Egyéb

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wanda2, az összetevőket feltöltötte: zozuka, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz

A Lipobase Repair krém használható a különböző száraz bőrrel járó betegségek kezelésében önállóan vagy aktív hatóanyagot tartalmazó (helyileg alkalmazandó kortikoszteroid vagy calcineurin gátló) készítményekkel együtt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bogyóka

2013. május 8.

én is bőrgyógyászaton kaptam belőle kis mintát...egy ideig szteroidos krémet használok az arcomra (utána Bioderma Sensibio Light és Rich krémjeit szoktam,meg még a Bioderma Atoderm PO plus cink-jét felváltva)........és kipróbáltam elég "nehéz" krém,viszont nem hagy zsíros nyomot és puha lesz a bőröm,nem pattog ki tőle az arra hajlamos orcám.Meglepett teljesen és az ára is kedvező,ha elfogynak a társai akkor veszek belőle nagy kiszerelést is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 8.

sammy

2013. január 18.

Évekkel ezelőtt nagyon sokáig használtam, jó zsíros, de lipidhiányos bőrre megváltás lehet.
update: kb. 8 év után újravásároltam, nem sokat drágítottak, de mintha régen 50ml-es lett volna. Hatásilag ugyanolyan jó, még lehetséges 5 csillagra javítom.

A dobozáról:
A bőr védő természetes védőfunkciójának támogatása. Könnyen kenhető, mérsékelten és nagyon száraz bőrre alkalmas. A lipobase repair szabadalmazott nano-részecskés technológiát alkalmaz és bőrlipideket, zsírsavakat és ceramid 3-at tartalmaz. Behatol a bőrbe és hosszantartó hatása van a napi tevékenység és lemosás ellenére is. Illatanyagot, színezéket vagy tartósítószert nem tartalmaz.

Nagyon tanulságos egyébként a dobozban található ismertetője, eszerint egy arckrém akkor a megfelelő, ha napi 1x elegendő használni (este), és nem szükséges 4-6 alkalommal is utána kenni ahhoz, hogy ne száradjon ki a bőr...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 18.

A dobozáról:

Jazz-meen

2012. július 31.

Nekünk nagyon bevált. Gyerekorvos ajánlotta, mikor a kisbabámnak a téli hideg kicsípte az arcát. Először sokallottam az árát, főleg ilyen kis mennyiségért, viszont nagyon kevés kellett belőle, ráadásul 2-3 nap alatt teljesen helyrehozta a kicsi arcocskáját. Tartósan, mert utána már nem is kellett használni. Tényleg visszapótolja a lipideket, én csak ajánlani tudom.
Nekem egyébként nem tűnt olyan vészesen zsírosnak, bár elég sűrű krém, mégis könnyen és gyorsan beszívta a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 31.

shantal

2012. július 13.

Nekem a bőrgyógyász ajánlotta ezt a krémet, mert nagyon száraz az arcbőröm, de tartós hatást nem értem el vele. Egy tubust használtam el belőle, amikor bekentem vele az arcom megszüntette a száraz, feszülő érzést, viszont nagyon nehezen szívódik fel, nehéz, zsíros érzetű lesz tőle a bőr.
Most Aloe Vera Gélt használok, ami nekem hatékonyabbnak bizonyul, azonnal felszívódik és jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 13.

noyemee

2012. április 20.

A nagyon száraz részekre tökéletes megoldás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 20.

A nagyon száraz részekre tökéletes megoldás.

Cholesterol eo I eu 0 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak