Best of Beauty 2019

Egyéb

Ár:   7090 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whmania, Módosítva: 2017. október 16.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A Magic Hair hajvitamin egy egyedülálló, természetes összetevőket tartalmazó formula, amelyet úgy állítottunk össze, hogy tartalmazzon minden olyan értékes növényi kivonatot, vitamint és ásványi anyagot, amelyre egy egészséges hajnak szüksége van.

A haj egészségének fenntartásához szükséges vitaminok hiánya hajhulláshoz vezethet. A Magic Hair kapszula szedésével ellátjuk a hajhagymákat azokkal a tápanyagokkal, amelyekkel csökkenthető, vagy akár meg is szüntethető a hajhullás. Ha a hajhagymák megfelelő tápanyaghoz jutnak hozzá, akkor nem csak a hajszerkezet állapota javul, hanem a hajszálak is gyorsabban nőnek. Az egészséges haj erős, fényes és hidratált. Ha megadod erőtlen hajadnak, amire szüksége van, meghálálja neked. Sokkal könnyebben kezelhető, formázható és fésülhető hajad a mindennapjaidat is szebbé varázsolja majd.

Ár: 4500 , Eladó: laurin
Állapot: 1 db hiányzik a 30-ból, Helyszín: Budapest,XI., fizetés: Átvehető a XI. kerben szinte bármikor, és ritkábban a XIII. kerben.
Dephiinia

2018. március 5.

Akcióban rendeltem a 3 havi csomagot. Teljesen pénzkidobás. Nagyon próbáltam hinni benne, szugerálni a hajam a 3 hónapra a tükörben, hogy biztos hosszabb/szebb/kevésbé hullik/törik vagy valami...még ha valamit sikerült is elhitetnem magammal, hogy nem volt teljesen felesleges kifizetni érte egy valag pénzt, az hazugság volt. Semmit nem ért nekem sajna.
Ha pedig valaki megnézi az összetevőket, ugyanaz mint a 2ezer forintos szépségvitaminban...
Nekem az Yves Rocher hajhullás elleni samponja+ DMes 1000 forintos cink kapszulája segített.
Plusz hátrány, hogy mivel evés után kell bevenni, napi 3x, rászoktatott a vacsorázársa, amit a kapszula abbahagyása után már képtelen vagyok elhagyni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Pdrea

2018. február 25.

Méregdrágán árult egyszerűnél is egyszerűbb vitamin. Ajándékba kaptam, de inkább visszatértem a dm-esre, az sokkal hatásosabb.
Megjegyzés: a cég mennyit fizet a bér ötpontozóknak? Kevés olyan termék van itt a Krémmánian, amelyet ilyen sok egy, max kétszeri kommentező értékel csodaszernek. Elég átlátszó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 25.

Emmanora

2018. február 25.

A hajam már évek óta nem nőtt egy bizonyos hossz után, havonta átlagosan 1 cm-t nőtt, és gyakorlatilag le is vágathattam, mert nagyon töredezett.. Már az első havi adag után elkezdett nőni 2,5 cm-t, majd a második és a harmadik havi kapszulával 3-3 cm-t. Csak 1,5 cm-t kellett levágni a 3. Hónap után, és rengeteg babahajam lett.
Tudom, hogy ez sokaknak nem nagy eredmény, de magamhoz képest szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 25.

Tudom, hogy ez sokaknak nem nagy eredmény, de magamhoz képest szuper.

silvike

2018. február 17.

Én nem dőltem be az agresszív marketingnek, viszont két barátnőm igen. Ugyanannyit nőtt a hajuk, mint alapból nőtt volna, és kevesebbet, mint más kúránál (egyikük a Helia-D vitamint szokta szedni, a másik a DM-es vitamint). Rám maradt 1 havi kapszula, de alig bírtam végigszedni, olyan hányingerem lett tőle minden alkalommal... Attól tartok, hogy már az itteni vélemények egy része sem valós, valahogy itt különösen sok az újonc, aki ódákat zeng. Jó lenne, ha mások nem járnának úgy, mint a barátnőim, ugyanis ennek a pénznek a töredékéért sokkal több haja nőhet bárkinek olajokkal + olcsóbb hajvitaminnal + fejmasszázzsal...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

goldie

2018. február 15.

Levágattam a hajam szeptember elején, de nagyon elrontotta a fodrász. Hajhosszabbításon gondolkoztam, de adtam egy esélyt a Magic Hair vitaminnak és nagyon boldog vagyok, mert már nincs szükségem a hajhosszabbításra! Nagyon bevált, 5 hónapja szedem és folytatom ezután is. Amellett, hogy sokat nőtt a hajam, rendbe is tette!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

csipkebogyo63

2018. február 9.

A hajhullásomat majdnem teljesen megszűntette, amitől évek óta szenvedtem. Bár a hajam szőkítve van és nagyon roncsolódott, így is több mint 5 cm-t nőtt a hajam a 3 hónap alatt, az állaga pedig messzemenően jobb lett!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 9.

