Best of Beauty 2019

Egyéb

Ár:   7090 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whmania, Módosítva: 2017. október 16.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A Magic Hair hajvitamin egy egyedülálló, természetes összetevőket tartalmazó formula, amelyet úgy állítottunk össze, hogy tartalmazzon minden olyan értékes növényi kivonatot, vitamint és ásványi anyagot, amelyre egy egészséges hajnak szüksége van.

A haj egészségének fenntartásához szükséges vitaminok hiánya hajhulláshoz vezethet. A Magic Hair kapszula szedésével ellátjuk a hajhagymákat azokkal a tápanyagokkal, amelyekkel csökkenthető, vagy akár meg is szüntethető a hajhullás. Ha a hajhagymák megfelelő tápanyaghoz jutnak hozzá, akkor nem csak a hajszerkezet állapota javul, hanem a hajszálak is gyorsabban nőnek. Az egészséges haj erős, fényes és hidratált. Ha megadod erőtlen hajadnak, amire szüksége van, meghálálja neked. Sokkal könnyebben kezelhető, formázható és fésülhető hajad a mindennapjaidat is szebbé varázsolja majd.

Ár: 4500 , Eladó: laurin
Állapot: 1 db hiányzik a 30-ból, Helyszín: Budapest,XI., fizetés: Átvehető a XI. kerben szinte bármikor, és ritkábban a XIII. kerben.
szeplo

2018. január 30.

Főleg a hajhullás és a hajam töredezettsége miatt kezdtem el szedni a Magic Hairt. 2 hónapnál tartok és a hajhullás felére csökkent, emelett a hajam sokkal fényesebb és puhább. Sok babahajam lett, a növekedés szemmel látható❤️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 30.

nemethk

2018. január 27.

Egy blackfriday alkalmaval jutottam hozza, korulbelul 9000 forintot fizettem 3 havi adagert, egy fesuert es egy 5dbos hajgumi szettert. 72%os akcio volt, vagy nem is tudom pontosan. Mikor ezt megláttam egybol leadtam a rendelesem! Most tartok ott, hogy majdnem egy honapja szedem, es a szedes elott be lett festve a hajam nagyon sotet barnara. Tervezem, hogy a kura utan befestetem feketere a hajam, de addig varok. Hat azt kell mondjam feleseleges volt befesteni a hajam! Tegnap alaposabban megneztem a tukorben a hajam es kozepvalaszteknal nekem mar latszik az eredeti hajszinem! Teljesen meglepodtem, hiszen nem tartozom azok koze akiknek turbo sebességgel no a hajuk. 3 havi adagot vettem, updatelek majd ha letelt a kura! :) Eddig nagyon pozitiv!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

zita.herkovics

2018. január 24.

Kisebb nagyobb kihagyásokkal szedem, tavaly május óta. Én egy évvel ezelőtt tüsi voltam. Szörnyen tönkrement a hajam, a sok festésnek, vasalásnak hála. Nem is fésülködtem rendesen régebben, szégyellem is, - rosszul bántam a koronámmal. Ezért (is) vágattam le. Azóta a kulcscsontomig ér! Nagyon vigyázok rá, hajszárító is csak hideg időben éri (értsd, kb. 18 fok, vagy az alatt). Különböző szérumokat használok a hajvégemre, megválogatom a sampont, balzsamot is. Egyáltalán nem törik a hajam, nem hullik, - enyhén száraz csak a vége. Festem továbbra is, őszülés miatt, intenzív rézvörösre. Nem a legbarátságosabb szín, nekem elhihetitek, a fekete után ez az egyik legagresszívabb. (Nem beszélek a szőkítésről most, szándékosan.) ...BlackFriday keretein belül rendeltem újra, csak így érte meg. 3 havi kapszula, a TangleTeezer Angel Pro járt mellé, és szilikonos hajgumi. Hamar kinyúlt az utóbbi, de így is használható. A hajkefe masszírozásra is jó, nem tépi a hajam, kellemes érzés fésülködni vele. Maga a vitamin az eddigi havi 1-1,5 centit megfejeli, ugyanis, amikor nem szedem, havi 1x kell festenem a hajam, így meg alig bírja ki a következő festésig, már gyűlölöm, mire oda jutok, a nagy lenövést. Sötétszőke haj könnyen látszik a vörös mellett. Undorító. De, tényleg. Szóval, ha szedem a vitamint, látszik a növekedés. Jobban érzem. A bőrre nincs hatással, mondjuk nem is várom el tőle. Körmök mintha erősebbek lennének, de én ugye azt nem növesztem, mindig levágom, szóval nekem nem számottevő. A hajam miatt vettem meg, és hozza az elvrt hatást, amit nekem a HairClinic vagy a Gerovital, de mondhatom a Helia-D-t is, ...nem hozott. Szóval akciósan újrarendelős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

kristalygomb

2018. január 22.

