Best of Beauty 2019

Egyéb

Ár:   7090 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whmania, Módosítva: 2017. október 16.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A Magic Hair hajvitamin egy egyedülálló, természetes összetevőket tartalmazó formula, amelyet úgy állítottunk össze, hogy tartalmazzon minden olyan értékes növényi kivonatot, vitamint és ásványi anyagot, amelyre egy egészséges hajnak szüksége van.

A haj egészségének fenntartásához szükséges vitaminok hiánya hajhulláshoz vezethet. A Magic Hair kapszula szedésével ellátjuk a hajhagymákat azokkal a tápanyagokkal, amelyekkel csökkenthető, vagy akár meg is szüntethető a hajhullás. Ha a hajhagymák megfelelő tápanyaghoz jutnak hozzá, akkor nem csak a hajszerkezet állapota javul, hanem a hajszálak is gyorsabban nőnek. Az egészséges haj erős, fényes és hidratált. Ha megadod erőtlen hajadnak, amire szüksége van, meghálálja neked. Sokkal könnyebben kezelhető, formázható és fésülhető hajad a mindennapjaidat is szebbé varázsolja majd.

Ár: 4500 , Eladó: laurin
Állapot: 1 db hiányzik a 30-ból, Helyszín: Budapest,XI., fizetés: Átvehető a XI. kerben szinte bármikor, és ritkábban a XIII. kerben.
n.zsofka

2016. augusztus 11.

Sziasztok!
Én 3 havi adagot rendeltem belőle és amit tapasztaltam az az hogy tele vagyok babahajjal ,ami pozitív illetve sokkal fényesebb könnyebben kezelhető a hajam, a lenövésem is gyorsabb(ez 1,5 hónap utáni eredmény) A hairburstal is hasonló tapasztalataim voltak de gondoltam kipróbálom ezt a másik terméket.
Ami viszont egy picit aggaszt:
1, mintha megnőtt volna tőle az étvágyam
2, apró pattanások jelentek meg az arcomon, pici pöttyök és ez arra az időszakra vezethető vissza mióta ezt szedem. Nem tudom hogy ennek tudható-e be, ha esetleg valaki tapasztalt hasonlót az írja le majd.
Ezt leszámítva elégedett vagyok, majd updatelek hogy mi a helyzet az arcommal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Ami viszont egy picit aggaszt:
1, mintha megnőtt volna tőle az étvágyam
Ezt leszámítva elégedett vagyok, majd updatelek hogy mi a helyzet az arcommal.

MissKatherina

2016. július 28.

Én is kb 1 hónapja szedem és hasonló jókat tudok mondani mint az előttem szólók :D még sosem volt ennyire szép, egészséges a hajam. Kevésbé törik, fényes és baromi sokat nőtt :D (kb 2,5 cm!! előtte folyton letört alig nőtt valamit a hajam) A körmeim is szépek, nem törnek!
A negatív dogokat (hányinger, hasfájás stb) nem tapasztaltam. És csak zárójel de nekem a White Hairrel sem volt eddig semmi rossz tapasztalatom, már többször voltam ott és nagyon kedvesek voltak velem és a végeredmény is nagyon szép lett (copacabana melír) :)
Igen kicsit drága a termék :S én a nyári akcióban vettem, így jobban megérte, nem tudom hogy teljes áron megvenném -e de a lényeg hogy bevált :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

barbimariposa

2016. június 30.

Február elején, amikor elkezdődött ez a nagy hype a kapszula körül, rendeltem a magic hairből 3 havi adagot, mert kíváncsi voltam, mégis mennyire hatékony. Amit az én hajamról tudni kell: nagyon vastag szálú, göndör,dús, töredezésre hajlamos, természetes sötét barna, hetente egyszer mosom meg és egyszer vasalom ki és amikor elkezdtem szedni akkor a mellemig ért, december 31-én lett odáig levágva.Azért kezdtem el használni a kapszulát, hogy minőségi javulást lássak rajta, hogy ne töredezzen annyira , mert én fél évente járok hajvágásra de az utóbbi időben amennyit nő, annyit kell belőle vágni mert a vége töredezik (gondolom a vasalás miatt is)
Sajnos én a kapszulákat nem tudtam reggel éhgyomorra bevenni, mert iszonyat hányingert okoztak (Pl: nálam a Biovanne plus nem okozott ilyet), úgyhogy vagy délután vagy este vettem be őket, általában evés után a kettőt egyszerre, hogy gyorsan letudjam őket.
Havi szinten tapasztalataim:
Március: egy hónap elteltével szó szerint semmi, mintha nem szednék semmit sem
Április: hajmosásnál és fésülködésnél kevesebb haj maradt a hajkefében, illetve a körmeim elkezdtek nagyon durván nőni, nagyon szép fényesek is voltak. Az arcbőrömön semmi változást nem vettem észre
Május: május első hetén fogyott el a kapszula és amit tapasztaltam, hogy szép fényes a hajam, kevésbé töredezik, és nőtt is olyan 5-6 centit, ami 3 hónap alatt a duplája az átalgos havi 1cm-nek. Ami viszont a legjobban tetszett, hogy május közepén elmentem fodrászhoz hogy vágjon le egy-két centit a végéből, végülis mindjárt itt a nyár és azt szeretném hogy szépek legyenek a hajvégeim,erre a fodrászom közölte,hogy nem, mert szépek a hajvégeim, nem töredeznek.Úgyhogy a hajszerkezetet tényleg javítja.
Június: a hajam még mindig nem töredezik, a körmeim is szépek,igaz nem nőnek olyan gyorsan, mint a kapszulával,de nincs rajtuk egyetlen egy vitaminhiányt jelző fehér folt sem ,a bőröm a szokásos kombinált bőrtípus, T vonalban néha egy-egy pattanás van, nálam ez inkább ciklus, meg kajálás függő (sok csoki pl)

