Best of Beauty 2019

Egyéb

Ár:   7090 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whmania, Módosítva: 2017. október 16.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A Magic Hair hajvitamin egy egyedülálló, természetes összetevőket tartalmazó formula, amelyet úgy állítottunk össze, hogy tartalmazzon minden olyan értékes növényi kivonatot, vitamint és ásványi anyagot, amelyre egy egészséges hajnak szüksége van.

A haj egészségének fenntartásához szükséges vitaminok hiánya hajhulláshoz vezethet. A Magic Hair kapszula szedésével ellátjuk a hajhagymákat azokkal a tápanyagokkal, amelyekkel csökkenthető, vagy akár meg is szüntethető a hajhullás. Ha a hajhagymák megfelelő tápanyaghoz jutnak hozzá, akkor nem csak a hajszerkezet állapota javul, hanem a hajszálak is gyorsabban nőnek. Az egészséges haj erős, fényes és hidratált. Ha megadod erőtlen hajadnak, amire szüksége van, meghálálja neked. Sokkal könnyebben kezelhető, formázható és fésülhető hajad a mindennapjaidat is szebbé varázsolja majd.

Ár: 4500 , Eladó: laurin
Állapot: 1 db hiányzik a 30-ból, Helyszín: Budapest,XI., fizetés: Átvehető a XI. kerben szinte bármikor, és ritkábban a XIII. kerben.
Nindzsuuu

2019. február 21.

Régebben már tartottam egy 3 havi kúrát. Akkor is nagyon szerettem. 15 centit nőtt tőle a hajam.
Most elkezdtem egy kombinált kúrát a pezsgőtablettával együtt.Nem bántam meg! ismételtem szép hosszú és erős a hajam.

Az első hónapban megerősödik a hajam és a körmöm, a harmadik hétre beindul a haj növekedése és csökken a hajhullás.
A második hónapban még jobban beindul a növekedés.
A harmadik hónap végére 15 centivel hosszabb hajam lett, és a kombinált kúra miatt a bőröm is csoda lett a pezsitabitól.

Előnyök:
- szép hosszú és ellenálló, fényes haj
-gyors hajnöveledés
-erős körmök

Hátrányok:
- a gyors hajnövekedés miatt gyorsabban zsírosodik a haj
-(nálam) éhségérzetet váltott ki, ezért pikk pakk feljött rám 2 kiló. ( de ez korrigálható, ha este szedjük be, vacsora után.)

UPDATE:
Valamiért ahogy újra elkezdtem szedni a kapszulát semmi sem működött úgy ahogy kellett volna. Nagyon nagyon éhes lettem tőle!!! Sajnos emiatt hamarabb is sikerült feljönni a kilóknak. A hajamon viszont a legutóbbi próbálkozásnál nem segített. Csalódott vagyok, mert eddig csak pozitívumot tudtam mondani róla, de ezek után már nem. Az arcbőröm is megsínylette,mivel többet és általában csak rossz minőségű ételt kívántam totál kifordult önmagából. Mióta abbahagytam azóta visszaállt a rendes étvágyam, nem kívánok mindenfélét, az arcbőröm is helyreállt és a kilók is lementek. Nem tudom mi történhetett. Pedig akkor rendeltem magamnak. Azóta a pezsitabit sem iszom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 21.

A második hónapban még jobban beindul a növekedés.

Előnyök:
- szép hosszú és ellenálló, fényes haj
-gyors hajnöveledés
-erős körmök

Hátrányok:
- a gyors hajnövekedés miatt gyorsabban zsírosodik a haj

UPDATE:

Botka

2019. február 13.

Végigszedtem a kúrát, de semmi jelentős változást nem tapasztaltam. A hajam csak annyit nőtt, mint amennyit alapból és borzasztóan túlárazottnak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 13.

Noci1993

2019. január 29.

Megrendeltem egy csomagot, ami tartalmazott 2 doboz kapszulát és 3 doboz pezsgőtablettát. Sajnos 1-1 dobozzal tudtam beszedni belőle, mert olyan szintű gyomorsavat csinál, hogy hányingerem van miatta egész nap. Alapjáraton nagyon lassan nől a hajam, de azt észrevettem, hogy ettől a terméktől beindult a növekedése, csak ne bántaná ennyire a gyomrom. Lehet rá szánom magam arra, hogy beszedjem a többit is, csak éljem túl :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

PinkSnow

2019. január 12.

Akkor jövök felpontozni 😀
Kb. 1éve szedem, nagyon sokat nőtt a hajam, főleg ez az észrevehető eredmény, rengeteg vitamint probáltam már, semmi nem használt.
Sajnos 28 éves létemre még mindig problémás, pattanásokra hajlamos az arcom, ennél semmi nem jött ki, illetve a splash-t is iszom ezzel felváltva és sokat segített a bőrömön is!
Érdemes akciokor rendelni, mert sokat lehet spórolni ugy!
Legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Akkor jövök felpontozni 😀
Érdemes akciokor rendelni, mert sokat lehet spórolni ugy!
Legjobb!

tilbog

2019. január 1.

Bár még nem fogyott el egy doboz kapszulam, látványosan több az új hajszálacska a fejem bubjan. Gyorsabb növekedést még nem tapasztaltam, a hajam szokitett, tehát szembetűnő lenne. A copfomat vastagabbnak érzem, a hajam mintha erősebb lenne (hullámos, vékony szálú). Nem igazán hittem benne, de a sok babahaj meggyőző. Nem mondanám csodaszernek, jó terméknek igen. Eddig semmitől nem volt ennyi új hajszalam. Tervezem a pezsgőtablettaval való kombinalast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

rtklmn

2018. december 26.

Számomra az egyetlen “haj vitamin” amitől nem lettek eltüntethetetlen pattanások és aknék az arcomon. Ez előtt bármit próbáltam, pár nap után abba kellett hagynom a szedését...végre itt a kivétel. Úgyhogy már ezért is jár nálam az 5 csillag.
Hatása: 3 hónapja szedem, különösebb haj növekedést nem vettem észre, viszont a hajam sokkal fényesebb, sokkal egészségesebb és sokkal dúsabb. A töredezések is csökkenni látszanak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 26.

laszlobrigi04

2018. december 18.

Röviden tömören: semmit nem ér, pénzkidobás. Szaga, mérete borzalmas, hatása nulla.

A White hair által forgalmazott samponok/balzsamok is ugyanez, egyedül a marketingjük jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 18.

Vanessza0420

2018. december 14.

Nekem nem nagyon nőtt tőle a hajam, sőt szinte semmit nem nőtt a szedés alatt sem.
De nagyon szépen helyrehozta, dúsabb lett, fényesebb és a töredezések is egyre kevésbé látszanak. Teljesen természetes, egészséges hatása van tőle, úgyhogy teljesen megvagyok vele elégedve :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 14.

Doci0331

2018. december 9.

Szeretem ezt a terméket, bár azért olyan brutál gyorsan nem nő tőle a haj, ez nyilván mindenkinél más. Már kb. 3. havi adagot szedtem be, igaz sokszor egy- két nap kimaradt feledékenységből. A hajam fényesebb és egészségesebb tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

Fruzsika941210

2018. december 7.

Rengeteg hajvitamint kiprobaltam hairburst sugarbearhair és most ezt váltogatva szedem a pezsgő tabivsl és csoda a vegeredmeny félve rendeltem meg de mindig van akcio ahol olcsón ki lehet fogni és szuper gyorsan kuldtek ki :) meg Cdak két hónapja szedem de a hajam már is egészségesebb :) remelem továbbra is ilyen szep eredményeket erek el hiszen most van 9honapra elengedom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.