Egyéb

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wanda2, az összetevőket feltöltötte: zozuka, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz

A Lipobase Repair krém használható a különböző száraz bőrrel járó betegségek kezelésében önállóan vagy aktív hatóanyagot tartalmazó (helyileg alkalmazandó kortikoszteroid vagy calcineurin gátló) készítményekkel együtt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

joy

2017. július 16.

Pont azt tudja amit ígér. Nagyon szàraz bőrre ajànlom mert ez az egyik legtestesebb krém amit valaha hasznàltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Csopivezi

2017. június 6.

Évek óta folyamatosan jön-megy velem a táskámban még a rövid utakra is. A bőrgyógyászom eredetileg ekcémára ajánlotta emlékeim szerint, nos, arra az évtizedes Elocom-használat után ugyan nem használt, de - ahogy alább már írták is - kiváló ajakápoló. Főleg a téli időszakban csodát tud tenni, a berepedezett/kicsattant ajkamat 2-3 alkalom után sokkal simábbá teszi. Éjszakára jó vastagon be szoktam kenni, így reggelre sem cserepesedik ki. Sőt, pont emiatt mindig van egy az ágyam mellett is, mivel sokáig eláll (felbontástól 12 hó a csomagolás szerint, de nekem hamarabb elfogy), így folyamatosan 2 tubus van nálam használatban. Kézkrémnek nem ajánlom, vagy legalábbis csak azoknak, akik meg tudnak lenni jó ideig anélkül, hogy semmihez nem kell érniük :D ugyanis nagyon tömény és nehezen szívódik be. Most újra megpróbálom ekcémára, ugyanis a szemem külső sarkában és a szemhéjamon is van egy-egy száraz folt, de amilyen "ügyes" vagyok, egyszer tuti a szemembe kenném a szteroidos krémet, az meg talán nem lenne túl kellemes :) Majd update-elek róla. Addig is aki eddig csak gondolkodott a megvásárlásán, szerezze be, mert minden apró grammját megéri! :)

Update: Sajnos nekem ekcémára még mindig nem használ, de két évtized szteroid után ezen nem csodálkozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

nocika113

2017. május 9.

náthás időszakban használom az orr körüli irritáció megszüntetésére
soha ennél jobbat nem próbáltam, egyáltalán nem csíp és nagyon hamar helyrehozza a dolgokat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

náthás időszakban használom az orr körüli irritáció megszüntetésére

ellaeleonoraella

2017. május 9.

Nagyon hatásos. Ha kiszárad az ajkam és rákenem egyből hidratálja. Nagyon sűrű a krém és egy kevés is elég belőle. Minden képen megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 9.

Bibi

2017. március 4.

Szemkörnyékápolónak vettem, elég nehéz eloszlatni, de kézen felmelegítve megoldható. Jól hidratál ,de mégsem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

mLK235

2017. március 3.

3 x vettük újra és még most is ajánlgatják a patikában, Múltkor már rászóltam a patikusra hogy ez egy rakás 0.
Ne ajánlják ezt laikus embereknek mert, 2012-ben is 3600Ft volt a 30g-os kiszerelés, erre ajánlották a
bepanthen sensidermet, mondtam a patikában hogy ezek agyonmárkázott nagy rakás nullák, ezzel csak becsapják az embereket!
A sanatopic vagy a gyógyszertári alapkrémek többet használnak mint ezek!
Tegnap előtt picit ideges lettem, mivel a magisztrális díjak emelkedtek, emelkednek!? amikor patikai alap gyógykrémet vásároltam. Rendszeresen használjuk a patikai alapkrémeket, mindig ugyanott vesszük és most dobtam egy hátast, legközelebb viszem vissza a kifertőtlenített tégelyt?, vagy inkább orvossal fogom felíratni!, mivel a krém 92 ft viszont a tégellyel és a magisztrális díjjal együtt 600ft volt 100g termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 3.

A sanatopic vagy a gyógyszertári alapkrémek többet használnak mint ezek!

Nonka

2017. január 22.

Évek óta mindig van itthon! Kiszáradt kezekre, széltől kifújt arcra és cserepes ajkakra kitűnő! Igaz elég telt, zsíros krém, napi használatra azért nem jó arcra, mert pattanásokat idéz elő, ha sokszor kenem egymás után! De gyors segítségként a legjobb amit el tudok képzelni a hideg téli időszakban! Nem csíp és nem allergizál! Kislányom atópiás bőrére rendszeresen használom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 22.

Samantha

2016. december 10.

Nem segített, de nem is ártott. Nagy reményeket fűztem hozzá, a hidegtől extra kiszáradt, szeborrea ekcémára hajlamos bőrömmel. Nem hidratált különösebben. Visszatértem a Bepanthenhez, ami egy nap alatt rendbe tette a kiszáradást.

Update. Megint begyulladt a bőröm. Most, mintha a Bepathen is irritálta volna. Ismét kipróbáltam és most jól volt. Megnyugtatta és nem irritálta a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 10.

VNiki

2016. december 2.

Kb. 1 hónapja ajánlották a patikában. Nagyon jól helyretette az extra száraz kezemet. :D biztosan újra fogom venni, ha elfogyik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

Villango

2016. november 2.

Ekcéma. Na igen. Ő még nem szerepelt a bőrproblémáim közt. Na de most! :)
Írtam már máshol hogy nemrég kiderült van egy góc az egyik fogam alatt. A kezelése nov közepén kezdődik el. Valamikor nyáron alakult ki, csúnyán kipattogtam a góc fölött, nagy nehezen elmúlt a sok pattanásom a bal arcomról, erre kijött egy elég nagy kiterjedésű ekcéma. Mivel soha nem volt, sokkot kaptam mikor megláttam, de 1 hét alatt leesett a tantusz hogy mi az.
Km-es kutakodásom során leltem rá erre, és a nagyon rossz állapotból 4 éjszaka alatt az egész elviselhetőbe fordította. Szóval SZUPER. Ajánlom mindenkinek. Folytatom tovább, hátha még jobb eredményt okoz, de persze a messiást a fogorvos képében várom, aki majd rendbe hozza a gócomat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 2.

Ekcéma. Na igen. Ő még nem szerepelt a bőrproblémáim közt. Na de most! :)

Cholesterol eo I eu 0 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak