Egyéb

Ár:   7090 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whmania, Módosítva: 2017. október 16.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A Magic Hair hajvitamin egy egyedülálló, természetes összetevőket tartalmazó formula, amelyet úgy állítottunk össze, hogy tartalmazzon minden olyan értékes növényi kivonatot, vitamint és ásványi anyagot, amelyre egy egészséges hajnak szüksége van.

A haj egészségének fenntartásához szükséges vitaminok hiánya hajhulláshoz vezethet. A Magic Hair kapszula szedésével ellátjuk a hajhagymákat azokkal a tápanyagokkal, amelyekkel csökkenthető, vagy akár meg is szüntethető a hajhullás. Ha a hajhagymák megfelelő tápanyaghoz jutnak hozzá, akkor nem csak a hajszerkezet állapota javul, hanem a hajszálak is gyorsabban nőnek. Az egészséges haj erős, fényes és hidratált. Ha megadod erőtlen hajadnak, amire szüksége van, meghálálja neked. Sokkal könnyebben kezelhető, formázható és fésülhető hajad a mindennapjaidat is szebbé varázsolja majd.

Ár: 4500 , Eladó: laurin
Állapot: 1 db hiányzik a 30-ból, Helyszín: Budapest,XI., fizetés: Átvehető a XI. kerben szinte bármikor, és ritkábban a XIII. kerben.
Szoniboni

2016. november 22.

Végigszedtem a három hónapos kúrát. Se gyorsabban, se lassabban nem nőtt a hajam. Alapvetően azért rendeltem meg, mert barnából szőkésvörösre festettem a hajam és a szőkítéstől elroncsolódott a vége. Kb 2 hetente 2 cm-t kellett vágni belőle, hogy normális kinézete legyen. Egy drasztikusabb, kb 8-10 cm vágást követően keztem el szedni a kapszulát. Sajnos azután is ugyanolyan rendszerességgel kellett vágni az újonnan eltöredezett végeket, a lenövést pedig a festés miatt könnyű volt követni.pont annyit nőtt, mint amúgy: havi 1-1,5 cm-t.

A csomagban volt 4 ajándék Rusk termék, amik viszont annyira jók voltak, és olyan szép volt tőle a hajam, hogy akár azt is hihettem volna, hogy a kapszula is hatásos. Minden hajmosás után olyan érzetem volt, mintha fodrásztól jöttem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

doris92

2016. november 13.

Tegnap érkezett meg a 3 havi adag, pluszban volt hozzá ajándék csodakefe, illetve egy hajszárítás előtt használandó Rusk olaj. Micsoda véletlen egybeesés, hogy tegnap voltam fodrásznál, így frissen és töredezett hajvégmentesen kezdhettem el a kúrát. A hajam alapból egész gyorsan nő, ezt szeretném picit még jobban felgyorsítani, így nagyon kíváncsi vagyok az eredményre. Egyébként nekem két dobozkában 1-1 darabbal több volt. :) Addig 3 csillag, mert tényleg eléggé borsos az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

Femo

2016. november 7.

Ne dőljetek be a masszív FB kampánynak, nagy átverés! A negatív véleményeket, kellemetlen kérdéseket törlik. Sajnos későn találtam rá erre az oldalra és a valódi véleményekre, így én is kiszórtam egy kisebb vagyont erre a gagyira. Az őszi hajhullásomon semmit nem segített, sem a bőröm, se a körmeim , se a hajam állaga nem változott semmit 10 hét alatt, nem is nőtt gyorsabban a szokásosnál. A maradék pár tabletta a szemétben landolt, nem bírtam már az állandó hányingert amit okozott és a borzalmas utóízét. Örülhet a forgalmazója, hogy még szabadlábon van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Buhito

2016. november 7.

Érdekes módon a face oldalukról és innen is nyom nélkül eltűnt a véleményem. Leírom újra: Hajra semmit nem ér, csak GYOMORFEKÉLYT kaptam tőle! Táplálékkiegészítőt csak patikából vagy drogériából vegyetek!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 7.

kisizé

2016. október 22.

Tényleg nem olcsó, de még így is olcsóbb, mint a Hairburst pl. Túl van marketingelve, nem éri meg az árát. Másfél hónapig használtam, azért hagytam abba, mert gyakran fájt a hasam/fejem (amióta abbahagytam sose) és találtam a neten is egy orvos által írt cikket a szépségvitaminokról, hogy milyen összetevőket kell kerülni, mert károsak is lehetnek: a Magic Hairban mind benne van!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 22.

balocint29

2016. szeptember 19.

