Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nonaa, Módosítva: 2014. július 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Beleza

2011. december 3.

Rettenet!soha ilyen rossz körömlakkom nem volt!ott kezdődik, h szar az ecset benne, nem lehet vele dolgozni, kopik és ahogy egyszer lekopott egy rész, lehozta vele a körmöm egy felsőbb rétegét!fájt!!nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 3.

vandino

2011. december 1.

Egy csillogósat vettem, fedőlakknak használom. Egyszerűen gyönyörű! Tartós is. Az egyetlen furcsa benne hogy miután megszárad félig matt lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 1.

Csillagvirág

2011. szeptember 25.

Csillogósat vettem és önmagában valamint máson olyan mint az atom,nem kopik nagyon tartós és szép.
Miss sporty fedőlakkal fixáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 25.

Miss sporty fedőlakkal fixáltam.

knoemi88

2011. szeptember 15.

Rémes. Alig látszik, lassan szárad, hamar kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 15.

Rémes. Alig látszik, lassan szárad, hamar kopik.

Lillith

2011. szeptember 4.

Nekem több színben is van. A világos rózsaszínt csak francia lakkozáshoz tudom használni,mert nem fed valami jól,több rétegben csíkos és lassan szárad, viszont van egy lilásabb,csillámos, az viszont teljesen jól fed egy rétegben is. A tartóssága nem a legjobb, de ennyi pénzért még megbocsátható :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 4.

agibem

2011. szeptember 4.

Nekem a 102-es színárnyalat van meg, amely gyönygyházfényű. Nekem tetszik bár az tartóssága nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 4.

szisz5

2011. augusztus 30.

2 Lovely körömlakkom van: egy finom halvány rózsaszínes alapon arany csillogású illetve egy erősebb rózsaszín. Maximálisan meg vagyok velük elégedve, jó az állaguk, szépen fednek és megfelelő aláalapozással igen tartósak is. A csillámosba egyébként évek óta belé vagyok szerelmesedve :) Felkenve nagyon finom és elegáns, csodásan mutat. A leggyakrabban használt körömlakkom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 30.

taima89

2011. augusztus 19.

Nekem egy csillámos lakkom van és maximálisan elégedett vagyok vele. (azért nem adom meg az 5 csillagot,mert még színes lakkot nem próbáltam ebből a fajtából)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 19.

kicsikeke

2011. augusztus 8.

Ez a legrosszabb körömlakk amit valaha használtam, délben felkentem estére a bulira már pattogott le a lakk többé tuti nem veszem meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 8.

kolesgolyo

2011. július 27.

Egy színbe nagyon beleszerettem, úgyhogy muszáj volt megvennem. Szerintem bőven megéri az árát, fedőlakkal, két rétegben 4 napig simán vállalható. Ha nem teszem ki nagyobb megpróbáltatásnak, akkor még tovább is. Egy 4-est mindenképp megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 27.