Best of Beauty 2019

Egyéb

Ár:   7090 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whmania, Módosítva: 2017. október 16.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A Magic Hair hajvitamin egy egyedülálló, természetes összetevőket tartalmazó formula, amelyet úgy állítottunk össze, hogy tartalmazzon minden olyan értékes növényi kivonatot, vitamint és ásványi anyagot, amelyre egy egészséges hajnak szüksége van.

A haj egészségének fenntartásához szükséges vitaminok hiánya hajhulláshoz vezethet. A Magic Hair kapszula szedésével ellátjuk a hajhagymákat azokkal a tápanyagokkal, amelyekkel csökkenthető, vagy akár meg is szüntethető a hajhullás. Ha a hajhagymák megfelelő tápanyaghoz jutnak hozzá, akkor nem csak a hajszerkezet állapota javul, hanem a hajszálak is gyorsabban nőnek. Az egészséges haj erős, fényes és hidratált. Ha megadod erőtlen hajadnak, amire szüksége van, meghálálja neked. Sokkal könnyebben kezelhető, formázható és fésülhető hajad a mindennapjaidat is szebbé varázsolja majd.

Ár: 4500 , Eladó: laurin
Állapot: 1 db hiányzik a 30-ból, Helyszín: Budapest,XI., fizetés: Átvehető a XI. kerben szinte bármikor, és ritkábban a XIII. kerben.
1928

2018. január 8.

Egy hónapja szedem, tökéletesen meg vagyok elégedve vele. A hajam dúsabb, és először nőtt úgy 2,5 cm-t egy hónap alatt, hogy nem tört vissza!! A környezetem is észre vette a változást, fényesebb és rugalmasabb😊 Boldog vagyok, hogy kipróbáltam, folytatom a kúrát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 8.

zsuzsana88

2018. január 6.

szőkités , után iszonyat volt a hajam, szinte töből tört ,,,nagyon durva volt,amugy gyorsan nőt mindig is ,.és szerencsére iszonyat dús.de ugye a sok festés után alig volt hajam, ....megvettem a 3 havi adagot , egy honapig semmi, de aztán olyan gyorsan visszanőtt és bedúsult hogy a 3 .hónap végére kb 10 cm nőt is .igazából ha akkor nem álltam volna neki ujra festegetni elég is lett volna.most már 5 hónapja nem festem csak ápolgatom és szépen rendbejött de lassan nő, ezért én megrendeltem a 4 havi adagot 12.000 ft-ért .ezt nem elég 1 hónapig szedni,kúra ként kell alkalmazni!A gyomrot tényleg megviseli kicsit , de még mindig nem olyan vészes mint a revalid, attól brutálisan fájt a gyomrom.A lényeg hogy egyetek utánna mindig ,egyrészt mert ugy tud felszívodni igazán minden hatóanyag ,másrészről meg ugy nem fog fájni a gyomor :) összeségében 5ös, csak tényleg sok mig hatni kezd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

gejeni

2017. december 28.

Mindig szembejött velem a reklám és addig addig nézegettem hogy megrendeltem akciósan adok neki egy próbát. Hát ez egy nagyon rossz döntés volt ugyanis nemolyan rég pattanásokkal küzdöttem de jártam bőrgyógyászhoz és nagyon szépen rendbejött az arcom. És ez s termék előhozta pár nap alatt a problémát ugyhogy soha többet magic hair

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Kyaraaa

2017. december 27.

Júniusban kiszőkíttem a hajam (bayalage festés), akkor kezdtem el szedni a tablettákat, hogy ne menjen annyira tönkre a hajam... Oké-oké, hogy törni fog, de hátha nem annyira... A hajamból 20 centit kb. elvesztettem, azóta nem is igazán nő, 71-72 centi hosszú maradt. Persze nő, látszik a szőke részén, talán 10-12 centit nőtt a hajam a 6 hónap alatt, de a hossza közben semmit nem változott. Folyamatosan szedem azóta a tablettákat, most a pezsgőtablettás kúrát kezdtem el. Kíváncsi vagyok így, hogy már sikerült kivágatnom a töredezett részt a hajamból milyen lesz a növekedés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Barbi93

2017. december 26.

Sziasztok.
Én többször is csak akció keretében mertem megvásárolni mivel eléggé drágálottam + fogalmam sem volt hogy vajon nekem jó lesz vagy sem...
Sokan írtak hogy nekik semmit nem segített, ezért a 2. hónap után abba is hagyták,pattanásos lett tőle a bőrük stb.
Na hát én úgy voltam vele ha már kifizetem “történjen” bármi végig szedem.
Amit az én hajamról tudni kell, vékonyszálú egyenes hamar zsírosodik és télen korpásodásra is hajlamos és szerintem mennyiségben is elég kevés.
Amit pedig észre vettem a 3.doboz végénél járok: -több lett a baba hajaim száma és szerencsére gyorsan is nőnek
- kevesebb hajam hullik
-hajam pedig fényesebb, egészségesebb kinézetű
-körmeim megerősödtek
Nem merném azt mondani hogy nem jó, ne próbáljátok ki hiszen mindenki szervezete más...
Amit tudok tanácsolni ha valaki kiszeretné próbálni: mindenképp akció keretében vásárold meg, ha nem azt a hatást kapod mégse teljes áron vásároltad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

Sziasztok.
Na hát én úgy voltam vele ha már kifizetem “történjen” bármi végig szedem.
- kevesebb hajam hullik
-hajam pedig fényesebb, egészségesebb kinézetű
-körmeim megerősödtek

turospalacsinta

2017. december 22.

Nagyon meg vagyok elégedve a vitaminnal, soha egy hajnövesztő sem segített ennyit. A szőkített hajammal csodát tett, nekem abszolút 5 csillag😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 22.

