Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nonaa, Módosítva: 2014. július 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

lipstick

2012. július 9.

Nem nagyon szeretem a Lovely lakkokat, mert szörnyen sok idő mire megszáradnak és több réteg felvitele után sem garantált a tökéletes fedés, viszont az ára nagyon jó és az átlátszót ajánlom mindenkinek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 9.

varga.stella

2012. július 9.

Nekem is buborékosodott. Azt hittem az alaplakkommal van a baj. Ezek szerint nem. Viszont amit hajszálvékonyan kentem fel, jó lett. Így inkább maradok a lassabb módszernél: egy vékony réteg lakk - száradás - még egy vékony réteg lakk. Így azért tűrhető lett az eredmény. Kicsit több macera, de van egy kedvenc színem, amiért még ezt is bevállalom.
Update: Azóta vettem egy-két színt még. Valószínűleg nagyon régóta lehettek az üzlet polcán, mert az egyik annyira be van sűrűsödve, hogy teljesen használhatatlan. Amelyik nem olyan sűrű, egész jól használható, de egy rétegben egyik sem jó. Legközelebb (ha ezek után mégis elcsábulok) jobban le fogom meózni őket. Ja és volt, amelyikben az ecset meg volt hajolva, ami által a felvitele nagyon nehéz volt. Ezzel nem is lehet semmit kezdeni.
A színek szépek, de nekem ennyi a pozitívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 9.

A színek szépek, de nekem ennyi a pozitívum.

málnahab16

2012. július 5.

Egy piros színű lakkot szereztem még be ebből a márkából.Én teljesen elégedett vagyok vele,mivel olcsó és a tartósságával sincs bajom,nekem simán fent marad 3-4 napot,pedig mosogatok is vele.Ezenkívül pozitívum az is,hogy elég egy rétegben felvinnem,így is szép fedést biztosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

CherryBlossom

2012. július 5.

Nekem egy bordós szín van meg, amit nagyon megszerettem. Egy rétegben is szép.
De sajnos tényleg nem túl tartós, pár nap után már lepattogzik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

Nekem egy bordós szín van meg, amit nagyon megszerettem. Egy rétegben is szép.
De sajnos tényleg nem túl tartós, pár nap után már lepattogzik.

noxibaba

2012. július 4.

Szerintem nem egy nagy szám. Már másnap elkezd lepattogzani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

Szerintem nem egy nagy szám. Már másnap elkezd lepattogzani.

Birdy

2012. június 22.

Vettem egyet régebben és most vettem elő az utóbbi napokban... háromszor próbálkoztam vele. Egy rétegben is fed, könnyü eloszlatni a körmön. De hihetetlenül buborékosodik akármitcsinálok... annyira ronda, hogy le is mostam azonnal. Tényleg többször próbáltam vele de az eredmény ugyanaz. Ezért tartósságról nemtudok nyilatkozni de hihetetlenül csalódott vagyok mert nagy reményeket fűztem hozzá a gyönyörű szín miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 22.

kissacko

2012. június 20.

Nagyon jól fed és hihetetlenül tartós, csak egy kicsit lassan szárad, de ezt leszámítva tökéletes. Az ára is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

csill87

2012. június 17.

Két színem volt belőle, egy kékes-zöldes furcsa szín, ez nem fedett eléggé, túl híg is volt, a másikban viszont megtaláltam a kedvenc nude árnyalatomat, imádtam. Egy rétegben sem volt csíkos, igaz nem fedett, de tökéletes ápolt összhatást adott. Két rétegben már sokkal jobb volt a fedése, de én csak egyben használtam, fontos eseményeken, amikor visszafogottnak kellett lenni, tökéletes volt.Mikor elfogyott újra akartam venni - ami ritka nálam körömlakkoknál - és nem volt már kapható. Azóta is mindig keresem Őt, de sajnos reménytelen :(
A kékes szín miatt kap csak 3-est, a másik nekem 5 csillagos, csak sajnos már kapni nem lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 17.

Testbe

2012. június 16.

Nagyon szeretem. A színválaszték ugyan nem nagy, de a létező színek nagyon szépek. :) Ezen felül gyorsan száradnak, és nem csak az üvegükben, de a körmeimen is mesés a színük. A keskeny ecsettel pedig az esetleges minták festése is sokkal egyszerűbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 16.

judyshiffer

2012. június 10.

Nekem nem rég fogyott el egy, az pink színű volt. Azt több rétegben kellett felvinni, hogy szép színe legyen, de nekem tartós volt. Van egy bézs színű csillámokkal, azzal viszont nem vagyok megelégedve- a csillámok miatt rücskös marad a a lakk felülete. Nem rég vettem az új kollekcióból egy lila metál színűt. 3x felkenés után gyönyörű a színe, nagyon gyorsan szárad, és tartós. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.