Egyéb

Ár:   7090 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whmania, Módosítva: 2017. október 16.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A Magic Hair hajvitamin egy egyedülálló, természetes összetevőket tartalmazó formula, amelyet úgy állítottunk össze, hogy tartalmazzon minden olyan értékes növényi kivonatot, vitamint és ásványi anyagot, amelyre egy egészséges hajnak szüksége van.

A haj egészségének fenntartásához szükséges vitaminok hiánya hajhulláshoz vezethet. A Magic Hair kapszula szedésével ellátjuk a hajhagymákat azokkal a tápanyagokkal, amelyekkel csökkenthető, vagy akár meg is szüntethető a hajhullás. Ha a hajhagymák megfelelő tápanyaghoz jutnak hozzá, akkor nem csak a hajszerkezet állapota javul, hanem a hajszálak is gyorsabban nőnek. Az egészséges haj erős, fényes és hidratált. Ha megadod erőtlen hajadnak, amire szüksége van, meghálálja neked. Sokkal könnyebben kezelhető, formázható és fésülhető hajad a mindennapjaidat is szebbé varázsolja majd.

Ár: 4500 , Eladó: laurin
Állapot: 1 db hiányzik a 30-ból, Helyszín: Budapest,XI., fizetés: Átvehető a XI. kerben szinte bármikor, és ritkábban a XIII. kerben.
xBeatrixx

2019. április 11.

Rendeltem 2 havi kapszulát már túl vagyok rajta a hajam sokat nőtt , viszont állandóan éhes voltam a vitamintól amikor abba hagytam ez is elmúlt, viszont vigyázni kell mert ez súly gyarapodással jár.
4* mivel a hajamra jó hatással van -1* mert erősen étvágycsináló

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

4* mivel a hajamra jó hatással van -1* mert erősen étvágycsináló

AnettLucia

2019. április 1.

Sokkal hosszabb és dúsabb lett tőle a hajam, imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

Sokkal hosszabb és dúsabb lett tőle a hajam, imádom

Masnilány

2019. március 29.

Jövőre férjhez megyek és eldöntöttem, hogy én biza hosszú hajjal fogom ezt megtenni és nem szeretnék póthajat. Kerülgettük egymást ezzel a termékkel hosszú ideig, aztán győzött facebook üldöző marketingje: kegyetlenül berendeltem belőle black fridaykor.
Nagyon felkészültem a tesztelésére, párom szerint nem vagyok normális :D
Addig nem kezdtem el szedni, amíg nem mentem el a szokásos fél éves hajvég nyisszantásra, hogy az esetleges töredezés ne legyen az eredmény rontója.
Beáldoztam egy régi felsőmet, a kezdés napján bejelöltük rajta a hajam hosszát, ez volt pontosan egy hónapja.

Márc 29: Harmadik hónapja szedem, most már váltva a pezsgőtablettával. Gyomorbaj, alvászavar, semmi, a bőröm is rendben van, nem lettem se ragyásabb, sem babapopsi arcúbb.
A hajam meg nőtt! Persze, hogy nőtt, eltelt három hónap, de úgy tűnik beindult a dolog! :D
Január óta 7 centit nőtt a hajam, nem rossz, nem rossz! Rengeteg babahajam is lett, amik mint az antennák állnak az összes égtáj felé, meg a frufrum alatt kb lett egy "másik frufrum" babahajakból, mókás :DD
Törni egyébként ugyanúgy törik a vége, bár nekem eddig ezt semmi sem tudta megállítani, nagyon vékonyszálú a hajam és törős (na meg persze kenek rá mindent is, az se hatott) igazából az volt a célom, hogy többet növekedjen, mint amennyit le kell vágnia a fodrásznak, majd a következő vágásnál megmondja, mi a helyzet, remélem abbamarad ez az évek óta stagnáló hajhossz dolog.
A kapszula+pezsitabi kombót pedig még egy darabig biztosan szedni fogom, nagyjából másfél havi adagom van még, fogok még venni.

Jan 18: Tehát egy hónapja szedem, kitartóan, este vacsi után minden egyes nap. Gyomorégést nem tapasztalok, hányingerem sincsen. A hajam mintha fényesebb lenne, babahajak mintha, de a hajam nem nőtt többet, mint szokott, a pólón be sem jelöltük ezt a hónapot, mert kb semmi növekedés.
Ezért még le nem pontozom, mert írták több helyen is, hogy egy hónap után indul be a dolog, kíváncsian várom, havonta igyekszem updatelni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Nagyon felkészültem a tesztelésére, párom szerint nem vagyok normális :D

SimOrsi

2019. március 27.

