Magic Hair

Ár:   28 000 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: anno, Módosítva: 2020. augusztus 18.

Ár:   28 000 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Hajformázók

Nem szárítja a hajadat, mivel a használat során magas nyomású gőzzel egyenesíti a hajat, és így a gőz azonnal körbeveszi hajszálakat, visszaadja a nedvességtartamukat és hidratálja azokat. Meggátolja hajszálak kiszáradását.

Naca

2021. február 16.

Akciós volt a reklám motivált megvettem . Talán egy szóval tudnám jellemezni Gagyi!!! A tartálya kicsi ,nem is egyszerű kivenni, visszarakni . Nah a gőzölős funkcióról ne is beszéljünk ,ha pl maxra állítóm a fokozatot ömlik ki belőle a forró víz ,egyszerűen balesetveszélyes,szét égette a bőröm! Nem is értem a fogyasztóvédelem ilyenre,hogyan ad ki engedélyt!!! Reklám ide vagy oda,a tanulópénzt megfizettem !! Én lebeszélek róla mindenkit!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 16.

hanna8806

2020. december 18.

Nem tudom, hogy a vasaló nem megfelelő-e nekem, vagy egyáltan a gőzölős dolog. Amikor gőzzel használtam, rettenetesen lelapult a hajam, igazi szopottgombóc fejem lett. A végek viszont nem lettek olyan simák, mint sima vasalóval. Dús hajam van, viszonylag vastag, enyhén hullámos. Az se tűnt fel, hogy tartósabb lenne vagy puhább a végeredmény. Igazából zsírosnak tűnt. Sima vasalónak gőz nélkül elmegy, hullámosítani is tudok vele, de így meg a mérte és a súlya túlzás. Legalább kipróbáltam, akció keretén belül vettem, kb 6000 Ft-ra jött ki, volt már rosszabb üzletem is. Én személy szerint maradok a klasszikus hajvasalóknál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 18.

Kmerci

2020. november 25.

Van 2 Remington hajvasalóm az egyik sima a másik keratin csíkos, de ez a gőzölős felülmúlja azokat..Sokkal puhább, jobb állagú és selymesebb a hajam tőle. Sűrű, hosszú, enyhén hullámos hajam van, a tartály tartalma nekem elég egy hajvasaláshoz újratöltés nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

d.anett89

2020. október 29.

Régóta szerettem volna ilyen hajvasalót. Ezt sikerült akciósan meg vennem,és milyen jól tettem.
Több mint fél éve megvan, és mai napig tökéletes. Nem szárítja a hajam,szép fényes,egyenes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

Lina2020

2020. október 16.

Imádtam, egy hónapig csodát művelt a hajammal, fényes, puha és tartósan egyenes maradt napokig.
Aztán már sajnos nem használt, nem vasalt szépen és durva tapintású lett tőle a hajam. Már csak a gőz funkció nélkül használom, így talán el leszek vele egy darabig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 16.

moncivagyok

2020. március 26.

Nagyon regota szeretnek mar gozolos hajvasalot, e mellett dontottem vegul. Rettento gondor hajam van, az az igazi loknis... 10 eve vasalom a hajam kereken, napi szinten. Nem gondoltam, hogy barmi ujdonsaggal szolgalhat egy hajvasalo.. Kivasaltam a hajam ezzel a hajvasaloval es valami dobbenet. Az en hajam kb 3 oran keresztul nem tartja a formajat ( ezert mindig hordozok magammal hajvasalot), de miota kiborpaltam 1x!!! ezt a hajvasalot, kb 3 napja ugyan ugy nez ki a hajam. Szedek hozza vitamint, de meg ha nem is jonne be, azert a heti 5 hajvadalasrol 2-re csokkentve nagyon jot tehet a hajnak. Mindenkinek ajanlom egyelore!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

g.niky

2020. március 24.

Nőnapkor vásároltam féláron, sokat vívódtam rajta, hogy megéri-e lecserélni a Babyliss hajvasalómat erre. Majd rábeszéltem magam és azt kell mondanom, hogy nagyon jó döntés volt. Majdnem derékig érő vastag szálú hajam van, de már az első hajvasaláskor észleltem a különbséget, hogy puhább, fényesebb és nap végére is tartotta az egyenes hatást (értem ezalatt azt hogyha napközben felfogom egy félórára a hajam, mondjuk amíg ebédelek, akkor annak a nyoma sem marad benne). A tartály valóban kicsi, de én közepes gőzöléssel szoktam használni és bőven kibírja hajvasalás végéig. :)
Velem párhuzamosan rendelte meg egy kolléganőm, akinek vállig érő szőke festett haja van, nála már kb. a második hajvasalás után megjegyeztem, hogy sokkal egészségesebbnek tűnik most a haja (ránézésre), majd meg is tapintottam és tényleg puhább volt neki, mint korábban, így ő is meg van vele elégedve. :)
Valahol azt is olvastam, hogy párás időben is megállja a helyét, hogy nem szöszölődik be tőle a haj, de azt még nem volt alkalmam megfigyelni, de bízom benne.
Bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

Bátran ajánlom!

ciska

2020. január 6.

Féláras akciókor vásároltam meg, így kb ugyan annyiba került mint egy sima hajvasaló. Még csak párszor használtam de megvagyok vele elégedve. Nekem vékonyszálú a hajam,és full egyenes is szárítás után ezért csak néha átszaladok rajta a hajvasalóval így elég egyszer feltöltenem a kis tartályát, de akinek vastagszálú dús haja van annak valószínűleg többször kell majd. De szerintem még így is megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.