Vicus7

2018. február 6.

Én a hajhullás miatt kezdtem el szedni. Előtte Hair Clinic Extrát szedtem be 2 dobozzal, de semmi eredménye nem volt azért rendeltem meg ezt. Az első doboz után állt meg a hajhullásom. A második doboz után pedig elkezdtek kinőni a babahajak. A gyomrot megviseli, de ha reggeli előtt veszem be úgy jobb. Nekem mindig gyorsan nőtt a hajam úgyhogy erről nem tudok igazán nyilatkozni. De hajhullásra jó. És talán egy kis extra energiát is ad:-).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 6.

renitrk

2018. február 6.

Január 18.: Sziasztok, tegnap kezdtem el szedni, jelentkezem havonta.. Így két nap alatt még semmi extra. Egyelőre nem pontozom le az ára , vagy az agresszív marketing miatt, meglátjuk mit tud. :)

UPD1 : Február 6.: A termék 20 nap után is 5*, amit tapasztaltam az, hogy 20 napa alatt 2 centit nőtt a hajam, és ami kinő haj az gyönyörű állapotú. A körmöm giga gyorsan nő, és nagyon szép. A bőröm is mintha szebb lenne, kevesebb pattanással, szinte mondhatni nulla pattanással. Sok lánytól olvastam, hogy elmúlik a töredezés meg jobban kezelhető a haj. Hát ez biológiailag nem lehetséges, de szép dolog a placebo. Emellett hozzátenném, hogy a tabiban található vitaminok nagy része zsírban oldódó vitamin, így aki zsírszegényen eszik, vagy nem zsírt tartalmazó kajával veszi be, teljesen megértem , hogy nem használ. Az összeset kipisiljük ilyenkor. Én két nagy kanál Omega 3 - halolajjal veszem be, és még esténként iszom Perui kovaföldet, és így az eredmény gyönyörű. 2 cm 20 nap alatt. Az bárhogy számolom 3 cm lesz egy hónapban. Köszönöm, én pont ezért vettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

hessviky666

2018. február 5.

Másfél hete jött meg a három havi Magic Hair adagom. Tudni kell, hogy január óta várom az eredményeket és nézem, kinek hogy vált be. Mivel volt, akinek nagyszerű eredményt produkált, így én is megrendeltem. Másfél hete szedem, amit észrevettem, hogy tényleg könnyebb kifésülni a hajamat máris! Pedig direkt megfigyeltem minden tulajdonságát a hajamnak a kapszula vétele előtt, hogy reális eredményeket tudjak vizsgálni! Elötte nagyon gyorsan gubancolódott, pedig egyenes hajam van. Hajmosás megszáradás után pedig még több, nyúlós gubanc volt benne.
Eddig mutatott valamit, ez után remélem lesz még hatása! Folyamatosan jövök majd updatelni.
Ui.: pedig evvel a termékkel fene szkeptikus vagyok!!!

UPDATE: háááát.... jó egy hónapja befejeztem a 3 havi adagot. Közben 2-3 havonta járok fodrászhoz, a szedésbe is becsúszott egy fodrász. Amit észrevettem, valóban gyorsabban nőtt tőle a hajam. Ezt eddigi vitaminoknál nem vettem észre. A körmeim amíg szedtem, szintén gigagyorsan nőttek.
Viszont az őszi hajhullásommal semmit nem kezdett, nem is csökkentette. Babahajak az első hónapban voltak, azok nődögélnek, de aztán semmi.

Összességében vegyes érzéseim vannak evvel a kapszulával. Az árát biztosan nem éri meg. Ha a 3 havi adag 6000 Ft lenne, akkor kb azt mondom, hogy nagyjából megfelel. De ez pont 3x annyi. Akkora csodahatása nincsen.

2016.11.10: már 2 hónapja nem szedem ezt a vitamint. Nem tudom, hogy ennek, vagy a nagy odafigyeléssel összeállított hajápolásomnak köszönhetően, de sokat nőtt a hajam. Mások is észrevették, pedig ez nem szokott előfordulni! Nem adok ki ezért még egyszer ennyi pénzt, azonban nálam ha nem is sokat, de használt. A biológiai adottságokon nem segít, az őszi hajhullásom ugyanúgy megvolt

2018.02.05 Ismét megrendeltem, Valentin napi csomagban. Jövök az eredményekkel (ha lesznek és ha nem). Vágatok elötte és úgy nézem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Ui.: pedig evvel a termékkel fene szkeptikus vagyok!!!

melangeM

2018. február 2.

Nagyon szenvedtem a hajammal, sehogy se állt, fénytelen volt és nem akart nőni. Már sok hajvitamint kipróbáltam, volt egy két tűrhető, de igazán egyik se lett a kedvencem.. eddig..😊 A Magic Hair végre csodát tesz a hajammal, amitől nagyon boldog vagyok!! És sokkal nagyobb az önbizalmam! Így nyárra meglesz a kívánt hossz, és végre egészséges lesz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.