Egyéb

Ár:   7090 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whmania, Módosítva: 2017. október 16.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A Magic Hair hajvitamin egy egyedülálló, természetes összetevőket tartalmazó formula, amelyet úgy állítottunk össze, hogy tartalmazzon minden olyan értékes növényi kivonatot, vitamint és ásványi anyagot, amelyre egy egészséges hajnak szüksége van.

A haj egészségének fenntartásához szükséges vitaminok hiánya hajhulláshoz vezethet. A Magic Hair kapszula szedésével ellátjuk a hajhagymákat azokkal a tápanyagokkal, amelyekkel csökkenthető, vagy akár meg is szüntethető a hajhullás. Ha a hajhagymák megfelelő tápanyaghoz jutnak hozzá, akkor nem csak a hajszerkezet állapota javul, hanem a hajszálak is gyorsabban nőnek. Az egészséges haj erős, fényes és hidratált. Ha megadod erőtlen hajadnak, amire szüksége van, meghálálja neked. Sokkal könnyebben kezelhető, formázható és fésülhető hajad a mindennapjaidat is szebbé varázsolja majd.

Ár: 4500 , Eladó: laurin
Állapot: 1 db hiányzik a 30-ból, Helyszín: Budapest,XI., fizetés: Átvehető a XI. kerben szinte bármikor, és ritkábban a XIII. kerben.
Angelworld

2018. március 27.

Sziasztok! Én haj tekintetében nagyon szerencsés géneket örököltem, viszonylag gyorsan nő a hajam, rengeteg van, és nem is töredezik nagyon. De sajnos akadt némi problémám a bölcsességfogammal ami ráment a hajamra és nagyon gyorsan elkezdett törni a vége így le is vágattam vállig érőre. Azóta szerencsére a fogprobléma megoldódott, és a hajam kezd magához térni. Kellemes meglepetés volt hogy 33 db kapszula volt a dobozban. 1 hónapja szedem, egyelőre különösebb változást nem érzékelek, max annyit, hogy picit talán erősebbnek tűnik a hajam, de nyilván ennyi idő után nem várok csodát.
Egyelőre 4 csillagot adok, de jövök még később update-re. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Egyelőre 4 csillagot adok, de jövök még később update-re. :)

delfi

2018. március 27.

4 hónapig szedtem a kapszulát plusz a pezsgőtablettát. Igazán nagy változásokat nem láttam semmilyen téren. Egyébként elmondom hogy akik a videókban szerepelnek meg a magicHair oldalon mint "elégedett" vásárlók, azoknak a cég küldi ki a termékeket és a szerződésben benne van, hogy készíteni kell a képeket meg a videókat. Ebből lesz a reklám anyag hogy mindenki teljesen elégedett a dologgal.... Nem kapnak pénzt ezért az emberek, csak a termékeket, ez a "fizetés"

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Chrisse

2018. március 21.

Túl drága, és nekem sem ért semmit... jóval többet ér a 799Ft.-ért vásárolt DM-es vitamin, vagy az 1500.Ft-ért vásárolt JutaVit-es Hair Caps Plus! Ezerszer jobbak, és azok legalább hatásosak is.. negyed annyi pénzért:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

iza1107

2018. március 15.

Két hónapja szedem, de semmi változás nem történt, egy centit sem nőtt a hajam, ahhoz pedig elég drága, hogy ennyire haszontalan legyen. :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

Ennie86

2018. március 14.

Hála @Scarának kipróbálhattam a 19 db-os doboz tablettát. :) Tudom, hogy ez nem túl sok, de azt hiszem több lett a babahajam. A pocimat nekem is kicsit bántja, de enni kell előtte. Magamtól biztos nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

eveleue91

2018. március 6.

Nőnapi akció van erősen vacciláltam h újra veszem ...szülés után 2hónapig szedtem nőtt a hajam ez tény de! Sok nagyon sok az ára nem ér annyit szerintem arról nem is beszélve h az első doboz után észre vettem h elég gyakran nyitogatom a hűtőt mert úgy kívánok vmit feelingem van aztán esett le h nem csoda az a mennyiségű B -vitamin komplex egy lórúgás a szervezetnek szóval agyaltam,olvasgattam és ma beugrottam a Dm-be vettem dm haj vitamint,a dm biotin+zink-ből plusz a sajatmárkás kovaföld kapszulából lehetne még b-komplexet mert ugye a MH tele van de nem hiszem h ez a fő oka a hajnövekedésnek szóval azt kihagyom 4000ft volt és 3honapra elég lesz kíváncsi vagyok !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

ZsaNo0707

2018. március 6.