Sziasztok! En is, mint sokan, a fenykepeken szereplo latvanyos hajnovekedes miatt rendeltem meg a kapszulat, amire (ha valoban hatasos) nem sokallom a kiadott penzt, hisz ha peldaul 3 honap alatt valoban no vagy 10-12 centit egy alapbol viszonylag hosszu haj, raadasul erosodik, selymesebbe valik, babahajak nonek es remelhetoleg kevesbe fog hullani, akkor ezert szerintem nagyon is megeri az a 17 ezer ft. Ez az, amit iger a kapszula. En 1 honapja szedem, a hajhullasrol meg nem tudok nyilatkozni mert nekem rettenetesen hullik a hajam es egyelore nem akar csokkenni a hajhullas merteke, remelem ez is valtozik majd, errol updatelek kesobb. A tobbi szempontbol viszont nekem mar most remekel a termek. Latvanyosan tobbet nott a hajam, mondjuk nekem alapbol is no vagy 1,5 centit egy honapban, de most nott vagy 3 centit, talan mintha kicsit selymesebb is lenne a hajam, tele vagyok babahajjal es mintha valamivel erosebb is lenne a hajam. Tudtam, hogy nekem biztosan hasznalni fog a kapszula, mert regen probaltam mar masik hajkapszulat, amit egyik baratnomtol kaptam, ami az akkori legolcsobb patikaban kaphato hajkapszula volt es azt leszamitva, hogy masfel vagy 2 honap alatt hiztam tole 8 kilot, mert allandoan brutalis ehseg erzetem volt tole es sokkal tobbet ettem az edessegtol kezdve a rendes eteleken keresztul, azon kivul a hajam is novesztette, de emiatt nyilvan abbahagytam a szedeset. A Magic Hair-rol viszont azt olvastam, hogy nem hizlal, ezert mertem megrendelni, ugyanis en alapbol is nagyon hizlekony vagyok. Ennel a kapszulanal szerencsere nem tapasztalok plusz ehseg erzetet, en siman beszedhetem ehgyomorra is, semmi bajom nincs tole. Tehat osszessegeben mar most elegedett vagyok az eredmennyel, ahhoz kepest hogy azt mondjak, az elso honapban nem igazan, inkabb 2 honap utan kezd el latvanyosabban noni a haj, nekem baratnom is, akivel sulve fove egyutt vagyok es a parom is, akivel szinten igy vagyok, mondjak, hogy latvanyosan no a hajam hetrol hetre. En orulok hogy megrendeltem, annyit tudok meg mondani rola, hogy a labszorom es a szemoldokszorom is sokkal gyorsabban no tole, de ez legyen a legnagyobb gondom, ha esetleg a derekig ero haj idotavlatat, mely kb meg 1 ev lenne, letudom redukalni mondjuk fel evre. Ha a kovetkezo 2 honapban is ilyen eredmenyt fog produkalni, akkor 100%, hogy ujra rendelem! :)

U.i.: Regen borzasztoan pattanasos voltam, mindenfele formaja megtalalhato volt az arcomon a pattanasoknak es mitesszereknek, de hala az egnek, ugy tunik javareszt kinottem mar, viszont a hajtabletta szedese utan 1-2 hettel en is elkezdtem pattanasosodni es egyre tobb jon ki az arcomon... Nem azt mondom hogy vallalhatatlan vagy hogy el leptek az arcom a pattanasok, de ahhoz kepest, hogy mara mar csak ritkan volt 1-2 patim, most igen csak elohozta azokat a hajkapszula... Remelem ha abbahagyom a szedeset, akkor elmulnak es nem ujulnak ki. De mint irtam, a tobbi dologban csak pozitiv nalam a kapszula, es tenyleg annyi babahajam lett, amit alaposan epp ma figyeltem meg, hogy ha jon egy nagyobb szel es ossze van fogva a hajam, akkor ugy nezek ki, mint Maugli.:DD Jovok majd updatelni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Yalana

2016. szeptember 17.

3 havi adagot rendeltem, semmit nem használt, pedig nagyon reménykedtem benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

3 havi adagot rendeltem, semmit nem használt, pedig nagyon reménykedtem benne.

sszoyom

2016. szeptember 17.

3havi adagom, első doboz felénél tartok... Őszintén szólva én eddig semmi változást nem vettem észre. Hajam szőkitett, vékony, göndör, száraz. (Tehát elég pocsék alapjáratban is)
Várom a folytatást, hátha megindul valami. :)

09.17. Harmadik honap utan sajnos rajottem hogy penzkidobas volt csak, mert egyaltalan semmiiit nem valtozott. A hajam hulik, maximum kicsit puhabb de nem nott gyorsan, se sokat. Nagy csalodas.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Várom a folytatást, hátha megindul valami. :)

Borvick

2016. szeptember 6.

Nos, annyi észrevételem van a termékkel kapcsolatban, hogy a 60 szem helyett 59 szem van már a 3. dobozomban. Megrendeltem még 3 havi adagot, 'valszeg azokkal is így jártam. Szóval figyeljétek a mennyiséget. Nem azon a kb 120 Ft-on akadok ki, hanem ennyi pénzért nem kellene így rontani a termék imázsát... Hmmm... Ez a bosszantó.

Nos, másfél hónap eltelte után pozitív vélemény! (Nem igazán bíztam benne mikor lerendeltem a három havi akciós szettet) Talán hagyott meggyőzni a sok "hiper-szuper" hajam lett, Aranyhaj sérójának hosszával vetekedő hosszúra nőtt szöveg, de akkor is én így a kúra felénél mégis azt tapasztalom, hogy erősebb, s valóban hosszabb lett tőle a hajam ( előtte törött volt, meg persze növelem már egy ideje a hajam, ismerem a képességeit növés tekintetében) Nekem bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Zafina

2016. augusztus 26.

Szedtem...átverés az egész!!!!!! Meg ne vegyétek!!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Szedtem...átverés az egész!!!!!! Meg ne vegyétek!!!!!