű, parabének nélkül.

kizsbori73

2013. november 27.

Nagyon szerettem ezt a márkát régebben, főleg a szappanokat meg a tusfürdőket használtam. Régebben a Cora árulta, de már ugyebár ők sincsenek...Nem tudja valaki, hol lehetne itthon venni LPM szappant???? Köszi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 27.

bareszko

2013. október 31.

Nem szeretem a francia kozmetikumokat, de ezzel a szappannal kivételt teszek. Igaz, hogy rosszak az összetevői, igaz, hogy szárít, de olyan illata van!!!! Imádom! Persze nem csodaszer, és az összetevői is kifogásolhatók, de 3 csillagot megér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 31.

poppy

2012. december 28.

Én Franciaországban szoktam beszerezni, vagy beszereztetni a nővéremmel, szinte az összes LPM terméket kipróbáltam már, mindegyiket szerettem. Ez a szappan is nagyon kellemes, bár fürdéshez eléggé szárító a hatása. Kézmosáshoz jobb. Sajnos az összetevők nem minden terméknél növényiek, de tudtommal mindegyik paraben mentes. Azért amit ígér és amit ad összességében tényleg 5-ös! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 28.

annapanni

2012. december 28.

A tusfürdőt és folyékony szappant is használtam édesmandulásban, sajnos már nem lehet kapni az auchanban:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 28.

jns.melinda

2012. augusztus 1.

Ez egy tömb marcipán. Az natúr eredete és az illata után a legjobb, hogy van benne talc, ami egy jellegzetes, púderes, selymes állagot ad a terméknek, amiben felhasználják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 1.