Tudtam, hogy nem bírok magammal amíg nem veszek belőle, főleg hogy nagyon vegyesek a vélemények.
Én közepesre tudom értékelni, mert a hajam tényleg szebb, erősebb és kevésbé hullik. Viszont azt veszem észre, hogy a gyomromnak nem tesz jót és fáj a fejem tőle. Illetve alvási problémáim nekem is vannak amikor szedem. Így most csak hetente 1-2 darabot szedek belőle és így nincs mellékhatása. A többi napon másfajta vitamint szedek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

rvanessa

2019. március 27.

2 hónapja szedtem, aztán rájöttem mitől nem tudok aludni. Semmi változás nem lett a hajamon. Én este vacsora után vagy előtt szedtem be, de egyik este késő volt már és nem szedtem be, kb január óta nem tudtam egyhuzamban aludni, mióta megvettem es elkezdtem szedni! Felkeltem többször is és nem tudtam visszaaludni, nagyon álmos,fáradt voltam egésznap, rákerestem és bizony a növényi vitamintól is lehet ez. Nem szedtem tovább, és tudtam aludni, kipihent voltam.
Szóval nekem a hajamon nem csinált semmit, rokonomnak sem vált be, neki éhséget okozott, abba is hagyta.Még jó,hogy 2 havit rendeltem, 3.-at nem fogok!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

Rudelf

2019. március 21.

Sajnos semmit nem ér. Úgy tapasztaltam, annál akinek vitaminhiányból adódóan nem nő a haja, annak talán segít, minden más esetben teljesen esélytelen. Az íze/szaga borzasztó, még jobban tört a hajam, amikor szedtem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

Chapshe423

2019. március 12.

2 hónapon vagyok túl. A hajam az égvilàgon semmiben nem vàltozott,kevésbé hullik ez tény de az összes többi hajvitamintól is ezt kaptam. A hajam sokat nőtt de nagyon csúnyàn törött ezért megy a kukàba...Babahajam nem lett több. Tapintàsra és kinézetre szintén semmi vàltozàs. 2 csillagot tudok adni mert nagyon dràga és semmivel nem lett jobb a hajam csak nőtt,amit gyanítok màskor is megteszi csak én mindig vàgok belőle vissza mert utàlom ha ronda töredezett a vége. Senkinek nem ajànlom mert pénzkidobàs. Visszatérek a Helia-D vitaminhoz,eddig az vàlt be a legjobban!

UPDATE:
Végéhez értem a 3. hónapnak...Lemértem,6 centit nőtt a hajam 3 hónap alatt. Ez gyakorlatilag 0. Vitamin nélkül is nő ennyit mert egyébként odafigyelek az àpolàsra és kímélem. Szóval tapasztalatnak jó volt de semmit nem ért! Maradt 1 csillag a végére.

UPDATE 2:
Több,mint 1 hónapja nem szedem és lemértem a hajam,mindenféle vitamin nélkül is miliméterre pontosan annyit nőtt a hajam,mint a vitaminnal!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

UPDATE:

UPDATE 2:

eddiethestray

2019. március 9.

Fél évig használtam, vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban. Először is, a hajam egyáltalán nem nőtt tőle gyorsabban. Másodszor, rengeteg millió babahajam nőtt, azt nem tudom hogy tőle-e, vagy csak azért tűnt most fel, mert figyeltem.. A hajam állaga viszont nagyon szép és csillogó lett, bár nem erősítette, ugyan úgy törik.. Összvissz 3 csillagot adok neki, nem tartom valószínűnek, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

jcsilla

2019. március 7.

Nekem nagyon bejött :) a pezsgőtabival szedem kombinálva. Eddig váll alá ért a hajam, tovább nem akart nőni, de hála a magic hairnak beindult a növekedés :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

mokkalill

2019. március 1.

Viszonylag gyorsan csökkentette a hajhullásom, és magamhoz képest gyorsabban növekszik a hajam, és biztosan nem placebó, mivel a fodrászom is észrevette :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.