Mielőtt elkezdtem szedni a Magic Hair vitamint, nagyok sokat olvastam róla, sok jót hallottam a barátnőmtől és a fodrászomtól is. Egyre kiváncsibbá váltam, végül megrendeltem, gondoltam hátha velem is csodát tesz, rám fért.. Mostanra 2 hónap után alig hullik a hajam, és gyönyörű selymes, ragyogó. Emellett pedig látványosan nőtt!! Nagyon ötülök, hogy végül megrendeltem, biztos, hogy folytatom a kúrát!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 22.

Vicuska1

2018. január 20.

1hónapja szedem,az égvilágon semmi változás nem történt.Sem a körmömön,sem a bőrömön,de ami a legfontosabb a hajamon sem észlelhető változás.Se babahaj,se jobb minőségű haj,és semmivel sem nőtt többet,mint máskor.Sajnálom,pedig fűztem hozzá reményeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

RarityRose

2018. január 17.

Sziasztok! :)
1 hónapja rendeltem 3 havi magic hair kapszulát, hajszárítót, csodakefét és hajgumikat. Épp ma fejeztem be az 1 havi magic hair kapszula szedését ezert gondoltam írok róla véleményt!:) Nos, kezdjük azzal, hogy nekem alapjáraton hosszú és erős hajam van viszont nagyon lassan nő és még hosszabat akartam a mostaninál is. 1 hónap magic hair szedése : nagyon keveset nőtt eddig a hajam, max 3 cm-t. Igazából amit észre vettem, hogy sokkal fényesebb, puhább tapintású, kiváncsi leszek mi lesz a 3. Hónapnál! A hajszárítóról annyit, hogy nekem nem igazán jött be. Nem rossz, viszont nekem inkább kocolja a hajam mint sem szárítaná.. a kinézete nagyon elegáns, egy szalonban simán eltudnám képzelni. A fésű az pedig kész botrány számomra. Az egész műanyag, felér egy kinaissal. Nekem nem áll kézre. Sokkal jobban bejött számomra a vaddisznósörtéjű hajkefe, olcsobb is, es sokkal jobb, na az tényleg nem töri a hajszálakat. A hajgumiról pedig annyit, hogy itthonra kényelmes, nem töri a hajat! :)
Összegzem : a magic hair egy jó hajvitamin, viszont máshol is lehet kapni ehhez hasonlót, sokkal jobb áron. Akciósan éri csak meg! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

Sziasztok! :)

lilvenus

2018. január 16.

Szerencsére akciósan jutottam hozzá, de így sem érte meg. Kicsit mintha tényleg gyorsabban nőtt volna tőle a hajam, de pattanásokat okozott, így inkább abba hagytam a szedését.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

merleghinta

2018. január 16.

Akcióban jutottam hozzá 3 havi kúrához, de a teljes árat is kifizetem érte ha épp nem lesz akció, ugyanis 100%osan elégedett vagyok. Végre selymes és fényes a hajam, nyárra meglesz az áhított hossz, ha így haladok😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 16.

Serena0123

2018. január 16.

Folyton az orrom alá dugták a reklámot, hát beruháztam az egész csomagra (3 havi bogyó, sampon, balzsam, hajfény, pakolás, fésű és a hajszárító). Sok babahajam lett viszont csak normál fokozatba nőtt a hajam, tehát semmi extra növekedés, és már túl vagyok mind a 3 havin. Azóta inkább a Dm-es vitamint szedem. Ahogy észrevettem ugyanaz a hatás csak kedvezőbb az ár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

maffinka

2018. január 11.

A száraz, szőkített hajammal csodát tett, végre nem seprű tapintású és szép hosszú😊 Amiért pedig még nagyon örülök, hogy rátaláltam az az, hogy megálította a hajhullásomat, amit eddig másnak nem sikerült!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 11.