Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nonaa, Módosítva: 2014. július 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

stenonis

2012. május 2.

Nálam elég egy réteg, jól fed, de nagyon hamar kopni kezd a körömvégeimnél. Lassan szárad, és iszonyat gyorsan sűrűsödik. Ennyi pénzért legyintek rá, de nem tudom, kísérletezek-e még vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 2.

Blame

2012. május 1.

Nekem egy átlátszó és egy fehér szín van meg belőle. Igazság szerint a tartósságával nincs gondom, viszont elég nehéz felvinni és egy réteg tuti nem elég belőle. Ezek mellett pedig még nehezen is szárad. Jártam már úgy ( megszoktam a többi lakkomnál hogy viszonylag gyorsan száradnak ) hogy azt hittem már megszáradt és elkentem vagy hozzá ragadt a papír zsepi és ehhez hasonló apró kis incidensek :S

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 1.

TijuMK

2012. április 29.

Elég sok árnyalat megvan ebből a lakkból. Borzalmasan tartós 1 hétig voltam óceán mellett és meg se mozdult, jó 3 réteget kentem fel de akkor is, ez nagyon jó teljesítmény. Viszont azt nem szeretem benne hogy vagy az udvaron kell lakkozni, vagy fél órás szellőztetést kell beiktatni utána mert még a legyek is leszédülnek olyan szaga van. Emellett elég gyorsan beszárad és akkor ennyi volt, nem lehet hígíttatni lakklemosóval vagy acetonnal nem elegyedik velük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 29.

angeltear

2012. április 26.

Egész jó kis lakk.... lehetne, ha még változatosabb színekben lehetne kapni, ha nem lenne ilyen híg az állaga és ha nem lenne ilyen kegyetlenül büdös. Annyiban jó, hogy egy rétegben is (az a szín ami megvan) jól fed. Szerencsére nem vettem, ajándékba kaptam egy másik Lovely termékhez, de ezek után nem igazán venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 26.

tittus

2012. április 14.

Nekem több szín is megvan (fekete, rózsaszín, sötétkék,stb.) és még egyikben sem csalódtam. Két rétegben tökéletesen fednek, nagyon hamar száradnak, olcsóak, és én is egy hét után szoktam lemosni. Nem kopik, nem pattogzik le, úgyhogy szerintem abszolút megéri az árát! Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 14.

NiDDA

2012. április 7.

Mivel nagy akció volt, beszereztem két színt, az egyik a képen látható, azt hiszem. szépen terül, fed, nem csíkoz. Hamar megszárad, 7 nap után mindig én mosom le, szeretjük.
Vettem egy méreg zöldet is, amit most mostam le és hiába volt alatta alap, szépen megfogta a körmeim meg az ujjam is -.- Fedés, csíkozás, száradás, tartás, terülés ugyanaz, mint a másiknál. A fogás miatt nem vonok le pontot, egy hajmosással úgyis lejön :) A hajam meg majd úgyis pirosra fogja be :D

Szerk.: 203-as a pink, a zöldre elfelejtettek számozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 7.

Szerk.: 203-as a pink, a zöldre elfelejtettek számozni.

varga.stella

2012. március 26.

Annyit megér, amennyi az ára. Nem túl tartós, így az élénkebb színeket nem hiszem, hogy tanácsos használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 26.

rebus

2012. március 23.

nekem egy halvány rózsaszín van, két réteget fel kell vinni mert az első csíkozódik, de amúgy tartósnak találom :) az ecsetével is könnyű dolgozni. már egy ideje megvan, de nem száradt be a lakk :) biztosan veszek még más színben is, az ára is baráti

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 23.

k.eszca

2012. március 15.

Nekem van egy türkiz, de nagyon csíkozódik a felvitelkor és amikor lemostam egy hétig még kék volt a kömöm...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 15.

Timibaba27

2012. március 6.

Egy bordó színű van ebből a lakkból, 2 rétegben lesz szép a színe, pedig elég sötét szín, de ha egy rétegben kenem fel akkor nem fed szépen, nem valami tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 6.