Egyéb

Ár:   7090 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whmania, Módosítva: 2017. október 16.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A Magic Hair hajvitamin egy egyedülálló, természetes összetevőket tartalmazó formula, amelyet úgy állítottunk össze, hogy tartalmazzon minden olyan értékes növényi kivonatot, vitamint és ásványi anyagot, amelyre egy egészséges hajnak szüksége van.

A haj egészségének fenntartásához szükséges vitaminok hiánya hajhulláshoz vezethet. A Magic Hair kapszula szedésével ellátjuk a hajhagymákat azokkal a tápanyagokkal, amelyekkel csökkenthető, vagy akár meg is szüntethető a hajhullás. Ha a hajhagymák megfelelő tápanyaghoz jutnak hozzá, akkor nem csak a hajszerkezet állapota javul, hanem a hajszálak is gyorsabban nőnek. Az egészséges haj erős, fényes és hidratált. Ha megadod erőtlen hajadnak, amire szüksége van, meghálálja neked. Sokkal könnyebben kezelhető, formázható és fésülhető hajad a mindennapjaidat is szebbé varázsolja majd.

Ár: 4500 , Eladó: laurin
Állapot: 1 db hiányzik a 30-ból, Helyszín: Budapest,XI., fizetés: Átvehető a XI. kerben szinte bármikor, és ritkábban a XIII. kerben.
laszlobrigi04

2018. december 18.

Röviden tömören: semmit nem ér, pénzkidobás. Szaga, mérete borzalmas, hatása nulla.

A White hair által forgalmazott samponok/balzsamok is ugyanez, egyedül a marketingjük jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 18.

Vanessza0420

2018. december 14.

Nekem nem nagyon nőtt tőle a hajam, sőt szinte semmit nem nőtt a szedés alatt sem.
De nagyon szépen helyrehozta, dúsabb lett, fényesebb és a töredezések is egyre kevésbé látszanak. Teljesen természetes, egészséges hatása van tőle, úgyhogy teljesen megvagyok vele elégedve :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 14.

Doci0331

2018. december 9.

Szeretem ezt a terméket, bár azért olyan brutál gyorsan nem nő tőle a haj, ez nyilván mindenkinél más. Már kb. 3. havi adagot szedtem be, igaz sokszor egy- két nap kimaradt feledékenységből. A hajam fényesebb és egészségesebb tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

Fruzsika941210

2018. december 7.

Rengeteg hajvitamint kiprobaltam hairburst sugarbearhair és most ezt váltogatva szedem a pezsgő tabivsl és csoda a vegeredmeny félve rendeltem meg de mindig van akcio ahol olcsón ki lehet fogni és szuper gyorsan kuldtek ki :) meg Cdak két hónapja szedem de a hajam már is egészségesebb :) remelem továbbra is ilyen szep eredményeket erek el hiszen most van 9honapra elengedom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

LauraHerczeg

2018. december 5.

A hugommal együtt végig csináltunk egy 3 hónapos kúrát és meg kell hogy mondjam a hajam tényleg gyorsabban nőtt, bár nekem fényesebb nem sokkal lett ezt is nagy haladásnak éreztem. Viszont egyértelműen több pattanásunk lett mindkettőnknek, olyan helyeken is az arcomon ami nem jellemző (pl orr tetején soha nem volt addig nekem). Valamint elég indokolatlannak tartom azt a rengeteg biotint benne...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 5.

Domi

2018. november 23.

Egy éve csináltam egy 2 hónapos kúrát. Az íze, szaga nem a legjobb, de az ígèrt eredményeket számomra hozta. Egy hónap után rá se ismertem a hajamra. Dús, fényes tele babahajjal. A piacon még mindig a legjobb, hiszen pont annyi vitamin van belerakva, amennyire szükség van. Nem okozott se pattanást, se èmelygést. Mivel Black Friday akció van naná, hogy újraveszem!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 23.

Diuska85

2018. november 14.

A hajhullást ugyan megállította, de nagyon csúnya aknék jelentek meg az arcomon amikkel azóta is küzdök... biztos nem veszem újra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

polanyiflora0730

2018. október 30.

Én 3 havi kúrát csináltam végig. Nagy reményeim voltak hozzá, de a hajhullás csökkentésénél többet nem vettem észre a hajamon. Nem rossz termék de az árát nem éri meg az biztos! Vannak olcsóbb de hatékonyabb vitaminok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 30.

dfruzsi

2018. október 26.

Imádom! 2x3 havi kúrán vagyok túl (tehát egy éve használom) és látható eredményeket produkál! Nekem nem a hajnövesztésen volt a hangsúly (bár nőtt rendesen, az tény :D), hanem arra törekedtem, hogy a hajam minél egészségesebb legyen. Unokatestvérem állandóan azzal küzdött, hogy minél hosszabb és dúsabb legyen a haja, de sose jött neki össze - amíg el nem kezdte ezt szedni! Egy kúra után brutális javulást lehetett a haján látni, úgyhogy még szép, hogy azonnal rákérdeztem, mégis mit használ :D Nem szóltam senkinek arról, hogy hajvitamint szedek, így nagyon jól esett és dupla bizonyságot nyertem, mikor az első kúra után a családom és barátaim elkezdték dicsérgetni a hajam!
Semmi mellékhatást nem figyeltünk meg az uncsitesómmal. A kapszula valóban nagy méretű, de bő vízzel könnyen csúszik. A szagáról meg csak annyit, hogy nem szagolgatni kell, hanem lenyelni... :D

TANÁCS: próbáljátok akkor nézni a webshopot, mikor valamilyen ajándékozós vagy vásárlós "ünnepnap" van, pl. Valentin nap, karácsony, anyák napja, black friday, stb. Ilyen alkalmakkor nagyon durva akciókat szokott csinálni a white hair, pl. 15 ezer forintért lehet venni 3 havi kapszulát + csodakefét + hajápoló csomagot (sampon, balzsam, hajvégápoló) + hajszárítót + egyéb kisebb ajandékot (hajgumi, pakolás sapka, stb), ami igen is NAGYON megéri, mert jó minőségű termékekről van szó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

Elcs

2018. október 22.

Húzós ára ellenére beruháztam rá, egy akció keretein belül, megvett a sok pozitív komment. Viszont ahogy kinyitottam, éreztem a szagát amit egyszerűen eddig egy véleményben sem láttam, pedig elég erős. Tudom, hogy vitaminról van szó, de én ilyennel még nem találkoztam, hogy undorodjak egy vitamintól és ne tudjam beszedni miatta. 3 dbot tudtam beszedni, utána egyik ismerősömnek odaadtam, így a hatását sajnos meg se tudtam tapasztalni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 22.