Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nonaa, Módosítva: 2014. július 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

mili

2012. október 19.

Halvány rózsaszínt vettem belőle. Két rétegben kell felvinni, de bírja 3-4 napig. Ár érték arányban megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 19.

Eszter a panda

2012. október 15.

A sztorim, hogy az essence colour and go lakkját szerettem volna megvenni, de megláttam akciósan emezt kb. ugyanolyan színben, féláron, ezért úgy voltam vele, hogy egye fenyő, úgyis szűkös idők járnak, megveszem ezt. Alapozó lakkra húztam fel két rétegben (halvány rózsaszín), de még így is átlátszik a körmöm fehérje, szóval vagy felhúzok még egy réteget és így már 4 réteg lesz a körmömön, aminek tuti meglesz a böjtje, vagy hagyom így. Ráadásul irtó lassan szárad, már elég régóta melengetem, de még mindig összetapadnak a körmeim, ha összeérintem őket. :/ A tartósságára leszek még kíváncsi, arról később írok véleményt. Egyelőre MAXIMUM, jóindulattal 3*. A tartósság eldönti, hogy merre billen tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 15.

Tánya88

2012. október 14.

Pocsék egy körömlakk, az már szent. Pattog, nem tart, nincs szép fénye. Ezért az árért már nagyon jókat is lehet kapni... (Moyra, Aden)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 14.

f.andi

2012. október 11.

Nekem egy halvány rózsaszín van. Tényleg több réteg kell belőle. Én 3-mal voltam elégedett. Ettől eltekintve egész jó lakk. Nekem sokáig megmaradt, és nem lett csíkos sem, amikor lakkoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 11.

LinDark

2012. október 5.

Minimum két rétegben adja vissza azt az árnyalatot, amit az ember az üvegben lát, de még így is gyorsan szárad és tartós, pedig nem használok sem alap, sem fedőlakkot. A színkínálatot imádom, legszívesebben az összes árnyalatot megvenném. :) Azért a 300-400 Ft-ért szerintem teljesen megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 5.

timikeke

2012. október 5.

Én egy zöldeskék árnyalatot vettem, enyhén csillog. De egyáltalán nem szeretem, nehezen szárad, két rétegben is alig fed, arról nem is beszélve hogy ragadós. És nem is tartós. Nálam több ilyen lakk nem lesz a háztartásban :D. Még jó hogy akciósan vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 5.

Ada

2012. október 3.

Borzasztóan lassan szárad.Mindenki számoljon 30 percet a száradásra,mert katasztrofális!!!Viszont 2 rétegben gyönyörűen fed és pont olyan színt kapunk,mint amilyen az üvegen keresztül.Egyedül a száradási idővel nem vagyok megelégedve,de azzal nagyon nem :) .....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 3.

aranyos.filly

2012. október 1.

Nekem bevált,csak az a baj,hogy nehezen szárad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 1.

Nekem bevált,csak az a baj,hogy nehezen szárad.

cica01

2012. szeptember 30.

Nekem 2 szín van meg belőle, egy pink és egy halványabb rózsaszín. 2 rétegben kellett felvinnem, de az eredmény nagyon szép lett, és nekem tartós volt! 1 hétig semmi baja nem volt, nem kopott, nem pattogzott le. A többi körömlakkom soha nem bírta eddig!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 30.

o0.rebekap.0o

2012. szeptember 26.

megvan minden színben. IMÁDOM! elképesztően gyorsan szárad, könnyen ellehet oszlatni, nagyon különleges egyedi szinekben kapható

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 26.