Összegezve: hányinger, ha reggel, éhgyomorra vettem be
a körmökre nagyon jó a kapszula
a hajszerkezetet is javítja, illetve gyorsabban nő tőle a haj
nekem a bőrömre nem volt se pozitív, se negatív hatással
nem híztam, nem nőtt az étvágyam tőle (nem vagyok hízásra hajlamos szerencsére)

Azért kap 3 csillagot, mert tényleg jó hatással van a hajra, de nem venném újra, mert számomra ez egy teljesen átlagos hajvitamin és relatíve drága a többihez képest, egy Merz, vagy egy Biovanne olcsóbb és azoktól nem volt hányingerem sem, továbbá nekem nem tetszik ez az agresszív marketing, amit a fb-on folytatnak, az információkkal való túlzások,mint pl: 5 centimétert nő a hajad egy hónap alatt és társai. Ez egy teljesen átlagos hajvitamin, nem emelkedik ki a hatásaival többi közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

Havi szinten tapasztalataim:
Március: egy hónap elteltével szó szerint semmi, mintha nem szednék semmit sem

Összegezve: hányinger, ha reggel, éhgyomorra vettem be
a körmökre nagyon jó a kapszula
a hajszerkezetet is javítja, illetve gyorsabban nő tőle a haj
nekem a bőrömre nem volt se pozitív, se negatív hatással
nem híztam, nem nőtt az étvágyam tőle (nem vagyok hízásra hajlamos szerencsére)

Reccha

2016. június 3.

Én is beszedtem a 3 havi adagot, azonban nagyon változást nem észleltem. Sok A-vitamint tartalmaz, emiatt nőhet gyorsabban a haj, azonban ennél olcsóbb, és jobb készítményeket is lehet kapni. Nem éri meg megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 3.

Niki90

2016. június 2.

Két havi adagot rendeltem meg a kapszulából. Tudni kell, hogy nagyon lassan nő a hajam, jó ha egy hónap alatt megvan az egy centi :/ Szkeptikusan álltam ehhez is mert sok hajnövesztőt kipróbáltam már - drágábbat is, olcsóbbat is pl. Hairbrust, DM hajvitamin, Hairclinic - de eddig a Magic Hair ami tényleg használ is. Direkt a tabletta szedés előtt 1-2 nappal festettem be a hajam, két hete szedem még csak de már több mint 1 centis lenövésem van. Szerettem volna két hónapig nem festetni, de nem fogom kibírni mert már látszatos a lenövésem. A hajhullásomon is segített, kevesebb kihullott hajszállal találkozom . Ezek után nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen eredményt érek el két hónap után :) Abszolút elégedett vagyok vele, ezek után ha elfogy rendelni fogom a három adagos kiszerelést :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

beutyaddict

2016. május 10.

Lassan elfogy a 3. havi adag is. Az én hajammal annyi volt a problémám, hogy a szőkítés miatt mindig letört a hajvégem, így egyántalán nem nőtt....vagyis amennyi nőtt annyi le is tört. Szőkéről átfestettem barnára és elkezdtem szedni ezt a vitamint. Amit egyből észrelehet venni, hogy beindulnak a babahajak. Készítettem előtte-utána fotót is, látszik, hogy végre nőtt a hajam, és nem töredezik a vége. Tapintásra puhább lett. Most voltam fodrásznál és megkérdezte, hogy szedem e még a vitamint, mert (az ő szavait idézve) durván sok babahajam nőtt :) én nem bántam meg, hogy megvettem, párom is észrevette a változást a hajamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 10.

koirankeksii

2016. április 19.

Írtam egy kommentet a White hair fb oldalán a termék alatt ahol összehasonlítottam a DM-es hajvitaminnal, ami gyakorlatilag ugyanazokat tartalmazza kemény 800 Ft-ért. Természetesen törölték a kommentet (sőt még le is tiltottak), ez a fogyasztók átverése és megtévesztése....a jó kommenteket megtartják, a rosszakat törlik. Ez már annyira kriminális, hogy nincsenek rá szavak. De hát mivel ez egy felkapott hajszalon ezért az emberek beveszik ezt. Csodás marketing. :D Semmit nem ér azon kívül, hogy egy jól megcsinált reklámmal rendelkezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

creammania92

2016. április 17.

