Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nonaa, Módosítva: 2014. július 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

zsoxcore

2012. május 26.

259 Ft-ért vettem egyet a Rossmann-ban ma. Nagyon megtetszett a színe. Még nem próbáltam ki, de megelőlegezek neki egy 4-est!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 26.

ildus

2012. május 22.

Szerintem egy jó körömlakk mind árban és minőségében is meg vagyok vele elégedve több fajta színben is van, általában 2 rétegben szoktam fölvinni, hogy szebb legyen. De nagyon tartós és nem kopik. Én már próbáltam drágább lakkot, de az még előbb lekopott mind ez. A száradása is megfelelő. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

Lareyna

2012. május 21.

Két lakkom van meg belőle, mindkettő csillámos. A legkedveltebb körömlakkjaim ezek, a francia manikűrt remekül feldobják, még az sem számít, ha nem tökéletes a fehér vonal, mert a csillámok elvonják róla a tekintetet. Mikor hosszabbra nő a körmöm, gyakran megkérdezik hogy mű-e. :) Tutira újravásárolnám!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 21.

murrmurr08

2012. május 21.

+: Szerintem a legtartósabb körömlakk, amit valaha próbáltam. Még egy hét után is tűrhetően néz ki, a lenövés miatt kell mindig lemosnom.
-: Borzasztóan lassan szárad. Nagyon vékony rétegben szabad csak felvinni, mert különben pici kis buborékok alakulnak ki a körmön, és borzasztóan csúcsán néz ki közelről. Várni kell vele, még tökéletesen megszárad az első réteg, és csak ezután szabad felkenni a másodikat. Kb. fél óra tortúra... borzalom...

Összességében ha valaki megtanul bánni vele, nagyon jó körömlakk. Plusz 300 forintért tényleg ajándék. De talán ebben az árkategóriában az Essence körömlakkok verik a Lovelyt, szóval 3.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 21.

simanviki

2012. május 18.

Két színem van ebből a fajtából. A barna egy rétegben is szép, gyorsan szárad, tökéletes. Nemrég vettem egy nagyon szép szürkéskéket. Háát. Egy rétegben borzalom, kettőben tűrhető, háromban már valamennyire elmegy. De fél óra után sem akart megszáradni :/ Így összességében egy hármast kap tőlem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 18.

alexa97

2012. május 16.

Nagyon szép színei vannak, az árához képes szerintem elég tartósak is. Az ára is tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 16.

meaviolet

2012. május 13.

Egy halvány narancssárgát és citromsárgát vettem belőle. Hiba volt :( A narancssárga színe nem tetszik, iszonyatosan lassan szárad, 2. rétegben sem szép... Pénzkidobásnak érzem. Viszont pozitívum, hogy az ecsetével nagyon szépen lehet dolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 13.

ladykke

2012. május 12.

Vettem egy színt, a színe nagyon szép, de büdös nagyon és lassan szárad, gyorsan kopik...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 12.

rocksteadycat

2012. május 4.

Sajnos nagyon rossz választás volt, a szokásos lakkoknál is büdösebb, illetve három-négy rétegben kell felkenni hogy egyáltalán színe legyen. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 4.

frozi

2012. május 4.

Én csak egy színt próbáltam ki, de nálam nem vált be. Egy rétegben nem nyújt teljes fedést, két rétegben meg alig akar megszáradni. Ha este kilakkoztam a körmöm és kb 4 órával később mentem aludni másnap reggel akkor is meglátszott az ágynemű nyoma a körmeimen.:S Szerintem még egyszer sem sikerült normálisan kifestenem vele a körmöm. Számomra pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 4.