Nancika

2017. december 22.

ÖSSZEGZÉS
Érdekes, hogy ahogy tejjelkifli is írta, folyamatosan jelennek meg "kamunak" tűnő kommentek újoncoktól, akik frissen regisztráltak. Illetve a termékeket is hazugságokkal adják el. Ha valakit érdekel, írtam erről és a saját tapasztalataimról egy cikket a blogomban. :)

2016.10.04: Már egy pár napja befejeztem a kúrát, és visszatértem a jól bevált Helia-D hajerősítőmhöz, úgyhogy most egyben mondanék véleményt. Három havi adagot vettem, szépen rendszeresen szedtem a kis kapszulákat, de volt benne egy kisebb csalás, mert az első hónap végére volt egy időpontom a fodrászomhoz vágásra, aki jó sokat vágott belőle, így sokkal erősebb lett a hajam, mint átlagban/előtte. Az első hónap alatt változást nem igen tapasztaltam, csak a vágás után. Ami valljuk be: teljesen normális.

Pozitívumok:
- Valóban gyorsan nőtt a hajam, de a körmeim sokkal inkább, ami a lenövés miatt sokkal inkább zavaró volt, mint jó.
- Úgy látom, hogy ugyan erősítésben/fényesítésben összességében nem használt, de szépen tartotta a hajam állapotát, pedig elég sokat van szegényem nyúzva. (2-3 hetente festve - bár legutóbb már növényi festékkel festettem, fotózásokon sütve/vasalva, tupírozva stb.)

Negatívumok:
- Nem láttam különbséget a Helia-D és eközött, pedig nagyon más árkategória, úgyhogy én vissza is térek ahhoz.
- Valóban kevesebb tabletta van a dobozban, mint kellett volna (engem sem az anyagiak miatt zavar, hanem mert ez pofátlanság)
- Azt hazudták, hogy nincs benne zselatin, amikor rákérdeztem, csak azért, hogy megvegyem - különben sosem vettem volna meg, és ez számomra a terméket is minősíti, hiszen ha valóban jó lenne, akkor nem akarnák mindenki torkán letuszkolni.
- Ár-érték arányban legalább -10 csillagos. Baromi drága ahhoz képest, hogy sok szempontból egy 2000 forintos cucc is lekörözi (amiben szerencsére még zselatin sincs stb.).

***

2016.07.22: szzh01 kérésére legépeltem az összetevőket (a megjegyzéseknél megtaláljátok), és nagyon felhúztam magam, úgyhogy vissza is pontozom a terméket, ugyanis szándékosan HAZUDTAK és megvezettek mielőtt megrendeltem a kapszulát, azért, hogy megvegyem azt, amit amúgy sosem rendeltem volna meg. Fontos tudni, hogy mielőtt megrendeltem a három havi adagot, kérdeztem tőlük, hogy van-e benne zselatin, megrendelhetem-e. Azt a választ kaptam, hogy nincs, nyugodtan megvehetem. Így amikor megérkezett a termék, és láttam, hogy zselatin jellegű a kapszula, azt hittem, hogy van erre más megoldás is. Hát, köszönöm az ügyfélközpontú eljárásmódot, ugyanis az összetevőket begépelve láttam, hogy bizony van benne!!! Mindegy, mi lesz a vevővel, csak vegye meg a kapszulákat. Arra nem gondoltak, mi lesz, ha mondjuk beledöglök a hajerősítőjükbe, és azért kérdezem, mert allergiás vagyok? Ha valaki 16 000 Ft-ot költ valamire, illene őszintén bánni a vevővel, nem? És ez nem csak WH-ról mond véleményt, hanem a termékről is, mert amit ilyen durva hazugságokkal lehet csak eladni... Hát, nem akarom részletezni.

2016.07.14: Már jó pár hete szedem a kapszulát, de azon kívül, hogy a körmöm gyorsabban nő (már elviselhetetlenül gyorsan, mert eddig is gyorsan nőtt és nagyon erős volt), és a hajam is egy picit nőt, más változást még nem látok. A hajam nemhogy puhább, de szerintem még érdesebb tapintásúbb, mint korábban volt. Hmm... Várjuk ki a végét. Majd jövök még pár hét múlva újra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

ÖSSZEGZÉS

Pozitívumok:

Negatívumok:

***

mogyorocska

2017. december 20.

A Halloween-i akcióban rendeltem a vitamint, kicsit több mint egy hónapja használom. Mindenkinek csak ajánlani tudom, sokkal fényesebb a hajam, rendezettebb, könyebb kifésülni és a növekedés is szemmel látható😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 20.

Petyuska

2017. december 14.

Akcióban jutottam hozzá 3 havi kúrához szeptemberben. Úgy voltam vele, hogy vagy Ő, vagy a póthaj, hálistennek a kapszi győzött. :))
Először is rettegtem attól, hogy hányingert okoz, mert szinte minden komolyabb vitaminnal így jártam eddig. Reggeli közben szoktam bevenni, és semmi panaszt nem okoz. Ősszel nagyon durván hullott a hajam, gondoltam erre is jó lesz, és valóban, mérséklődött a hullás. Hosszban is rengeteget nőtt a hajam, de a sűrűsége, nagyon durva...alig bírok vele, de komolyan. :) Próbáljátok ki, mert tényleg hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

beautypanna

2017. december 13.

Abszolút meg vagyok elégedve a termékkel! Rengeteg a haj számára értékes összetevő van benne, ami meg is látszik már 2-3 hét használat után. Sokkal fényesebb a hajam amióta használom, a lenövésem pedig egyre nagyobb😊 szuper termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.