Akció keretében rendeltem meg három havi adagot február elején, ajándék hajszárítóval.
Február 6-án vettem be az első kapszulát, tehát ma egy hónapja.
A hajam a pajzsmirigy betegségem miatt rettenetesen hullik télen - nyáron. A növesztéssel is gondjaim vannak (jelenleg lapockámat érinti), nagyon lassú ütemben növekszik, s nyilván a mindennapos hajegyenesítés által okozott töredezés miatt sem tud rendesen növekedni.
Január elején vágattam belőle, s megfogadtam, hogy így vagy úgy, kerüljön bármennyibe rendbe fogom hozatni a hajam. (Fejem tetején zsíros, hajam vége száraz, töredezett...visszataszító, ápolatlannak tűnő.)
Kezdtem azzal, hogy csak minden hajmosás után vasaltam, s vasalom ki azóta is.
2 in 1 sampon, balzsamot használok.
Aztán február 6-án elkezdtem szedni a magic hairt, amiről itt olvastam először.
Egy hét után könnyebben bántam a hajammal. Nem volt olyan nehéz kifésülni, s a hajegyenesítést is lazábban elvégeztem. Kb. 2 hete vettem észre, hogy nem zsírosodik a hajam már annyira, a tartása jobb lett.
Egy hete használom a dm-es hajolajat a hajvégeimre. A hajam azóta még puhább, könnyedebb. A végei kevésbé szárazak.
Elégedett vagyok a hajam jelenlegi állapotával. Örülök, hogy viszonylag rövid időn belül magához képest ilyen sokat javult.
A kapszula, sampon, hajolaj, kevesebb egyenesítés együttes hatásának tudom be a javulást.
Azt, hogy gyorsabban nőne a hajam ezidáig még nem tapasztaltam. A hajhullásom minimálisan csökkent.
A hátralévő két havi adagot mindenképpen beszedem.
A hajszárító nagyon tetszik,valóban puhább volt az első használat után a hajam, nem szárította, szárítja még az is a hajamat.
Mint írtam végigszedem, megcsinálom a magic hair kúrát, de nem fogom újravenni.
Áttérek a DM-es hajvitaminra, melyre szintén itt bukkantam. Jóval olcsóbb, s a vélemények alapján ugyanazt tudja, mint ez a drága vitamin. Sajnos nem voltam elég körültekintő, DM-set kellett volna először próbálnom.
Merz Spezialt szedtem három hónapig tavaly ősszel, semmit sem használt számomra.
Egy hónap múlva újra írok. Akkor már kéthavi tapasztalatom lesz.
Bár a hajam szerkezetén javított, de a hajhullásomat látványosan nem csökkentette, illetve nem is nőtt gyorsabban, ezért 3 csillagot adok neki egy hónap után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

Február 6-án vettem be az első kapszulát, tehát ma egy hónapja.
Kezdtem azzal, hogy csak minden hajmosás után vasaltam, s vasalom ki azóta is.
2 in 1 sampon, balzsamot használok.
Aztán február 6-án elkezdtem szedni a magic hairt, amiről itt olvastam először.
A hátralévő két havi adagot mindenképpen beszedem.
Mint írtam végigszedem, megcsinálom a magic hair kúrát, de nem fogom újravenni.
Egy hónap múlva újra írok. Akkor már kéthavi tapasztalatom lesz.

Dephiinia

2018. március 5.

Akcióban rendeltem a 3 havi csomagot. Teljesen pénzkidobás. Nagyon próbáltam hinni benne, szugerálni a hajam a 3 hónapra a tükörben, hogy biztos hosszabb/szebb/kevésbé hullik/törik vagy valami...még ha valamit sikerült is elhitetnem magammal, hogy nem volt teljesen felesleges kifizetni érte egy valag pénzt, az hazugság volt. Semmit nem ért nekem sajna.
Ha pedig valaki megnézi az összetevőket, ugyanaz mint a 2ezer forintos szépségvitaminban...
Nekem az Yves Rocher hajhullás elleni samponja+ DMes 1000 forintos cink kapszulája segített.
Plusz hátrány, hogy mivel evés után kell bevenni, napi 3x, rászoktatott a vacsorázársa, amit a kapszula abbahagyása után már képtelen vagyok elhagyni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Pdrea

2018. február 25.

Méregdrágán árult egyszerűnél is egyszerűbb vitamin. Ajándékba kaptam, de inkább visszatértem a dm-esre, az sokkal hatásosabb.
Megjegyzés: a cég mennyit fizet a bér ötpontozóknak? Kevés olyan termék van itt a Krémmánian, amelyet ilyen sok egy, max kétszeri kommentező értékel csodaszernek. Elég átlátszó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 25.

Emmanora

2018. február 25.

A hajam már évek óta nem nőtt egy bizonyos hossz után, havonta átlagosan 1 cm-t nőtt, és gyakorlatilag le is vágathattam, mert nagyon töredezett.. Már az első havi adag után elkezdett nőni 2,5 cm-t, majd a második és a harmadik havi kapszulával 3-3 cm-t. Csak 1,5 cm-t kellett levágni a 3. Hónap után, és rengeteg babahajam lett.
Tudom, hogy ez sokaknak nem nagy eredmény, de magamhoz képest szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 25.

Tudom, hogy ez sokaknak nem nagy eredmény, de magamhoz képest szuper.