Egyéb

Ár:   7090 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whmania, Módosítva: 2017. október 16.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A Magic Hair hajvitamin egy egyedülálló, természetes összetevőket tartalmazó formula, amelyet úgy állítottunk össze, hogy tartalmazzon minden olyan értékes növényi kivonatot, vitamint és ásványi anyagot, amelyre egy egészséges hajnak szüksége van.

A haj egészségének fenntartásához szükséges vitaminok hiánya hajhulláshoz vezethet. A Magic Hair kapszula szedésével ellátjuk a hajhagymákat azokkal a tápanyagokkal, amelyekkel csökkenthető, vagy akár meg is szüntethető a hajhullás. Ha a hajhagymák megfelelő tápanyaghoz jutnak hozzá, akkor nem csak a hajszerkezet állapota javul, hanem a hajszálak is gyorsabban nőnek. Az egészséges haj erős, fényes és hidratált. Ha megadod erőtlen hajadnak, amire szüksége van, meghálálja neked. Sokkal könnyebben kezelhető, formázható és fésülhető hajad a mindennapjaidat is szebbé varázsolja majd.

Ár: 4500 , Eladó: laurin
Állapot: 1 db hiányzik a 30-ból, Helyszín: Budapest,XI., fizetés: Átvehető a XI. kerben szinte bármikor, és ritkábban a XIII. kerben.
Buhito

2016. november 7.

Érdekes módon a face oldalukról és innen is nyom nélkül eltűnt a véleményem. Leírom újra: Hajra semmit nem ér, csak GYOMORFEKÉLYT kaptam tőle! Táplálékkiegészítőt csak patikából vagy drogériából vegyetek!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 7.

kisizé

2016. október 22.

Tényleg nem olcsó, de még így is olcsóbb, mint a Hairburst pl. Túl van marketingelve, nem éri meg az árát. Másfél hónapig használtam, azért hagytam abba, mert gyakran fájt a hasam/fejem (amióta abbahagytam sose) és találtam a neten is egy orvos által írt cikket a szépségvitaminokról, hogy milyen összetevőket kell kerülni, mert károsak is lehetnek: a Magic Hairban mind benne van!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 22.

balocint29

2016. szeptember 19.

Sziasztok! En is, mint sokan, a fenykepeken szereplo latvanyos hajnovekedes miatt rendeltem meg a kapszulat, amire (ha valoban hatasos) nem sokallom a kiadott penzt, hisz ha peldaul 3 honap alatt valoban no vagy 10-12 centit egy alapbol viszonylag hosszu haj, raadasul erosodik, selymesebbe valik, babahajak nonek es remelhetoleg kevesbe fog hullani, akkor ezert szerintem nagyon is megeri az a 17 ezer ft. Ez az, amit iger a kapszula. En 1 honapja szedem, a hajhullasrol meg nem tudok nyilatkozni mert nekem rettenetesen hullik a hajam es egyelore nem akar csokkenni a hajhullas merteke, remelem ez is valtozik majd, errol updatelek kesobb. A tobbi szempontbol viszont nekem mar most remekel a termek. Latvanyosan tobbet nott a hajam, mondjuk nekem alapbol is no vagy 1,5 centit egy honapban, de most nott vagy 3 centit, talan mintha kicsit selymesebb is lenne a hajam, tele vagyok babahajjal es mintha valamivel erosebb is lenne a hajam. Tudtam, hogy nekem biztosan hasznalni fog a kapszula, mert regen probaltam mar masik hajkapszulat, amit egyik baratnomtol kaptam, ami az akkori legolcsobb patikaban kaphato hajkapszula volt es azt leszamitva, hogy masfel vagy 2 honap alatt hiztam tole 8 kilot, mert allandoan brutalis ehseg erzetem volt tole es sokkal tobbet ettem az edessegtol kezdve a rendes eteleken keresztul, azon kivul a hajam is novesztette, de emiatt nyilvan abbahagytam a szedeset. A Magic Hair-rol viszont azt olvastam, hogy nem hizlal, ezert mertem megrendelni, ugyanis en alapbol is nagyon hizlekony vagyok. Ennel a kapszulanal szerencsere nem tapasztalok plusz ehseg erzetet, en siman beszedhetem ehgyomorra is, semmi bajom nincs tole. Tehat osszessegeben mar most elegedett vagyok az eredmennyel, ahhoz kepest hogy azt mondjak, az elso honapban nem igazan, inkabb 2 honap utan kezd el latvanyosabban noni a haj, nekem baratnom is, akivel sulve fove egyutt vagyok es a parom is, akivel szinten igy vagyok, mondjak, hogy latvanyosan no a hajam hetrol hetre. En orulok hogy megrendeltem, annyit tudok meg mondani rola, hogy a labszorom es a szemoldokszorom is sokkal gyorsabban no tole, de ez legyen a legnagyobb gondom, ha esetleg a derekig ero haj idotavlatat, mely kb meg 1 ev lenne, letudom redukalni mondjuk fel evre. Ha a kovetkezo 2 honapban is ilyen eredmenyt fog produkalni, akkor 100%, hogy ujra rendelem! :)

