Egyéb

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vanity, az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2012. december 7.

Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolás

Alkalmazható étkezési célra, de kiváló bőr és hajápoló szer minden korosztálynak. Tisztasága miatt ideális a babák és kismamák mindennapi bőrápolására.
Nagyszerűen harmonizál az emberi szervezettel, könnyen felszívódik, nem hagy nyomot vagy kellemetlen szagot a ruhán.

Linda94

2020. május 6.

Egyszerűen IMÁDOOOM! :)
Legyen szó száraz arcról, megviselt kézről, szájról, töredezett hajról, repedezett sarokról, gyenge körmökről, ekcémáról-erre mind jó :)

Haj ápolásra kevés mennyiségben ajánlom, mivel hamar zsírosítja.Én a haj végeim szoktam be kenni vele, pár órával haj mosás előtt. Nagyon puhává és selymessé teszi a hajam 🙂
Amit javasolni tudok: keverjünk össze a kókuszolajjal egy kis aloe vera gélt és úgy használjuk arcra. Nagyon puha és ápolt érzést kelt.
Ekcémára rengeteg krémet használtam, de sok kortikoszteroidos vékonyítja a bőrt. Így hosszú távon nem igazán ajánlott. De hála a kókuszolajnak, hidratál és búcsút inthetek az ekcémának. Persze, minden este lefekvés előtt be kenem vele a kezem.
Erősíti a körmöket is. Akinek ki szokott vérezni, vagy pedig gyenge, annak apszolutt ajánlani tudom. A hatás már egy hét múlva észre vehető. És gyorsan is nől.
És az egyik legjobb smink lemosó is! Kevesett kell belőle használni, mivel már a nevében benne van, hogy olaj. De bármelyik sminklemosót használtam, nem szedte le ennyire, mint a kókuszolaj. Egyszerűen multifunkcionális.
Valamint aki egészségesen étkezik, kókuszolajat sütéshez is szokták alkalmazni. Sokkal egészségesebb, mint a napraforgó olaj.
Rengeteg jótékony hatása van!
De aminek a legjobban örülök, hogy nem kell szenvednem az ekcémával és nem kell rengeteg pénzt elköltenem dermatológushoz.
Próbáljátok ti is ki. Vagy nézzetek utánna a googleba mennyi csupa jó dologra jó.
Ha pontozhatnék, akkor nekem 10 pontot is megérne. Egyszerűen imádom:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

Egyszerűen IMÁDOOOM! :)

Rengeteg jótékony hatása van!
Ha pontozhatnék, akkor nekem 10 pontot is megérne. Egyszerűen imádom:)

summer15

2019. május 21.

Csodálatos illata van és a bőröd olyan puha lesz tőle, mint a babáké! :)

Bevallom én fürdés után használom inkább és várok a beszívódásával, mert kell neki egy kis idő mielőtt teljesen eltűnne....addig nem kompatibilis a ruhákkal.

Hajra nekem nem váó, max csak a hajvégekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Csodálatos illata van és a bőröd olyan puha lesz tőle, mint a babáké! :)

Hajra nekem nem váó, max csak a hajvégekre.

Fairy0124

2018. november 30.

Kb.két hete kezdtem el arckrém helyett használni. Féltem, hogy túl olajos lesz és mitteszert, pattanást okoz. Szerencsére szó sincs róla, ha mennyiségileg keveset viszek fel az arcomra. Kiválóan hidratál, természetes, jó illatú és nem okozott semmit.

Hajvégápolónak is tökéletes! Szép tőle a hajam, nem szárad ki a vége.

Ekcémás kézen is nagyon jól hidratál, nem okoz irritációt, és ezen kívül testre is jó, masszázhoz is akár, csak azért testápolónak hamar elfogyna...

Már több, mint egy hónapja használom, és pici mennyiségben (tényleg icipici!) kellően hidratálja az arcomat, és egy darab pattanás vagy mitteszer sem jött ki. Azt hiszem megtaláltam a természetes, sokáig elegendő, Isteni és igazi illatú hidratálót az arcomra :D . Nagyon puha is tőle az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Hajvégápolónak is tökéletes! Szép tőle a hajam, nem szárad ki a vége.

FReka

2018. október 8.

Szinte csak a hajamra használom, 1-2 hetente hajmosás előtt pár órára felkenem, belemasszírozom a fejbőrömbe is. Könnyű lemosni, sosem szokott zsíros maradni a hajam, viszont nagyon szép, könnyen fésülhető, lágy lesz. Nem zsírosodik hamarabb tőle. Néha elkap a natúrláz, akkor megpróbálom arcra is kenni,de különösebben semmit nem vettem észre ez alatt a néhány alkalom alatt. A szempillám szoktam néha bekenni vele vékonyan éjszakára, hogy kicsit ápolja őket, erre viszont tényleg jó. Régen én is próbálkoztam a finomított olajjal, aztán csodálkoztam hogy nem történik semmi. Hát nem véletlen,ez sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

kincsesw

2017. augusztus 5.

Minden hajmosás előtt bekenem vele a hajam, néha mézzel, tojással összekeverve. Csodákra képes! Testápolóként is használom. Szempilla növesztésre is kitűnő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Unicorn

2017. március 17.

Csakis ez! A hajamra hajmosás után teszek kis mennyiséget hogy épp hidratálja ne pedig zsírossá tegye a hajam. Az illata isteni igazi kókusz, az íze is jó. Az arcomra szintén csak ezt kenem és a bőröm imádja, nem okoz pattikpattikat. Ha valaki sokallná rá a pénzt (1500 ft) , gondoljon bele milyen univerzális és sok kencét helyettesít. Káros anyagok nélkül. Nagyon megéri, ajánlom 😊👍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 17.

kdviki

2017. február 6.

Számomra igazi csodaszer! Hajpakolásnak, házi ajakápolóhoz és epilálás után is használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

flowing

2016. november 28.

Már régóta gondolkoztam hogy kipróbálom a kókuszolajat a száraz hajamra, végül a finomított változat helyett emellett döntöttem. Nagyon szeretem, végre egészségesebb a hajam, és ami nem utolsó szempont gyorsabban is nő :) (vagy legalábbis nem törnek mindig vissza a hajvégeim)
Hajmosás előtt egy órát hagyom hatni, utána szokásos samponozás, balzsam, szárítás előtt hajvégápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 28.

LSTE

2016. október 22.

Olyan terméket kerestem, ami természetes, viszont segít a kiszáradt hajamon. Azt hiszem, megtaláltam. Hajmosás előtt egy-két órával bevizezem a copfom és egy diónyit belemasszírozok. Ezután megmosom a hajam, balzsamozok és fél órán keresztül simogatom a hajam. :D Egy szó, mint száz, remek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 22.

neakardtudnihogyki

2016. október 6.

Csodat tett a hajammal...
ki is hajintottam a nagy gliss kur hajolajokat amik csak jobban szaritottak a hajam....
hajmosas elott egy orara pakolaskent felteszem, arcomat es a boromet is jol atkenve, majd a hajvasalas vegen is kenek egy kicsit a hajvegeimre.. Ketszer hasznaltam de a fodraszom is a csodajara jart mennyivel jobb minosegu a hajam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 6.

Csodat tett a hajammal...

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil