Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nonaa, Módosítva: 2014. július 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

kvitta.girl

2012. december 11.

Nem tudom miért van lepontozva szerintem nagyon jó!!
Egy pirosas-pink csillámos szín most a kedvencem belőle,isteni színe van mint az érett eper és gyönyörűen csillog,egésznap nézegetem a körmöm ha felkenem:) Utoljára nyáron volt ilyen körömlakkom (moyra) aminek annyira rabul ejtett az élénk színe,hogy mindenhol a körmömet csodáltam milyen szép színe van:D
Na ez is ilyen,igen élénk színű amit kifogtam belőle.
Tartóssága közepes,de ár/érték arányban csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 11.

Nem tudom miért van lepontozva szerintem nagyon jó!!
Na ez is ilyen,igen élénk színű amit kifogtam belőle.
Tartóssága közepes,de ár/érték arányban csillagos ötös!

kalmaniki

2012. december 1.

Szép színekben kapható, nekem tartós is volt (6 napig bírta) és olcsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 1.

Szép színekben kapható, nekem tartós is volt (6 napig bírta) és olcsó.

dalma-julia

2012. december 1.

Szuper körömlakk! Egy kékes fényű rózsaszínt kaptam ajándékba, elég feltűnő szín. 7 napig tökéletesen bírta, pedig nem kifejezetten kíméltem (szokásos takarítás, mosogatás). Az állaga elég folyós, emiatt a mennyiségre figyelni kell. 2 rétegben fedett jól, az első még nagyon áttetsző. Ismerve a Lovely termékek árfekvését, szuper termék ezért az árért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 1.

Q.

2012. november 27.

nekem piros színben van meg és nagyon jó! szombaton lakkoztam és még mindig nem pattogzott le. Titkom, hogy lakkozás előtt ecetes vattával letörlöm a körmeimet. Ezzel az olajat leszedem róluk és jobban rátapad a lakk. Próbáljátok ki:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

rekkami

2012. november 18.

Egy színt vettem meg eddig- a feketét- de azt kell mondanom, hogy pozitív csalódás volt! Egy rétegben is eléggé szépen fedett és 5.nap után is csak a "természetes kopás"nak köszönhetően kopott le a széle, máshol sem berepedezés, vagy darabokban hullás. Ár-érték arányban tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 18.

masnis

2012. november 17.

Négy csillag, mert a legtöbb szín nálam nem talál. Egy lakkom van tőlük, egy fekete, viszont azzal maximálisan meg vagyok elégedve, fedőlakkal tényleg előbb nőne le, mint kopna. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 17.

Linda0222

2012. november 15.

Átlátszó csillámos van meg,amit fedőlaknak használok, más lakkokra,nagyon szeretem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 15.

eda

2012. november 5.

Kb. egy éve vettem ebből a fajtából egy kéket, olyan farmer-kék szerűséget, sűrűn nem használtam, több réteg kellett belőle, az állaga nagyon híg, nem jött be. A crystal strenght egy fokkal jobb, de a legújabb moulin rouge kollekció meggyőzött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 5.

nikiii.*

2012. október 31.

Nemrég vettem egy csillámos-rózsaszínes-bézs árnyalatot, nekem nagyon bejön! Igazán olcsó volt, két rétegben szépen fed, és egy gyönyörű nude árnyalat. Eddig úgy tűnik, hogy sokáig bírja. A színe a leggyönyörűbb! Én szívesen ajánlom.

UPDATE: szörnyű. Egy nap után lepattogzott a körmömről. Majd talán egy jó fedőlakkal újra kipróbálom, de köszönöm, ennyi elég volt belőle.
UPDATE újra: három hónap után elővettem, és gyorsan száradt. Ez volt az első megdöbbenés. A második az, hogy öt napig bírta, és csak a vége kezdett picit lepattogni, néhány körmömön. Nem értem, mitől függ, hogy mennyire tartós. Mindenesetre örülök, hogy újra kipróbáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 31.

ercsa21

2012. október 28.

nekem átlátszó van belőle de nagyon jó mire a 10. körmöm kifestem gyakorlatilag az első megszáradt tartó jó olcsó 5 csillag :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.