U.i.: Regen borzasztoan pattanasos voltam, mindenfele formaja megtalalhato volt az arcomon a pattanasoknak es mitesszereknek, de hala az egnek, ugy tunik javareszt kinottem mar, viszont a hajtabletta szedese utan 1-2 hettel en is elkezdtem pattanasosodni es egyre tobb jon ki az arcomon... Nem azt mondom hogy vallalhatatlan vagy hogy el leptek az arcom a pattanasok, de ahhoz kepest, hogy mara mar csak ritkan volt 1-2 patim, most igen csak elohozta azokat a hajkapszula... Remelem ha abbahagyom a szedeset, akkor elmulnak es nem ujulnak ki. De mint irtam, a tobbi dologban csak pozitiv nalam a kapszula, es tenyleg annyi babahajam lett, amit alaposan epp ma figyeltem meg, hogy ha jon egy nagyobb szel es ossze van fogva a hajam, akkor ugy nezek ki, mint Maugli.:DD Jovok majd updatelni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Yalana

2016. szeptember 17.

3 havi adagot rendeltem, semmit nem használt, pedig nagyon reménykedtem benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

3 havi adagot rendeltem, semmit nem használt, pedig nagyon reménykedtem benne.

sszoyom

2016. szeptember 17.

3havi adagom, első doboz felénél tartok... Őszintén szólva én eddig semmi változást nem vettem észre. Hajam szőkitett, vékony, göndör, száraz. (Tehát elég pocsék alapjáratban is)
Várom a folytatást, hátha megindul valami. :)

09.17. Harmadik honap utan sajnos rajottem hogy penzkidobas volt csak, mert egyaltalan semmiiit nem valtozott. A hajam hulik, maximum kicsit puhabb de nem nott gyorsan, se sokat. Nagy csalodas.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Várom a folytatást, hátha megindul valami. :)

Borvick

2016. szeptember 6.

Nos, annyi észrevételem van a termékkel kapcsolatban, hogy a 60 szem helyett 59 szem van már a 3. dobozomban. Megrendeltem még 3 havi adagot, 'valszeg azokkal is így jártam. Szóval figyeljétek a mennyiséget. Nem azon a kb 120 Ft-on akadok ki, hanem ennyi pénzért nem kellene így rontani a termék imázsát... Hmmm... Ez a bosszantó.

Nos, másfél hónap eltelte után pozitív vélemény! (Nem igazán bíztam benne mikor lerendeltem a három havi akciós szettet) Talán hagyott meggyőzni a sok "hiper-szuper" hajam lett, Aranyhaj sérójának hosszával vetekedő hosszúra nőtt szöveg, de akkor is én így a kúra felénél mégis azt tapasztalom, hogy erősebb, s valóban hosszabb lett tőle a hajam ( előtte törött volt, meg persze növelem már egy ideje a hajam, ismerem a képességeit növés tekintetében) Nekem bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Zafina

2016. augusztus 26.

Szedtem...átverés az egész!!!!!! Meg ne vegyétek!!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Szedtem...átverés az egész!!!!!! Meg ne vegyétek!!!!!

n.zsofka

2016. augusztus 11.

Sziasztok!
Én 3 havi adagot rendeltem belőle és amit tapasztaltam az az hogy tele vagyok babahajjal ,ami pozitív illetve sokkal fényesebb könnyebben kezelhető a hajam, a lenövésem is gyorsabb(ez 1,5 hónap utáni eredmény) A hairburstal is hasonló tapasztalataim voltak de gondoltam kipróbálom ezt a másik terméket.
Ami viszont egy picit aggaszt:
1, mintha megnőtt volna tőle az étvágyam
2, apró pattanások jelentek meg az arcomon, pici pöttyök és ez arra az időszakra vezethető vissza mióta ezt szedem. Nem tudom hogy ennek tudható-e be, ha esetleg valaki tapasztalt hasonlót az írja le majd.
Ezt leszámítva elégedett vagyok, majd updatelek hogy mi a helyzet az arcommal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Sziasztok!
Ami viszont egy picit aggaszt:
1, mintha megnőtt volna tőle az étvágyam
Ezt leszámítva elégedett vagyok, majd updatelek hogy mi a helyzet az arcommal.

MissKatherina

2016. július 28.