Teljes pénzkidobás! A White Hair annyira súlykolja a facebookon ezt a terméket, meg az előtte-utána képeket, hogy az ember megveszi, és ráadásul elég drága, 3 hónapos kúra 15.990 Ft + 1000 Ft házhozszállítás.

Gyanítom a terméket is a White Hair töltötte fel erre az oldalra: whmania = white hair mánia :)

A hajamon a Revalid készítmény szokott segíteni, attól sok babahajszálam nő, de gondoltam most kipróbálom ezt.
Bár az összetételeit megnézve (A, C, CA, D3, folsav, biotin, B vitaminok) egy egyszerű multivitaminnak felelnek meg, tehát semmi extrát nem tartalmaz. Itt két dologra lehet gondolni: Az egyik az, hogy tartalmaz valami más összetevőt is, amit a gyártó eltitkol, hogy a konkurencia ne tudja lemásolni saját termékük előállítása esetében, a másik dolog pedig a szomorú tény, hogy ez csak egy egyszerű termék, amit túlnépszerűsítenek.

Szóval, amit a 3 hónapos kúra alatt/közben/után tapasztaltam: SEMMI. Se babahajszálak, se erősebb, puhább haj, se extra növekedés! Maradok a beváltnál.

Ezek után nem hiszek a képeknek sem, szerintem alapból nőtt volna ennyit a hajuk azoknak a lányoknak, vagy szimpla photoshop. Pár másodperc alatt én is meg tudom nyújtani picit a hajat, úgy, hogy észre sem veszed a képen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

Nelly22

2016. április 13.

Életem legjobb hajvitamina amit eddig szedtem.
Hosszú derékig érő hajam van viszont nagyon nagyon vékonyszálú, a vége szinte negyed olyan vastag sincs mint a pl.a vállamnál...épp hogy csak pár tincs, ezért hiába nőtt gyorsan mindig utána kellett vágni hogy dúsabbnak látszon és hogy arányos legyen de még ígyis nagyon kevés volt.
3 hete szedem a Magic hairt és már most érzem hogy a vége sokkal vastagabb lett, az egész hajam sokkal dúsabb, jobb az állaga, és sokkal többet nőtt is mint egyébként, kb. 3-4 centit 3 hét alatt. :-O
Ezt akkor veszem igazán észre mikor copfba kötöm..nincs a vége felé az a "keskenyedés" hanem szép egyforma vastag az egész copfom.
Kifésűlni is sokkal könnyebben kitudom, ezelőtt mindig csak kifésülő spray-kel tudtam, most anélkűl is szépen kilehet és a fésűbe szinte nemis marad hajszál !!! a puhaságról nemis beszélve, még 3 nap után is szép fényes puha a hajam, előtte 2nap után teljesen száraz volt prőd, alig vártam hogy hajat mossak és pakolást tegyek rá, most meg a 3.napon is még szép,selymes ugyhogy a hajmosás is kitolódott 3 napra.
Nagyon kételkedve rendeĺtem meg, mert olyan túl "jó" reklámozása van ezért gyanús volt. :'D
Miútán a fodrászom kicsit többet vágott le a hajamból mint amit kértem, rászántam magam hogy kipróbljam,hogy a levágott hossz gyorsabban visza nőljön és nem volt hiába.
A dús,hosszú hajról meg már régen le mondtam
(de ennek hála van reményem újra) miután már mindent kipróbáltam: Ricinus olaj, Das Gesunde Plus hajvitamin, Panthenol spray, igaz ezek is jók voltak mert télleg használtak valamennyit de mostmár látom hogy fele anyira csak mint ez a vitamin.
2 havi adagot rendeltem mert gondoltam 1 havi adagtól nemlesz még nagy látszatja ugyse, a 3 havit meg nem mertem bevállalni hátha csak kamu de valóban nagyon jó igy ha elfogy megrendelem a 3.havit is, nagyon kiváncsi vagyok 3 hónap után milyen lesz a hajam ha már most 3 hét után van látszatja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 13.

Életem legjobb hajvitamina amit eddig szedtem.
A dús,hosszú hajról meg már régen le mondtam

Krisztinaaa

2016. április 2.

En kerek 2 honapja szedem a vitamint, a tapasztalataim a kovetkezoek:
- A hajam valoban gyorsabb utemben kezdett noni.
- Azt azonban nem mondanam, hogy konnyebben kezelheto, fenyesebb, puhabb, stb.. sot! Mivel dusitotta is kellokeppen, ezert nekem a fesulkodes kesz remalom...rengeteg hajam van es azt se tudom milyen balzsamot tegyek ra, hogy kezelheto legyen.
- A szornovekedest egyeb testreszeken nem fokozta.
( Miota szedem az arcborom szebb lett, nem tudom ez betudhato-e a vitaminnak. :) )
Nem hiszem, hogy ujra fogom venni, egy probat megert, de nem dobtam hatast tole. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 2.

En kerek 2 honapja szedem a vitamint, a tapasztalataim a kovetkezoek:
- A hajam valoban gyorsabb utemben kezdett noni.
- A szornovekedest egyeb testreszeken nem fokozta.