Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nonaa, Módosítva: 2014. július 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

NiDDA

2012. március 6.

Nekem 2 fajta csillogós van meg, egy nagyobb szemcsés és egy kisebb. Mindakettőt imádom, fedőlakknak használom franciamanikűr felé. Eleve szépek a körmeim, de a csillogástól még szebbek lesznek, sokan hitték már, hogy műkörmeim vannak :) Egy gondom van velük, higíthatatlanok... Illetve higítottam és bemattultak. Ha tükörfény fedőlakkot tettem rájuk, akkor már csillogtak, de nem szeretem annyira, ha 70 réteg lakk van rajtam. A mattulásért -1.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 6.

linda90

2012. február 29.

Nekem pont ez a szín van meg. Ha 3szor kenem is fel akkor sem lesz olyan színe, mint amilyennek hittem. Nagyon nagyon halvány... :S Ettől függetlenül lehet, hogy a többi szín nem ilyen. Jó lenne ha lennének a lakkokból is testerek.. megint a semmire dobtam ki pénzt.. :S

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 29.

Cu2tka-baba

2012. február 28.

Nekem 3 szín is megvan belőle, a teljes árát sokallom, mert annyira nem tartós, de így akciósan abszolút megérte. 3 napig bírja, ami elfogadható ( mosogatással együtt:D) és gyorsan szárad, ami külön pozitívum számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 28.

Niho

2012. február 10.

Másikkal ellentétben ez 2-3napig bírta.. 1db lakom van ebből a fajtából és nem veszek belőle megen az biztos...Árát drágálom.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 10.

mariel2

2012. február 7.

Nagyon "büdös" a lakk. Mintha tömény hígítót kennék a körömre. Sajnos, maximum 2 napig szép, utána matt lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 7.

krekuci

2012. február 5.

Egy színem van belőle,egy terracotta-narancsos.Nekem bevált,egy rétegben is szépen mutat,de kettőben mutat szépen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 5.

Domino

2012. január 29.

Egy piros és babarózsaszínű lakkom van. 2-3 ujjamat leszámítva (amik folyamatosan használatban vannak, pl. az állandó billentyűn való gépelés miatt is), szerintem egészen tartós a lakk, 3-4 napig bírja a körmeimen és akkor is csak picit kezd kopni.
Valóban kicsit matt lesz miután megszárad, és tényleg kell belőle legalább 2, de inkább 3 réteg, hogy szép fedést biztosítson, így viszont soká tart, míg megszárad. Mindenesetre ennyi pénzt (kb. 400ft) nekem bőven megér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 29.

cingarela

2012. január 24.

Nekem sem volt ilyen rossz körömlakkom, a kukában landolt, annyira használhatatlan, pedig más lovely termékek egész jók, de ez a körömlakk, ha egyáltalán annak lehet nevezni.........

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 24.

Cosza

2012. január 23.

Nekem piros színben van. Nagyon élénk, imádom, de sajna egyáltalán nem tartós. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 23.

vador

2011. december 21.

Nekem egy fedőlakkom van ebből a szériából. Gyorsan szárad, szép csillogást ad, de nem lesz tartósabb tőle a festés (sőt, mintha hamarabb pattogna) és elég híg állaga is van. Leárazottan vettem, így nem bánom, de igazából semmit nem tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 21.