Én is kb 1 hónapja szedem és hasonló jókat tudok mondani mint az előttem szólók :D még sosem volt ennyire szép, egészséges a hajam. Kevésbé törik, fényes és baromi sokat nőtt :D (kb 2,5 cm!! előtte folyton letört alig nőtt valamit a hajam) A körmeim is szépek, nem törnek!
A negatív dogokat (hányinger, hasfájás stb) nem tapasztaltam. És csak zárójel de nekem a White Hairrel sem volt eddig semmi rossz tapasztalatom, már többször voltam ott és nagyon kedvesek voltak velem és a végeredmény is nagyon szép lett (copacabana melír) :)
Igen kicsit drága a termék :S én a nyári akcióban vettem, így jobban megérte, nem tudom hogy teljes áron megvenném -e de a lényeg hogy bevált :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

barbimariposa

2016. június 30.

Február elején, amikor elkezdődött ez a nagy hype a kapszula körül, rendeltem a magic hairből 3 havi adagot, mert kíváncsi voltam, mégis mennyire hatékony. Amit az én hajamról tudni kell: nagyon vastag szálú, göndör,dús, töredezésre hajlamos, természetes sötét barna, hetente egyszer mosom meg és egyszer vasalom ki és amikor elkezdtem szedni akkor a mellemig ért, december 31-én lett odáig levágva.Azért kezdtem el használni a kapszulát, hogy minőségi javulást lássak rajta, hogy ne töredezzen annyira , mert én fél évente járok hajvágásra de az utóbbi időben amennyit nő, annyit kell belőle vágni mert a vége töredezik (gondolom a vasalás miatt is)
Sajnos én a kapszulákat nem tudtam reggel éhgyomorra bevenni, mert iszonyat hányingert okoztak (Pl: nálam a Biovanne plus nem okozott ilyet), úgyhogy vagy délután vagy este vettem be őket, általában evés után a kettőt egyszerre, hogy gyorsan letudjam őket.
Havi szinten tapasztalataim:
Március: egy hónap elteltével szó szerint semmi, mintha nem szednék semmit sem
Április: hajmosásnál és fésülködésnél kevesebb haj maradt a hajkefében, illetve a körmeim elkezdtek nagyon durván nőni, nagyon szép fényesek is voltak. Az arcbőrömön semmi változást nem vettem észre
Május: május első hetén fogyott el a kapszula és amit tapasztaltam, hogy szép fényes a hajam, kevésbé töredezik, és nőtt is olyan 5-6 centit, ami 3 hónap alatt a duplája az átalgos havi 1cm-nek. Ami viszont a legjobban tetszett, hogy május közepén elmentem fodrászhoz hogy vágjon le egy-két centit a végéből, végülis mindjárt itt a nyár és azt szeretném hogy szépek legyenek a hajvégeim,erre a fodrászom közölte,hogy nem, mert szépek a hajvégeim, nem töredeznek.Úgyhogy a hajszerkezetet tényleg javítja.
Június: a hajam még mindig nem töredezik, a körmeim is szépek,igaz nem nőnek olyan gyorsan, mint a kapszulával,de nincs rajtuk egyetlen egy vitaminhiányt jelző fehér folt sem ,a bőröm a szokásos kombinált bőrtípus, T vonalban néha egy-egy pattanás van, nálam ez inkább ciklus, meg kajálás függő (sok csoki pl)

Összegezve: hányinger, ha reggel, éhgyomorra vettem be
a körmökre nagyon jó a kapszula
a hajszerkezetet is javítja, illetve gyorsabban nő tőle a haj
nekem a bőrömre nem volt se pozitív, se negatív hatással
nem híztam, nem nőtt az étvágyam tőle (nem vagyok hízásra hajlamos szerencsére)

Azért kap 3 csillagot, mert tényleg jó hatással van a hajra, de nem venném újra, mert számomra ez egy teljesen átlagos hajvitamin és relatíve drága a többihez képest, egy Merz, vagy egy Biovanne olcsóbb és azoktól nem volt hányingerem sem, továbbá nekem nem tetszik ez az agresszív marketing, amit a fb-on folytatnak, az információkkal való túlzások,mint pl: 5 centimétert nő a hajad egy hónap alatt és társai. Ez egy teljesen átlagos hajvitamin, nem emelkedik ki a hatásaival többi közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

Havi szinten tapasztalataim:
Március: egy hónap elteltével szó szerint semmi, mintha nem szednék semmit sem

Összegezve: hányinger, ha reggel, éhgyomorra vettem be
a körmökre nagyon jó a kapszula
a hajszerkezetet is javítja, illetve gyorsabban nő tőle a haj
nekem a bőrömre nem volt se pozitív, se negatív hatással
nem híztam, nem nőtt az étvágyam tőle (nem vagyok hízásra hajlamos szerencsére)