Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nonaa, Módosítva: 2014. július 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Macska

2012. augusztus 18.

Akár 5 napig is bírja anélkül, hogy lepattogna, de kivárni azt a fél napot, mire ez megszárad...na az valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

HellCat

2012. július 28.

Hmmmmm.....a Lovely lakkok :) Nem is tudom hol kezdjem! Van belőlük pár darab, mindegyiknek más a tartóssága, száradási ideje, fedése. Az első hármat úgy vettem meg, hogy színátmenetes körmöket akartam, fehér alapra valami élénk színeket kerestem. De fehér lakkom se volt, így az is kellet. Az Essence-nek nem találtam semmiféle fehér lakkját, a Lovely lakkok viszont le voltak árazva. Így ezek közül válogattam hozzá az a otthoniakhoz egy rózsaszínt, egy narancssárgát és a fehéret. Amint hazaértem, kezdtem is a manikűrözést: először a fehéret kentem fel. Na, a fél délutánom azzal telt el, h. vártam, h. száradjon :D Ráadásul csíkos lett és nem is fedett egy rétegben. Fújtam rá a szárítót is, de hiába. Nagyon nehezen száradt meg, de akkor sem kopogott rendesen, amikor a körmeimet összeütöttem az ellenőrzés kedvéért. Na, mindegy, szivaccsal rátapiztam a rózsaszínt, majd a narancsot is. mindkettőben nagyon apró csillámok vannak, olyan gyöngyház fényű, elég rikító színek, ahogy akartam. Azóta önmagukban is kipróbáltam őket (BTGN alapra, 3 rétegben), nagyon tetszettek, pár napig simán bírta mind a kettő. Igaz, lassabban száradtak, mint vártam "lazább" állaguk miatt, de gyorsabban, mint a fehér, szóval attól sokkal jobbak :) Nem sokkal ezután vettem egy pirosas-lilásat is a Rossmannban, hát nem lehetett ezt a színt otthagyni :) Gyönyörű árnyalat, imádom! Mattítva még szebb, olyan félig érett meggy színe van... Ebben nincsen semmi csillám, se gyöngyházfénye nincsen, egyszerű, de nagyszerű! És hamar szárad. 5 napot simán kibírt, pedig nem igazán vigyáztam rá még melóban sem! Mindenképp újravásárlós kategória :) Még beszereztem egy átlátszót is ezekből, egy apró csillámosat- "fényvisszaverő részecskéket" tartalmaz- írja rajta. Na, ha ezt használom több rétegben fedőlakknak, akkor nagyon sokáig sérthetetlen az alatta lévő lakk, nem pattogzik le. Hamar szárad, elég nehéz lemosni (mint a csillámosakat általában). Összegzésképpen: a gyöngyházasak több rétegben fednek, pár napig bírják, viszonylag hamar száradnak; a "sima" tartósabb, 2 rétegben a legszebb (világos árnyalatra még nyomdáztam is vele. Igaz picit átlátszó lett a minta ahol kevesebb lakk érte a párnát, de sztem egy színtelen lakkos francián megállná a helyét), szépen terül és gyorsan szárad; a csillámos átlátszó kitűnő fedőlakk, (ezt majd kipróbálom önmagában is, ha egyszerű kis francia manikűrre vágyom); a fehér viszont nagyon ocsmány, újabban csak water marble alá használom. Jut eszembe: water marble készítéséhez mindegyik alkalmas, kivéve persze az átlátszót...Mínuszok a lassúcska száradásért és a fehérért, plusszok a szép színekért és az egyes lakkok tartósságáért :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 28.

Darky

2012. július 27.

Fehéret vettem, de egy nap után sem száradt rá a körmömre. Én még ilyen rossz lakkot nem tapasztaltam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

galeszter1984

2012. július 27.

nekem egy zöldes-türkizes volt. imádtam. már egy rétegben is tökéletes volt, gyorsan száradt, és elég tartós volt, pedig nem kímélem a körmeim. ez az első lakkom, amit szinte teljesen elhasználtam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 27.

titus

2012. július 17.

Most vettem akciósan a Rossmann-ban egyet, mégpedig a 113-as számút. Lilás rózsaszínes, nagyon csillámos, fémes fényű. Nekem elég egy rétegben is. Az ecsete is jó. Egyelőre 4 pontot kap, mert még nem tudom, hogy mennyire tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 17.

vivuss87

2012. július 16.

nekem talán pont ez a szín van, ami a képen. Kicsit csillámos, rózsaszín. igaz, hogy 2 rétegben fed, de nagyon szép színe van, és nekem nagyon tartós. volt, hogy egy hétig is kibírta!
Mivel 2 rétegben fed, ezért gonosz vagyok, levonok egy csillagot:) talán ezért nem használom gyakran.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 16.

diahlin

2012. július 14.

Nekem nem jött be. Világos rózsaszínt vettem, de túl híg, nagyon sok réteg kell belőle, ami macerás. Főleg úgy, hogy az ecsetet valószínűleg túl hosszúra vágták benne, így már akkor el voltak görbülve a szálai, amikor kibontottam.
Pöttyözésre még elmegy, és olcsó volt, ezért 2 pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 14.

Pöttyözésre még elmegy, és olcsó volt, ezért 2 pont.

sugarglider

2012. július 14.

Piros színűt vásároltam, nekem bejön, 2 rétegben kb. 3-4 napot kibír. Utána sajnos más pattog picit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 14.

eleonora.gonda94

2012. július 14.

Nem tudom, hogy a színe miatt-e, mert nekem ilyen világos rózsaszín van, vagy mi miatt, de nagyon nehezen fed. Volt hogy 3x át kellett kennem a körmeim vele. Állagra se nagyon szeretem. Az ára jó, így lehet megpróbálkozom majd másikkal , mondjuk egy erősebb színnel, de a világos színeket nem igazán ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 14.

bara89

2012. július 13.

Nekem fekete van,és elégedett vagyok vele. Két rétegben szép, de ez megszokott. Olcsó, és nekem tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 13.