Nature Box

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Hajápolók

Hajbalzsam 100% hidegen sajtolt mandulaolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert. Könnyebbé teszi a haj kifésülhetőségét és varázslatos, lágy hajérzetet biztosít. Szilikonmentes, vegán.

jena2000

2020. július 3.

Egyszeruen egy csoda balzsam!🤩
Hajvegapolo sem kell utana,olyan selymesse varazsolja a hajam!🥳

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 3.

Egyszeruen egy csoda balzsam!🤩
Hajvegapolo sem kell utana,olyan selymesse varazsolja a hajam!🥳

noracska94

2020. június 4.

Festett, hosszú hajamnak sajnos édeskevés. Az illata finom, bár nekem hamar elillan. Ha "előhidratálom" a hajam, basic balzamként elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

Hugee93

2020. május 25.

Szeretem az illatát, állagát. Szőkére festett balayage hajam van, megfelelően rendben tartja a szőke végeit, bár használok rá tiszta argánolajat hajmosás után, így nem csak ennek köszönhető a hatás, de ettől függetlenül elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

vgeorgina

2020. május 18.

Több, mint egy hónapja használom, az itteni vélemények alapján esett erre a választásom. Alapvetően meg vagyok vele elégedve, ellensúlyozza a gubancoló, de egyébként jól bevált samponom hatását, viszont az én hajamra elég sok kell (pedig nem kifejezetten hosszú, se nem túl sűrű). Az illata szerintem jó, de ez nálam utolsó szempont szokott lenni, sőt, általában jobb szeretem, ha egyáltalán nincs parfüm egy termékben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

zdiana

2020. május 10.

Fényessé teszi a hajamat, de kifésülhetőséghez kell spray is, önmagában kevés. Nem érzem egyáltalán természetesnek, a samponjával együtt irritálta a fejbőrömet és pont olyan műérzete van, mint a szilikonosoknak. Lecseréltem szilárd samponra, balzsam nélkül, kellett pár alkalom hozzá, de teljesen fellélegzett azóta a hajam a sok kemikália után, most már balzsam meg spray nélkül is simán kifésülhető a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

CrazyHairDontCare

2020. május 8.

Huh, hát ez a balzsam aztán mindent ígért, amire az én nagyon száraz göndör-hullámos hajamnak mostanában szüksége volt. Könnyebb gubanctalanítás, ápolás elnehezítés nélkül, dúsabb hatás...

Hát azt kell, hogy mondjam gubanctalanítás terén elég rosszul teljesített. Ennél talán csak a márka olívaolajos hajmaszkja, meg a legolcsóbb baleás balzsamok voltak rosszabbak. Nagyon sokat el kellett belőle használnom mire csomómentes lett a hajam, pedig Tangle Teezert használok.

Az illata nem túl erős, kicsit édeskés. Az én hajamban szárítás után egyáltalán nem érzem. De legalább az illatszer az INCI végefelé van, amit értékelek. Az összetevők egyébként nagyrészt Curly Girl Method barátak, kivéve a végefelé az isopropyl alcoholt, de utolsó előttiként nem hiszem hogy túl nagy szárító hatást tudna gyakorolni a hajra.

Hatásilag viszont 10/10. A hajam imádta és bár sokat el kell belőle használnom egy alkalommal, a hajam az utolsó cseppig beszívja. Csodásan selymessé, és puhává teszi a hajam, alig kell utána ki nem öblítendő balzsamot használnom. És tényleg nem nehezítette el a hajamat, szárítás után szép dúsnak látszódott, pedig elég kevés hajam van.

Összességében egész jó cucc. Nem mondanám senkinek, hogy ne vegye meg, de azt sem mondanám, hogy feltétlen kipróbálandó. Még lehet hogy visszatérek hozzá egyszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 8.

Segna

2020. május 7.

Hát én totál befürödtem, de az itteni vélemények alapján vettem plusz a káprázatos csomagolás marketing reklám elbódította pici lelkem irányába (nem mellesleg a kiadós flakon is csábítóan kacsingatott) Csak éppen megszaglászni felejtettem el... Rájöttem, hogy én ki nem állhatom a mandula olaj szagát. Persze vettem egy hasonló illatú sampont is hozzá...
Na de magával a balzsammal nem lenne gond, de nem az én extra száraz és igénybevett hajamra tervezték, tehát ez nekem kevés.
Három csillagot adok neki mert főként én b*lfaszoskodtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 7.

Három csillagot adok neki mert főként én b*lfaszoskodtam el.

novembermesi

2020. május 1.

1 teljes flakon elhasználása után írom a véleményem :) Az illata isteni, állagra is pont jó. Finom, puha lesz tőle a haj, nem ragad össze, nem gubancolódik. Könnyű kifésülhetőséget biztosít. A vékonyszálú hullámos hajam nem nehezítette el. A csomagolása szerintem nagyon szép, hívogató. Az összetevőkkel elégedett vagyok, már 1,5 éve csak természetes és szulfátoktól, szilikontól, paraffinoktól, parabéntől mentes sampont, balzsamot használok és sokkal jobb a fejbőrömnek és a hajamnak is. Nem viszket tőle a fejbőröm, semmi allergizáló anyag nincs benne számomra nagyon pozitív :)
Bátran ajánlom, 1 flakon kb. 4 hónapig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

Bátran ajánlom, 1 flakon kb. 4 hónapig kitart.

Coco21

2020. április 28.

Az itteni vélemények hatására vettem meg (ezúton is köszönöm Nektek:)), puhává és simává teszi a vastagszálú, száraz, világos hajamat.
Elég szkeptikus voltam, nem igazán tűnt úgy, hogy bármit is hatna, valahogy túl könnyű volt, amikor felkentem, de a hajamon hagytam egy kicsit és lemosásnál már érződött a különbség.
Mostanában szerencsére kezd jó lenni a hajápolási rutinom (kezdve egy ionos hajszárítóval) és nyilván nem ez a csodaösszetevő benne, nem is beszélve a Nature Box-os termékek nem túl nagy kiegyensúlyozottságáról (az egyik hajspray borzalom, a sampon szuper) de szerintem akinek nem túl macerás a haja, szeretni fogja. Akinek pedig az, ne csüggedjen, ha én megtaláltam a jó irányt, bárkinek sikerülhet :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

Linda04

2020. április 21.

Nagyon szeretem, barsonyos lesz tole a hajam es nem nehezedik el!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Nagyon szeretem, barsonyos lesz tole a hajam es nem nehezedik el!

Vitaminok: Panthenol

Kvaterner ammónium-só. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, vagyis a hajszálak feltöltődését gátló hajkondicionáló anyag.