Nature Box

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Hajápolók

Hajbalzsam 100% hidegen sajtolt mandulaolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert. Könnyebbé teszi a haj kifésülhetőségét és varázslatos, lágy hajérzetet biztosít. Szilikonmentes, vegán.

S.K

2019. augusztus 30.

Nagyon jó balzsam. Klassz puha hajat csinál. Nekem nem egyenesíti a hajam, inkább kihozza a göndörségét még jobban. 2-3 napig tart a hatása, de nálam már ez is nagy szó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

palibogi

2019. június 8.

ez a kedvencem balzsamom eddig :) a hajam alapnból kicsit hullámos de ettől valahogy nagyon egyenes. Szép a fénye, illetve nagyon puha lesz tőle :) imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 8.

PiciBrigii

2019. május 13.

Egy hete használom csak, de nem rémlik, hogy vala is volt már ilyen puha, sima, könnyen fésülhető a hajam. Eddig max., ha elfogy, kiderül, hogy javított-e a hajam állapotán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

kismaki

2019. február 2.

Szeretem, puha lesz tőle a hajam, nem nehezíti el,illata kellemes - nem gej. Nekem jobban bevált mint Inecto kókusz illatú hajbalzsama. Nálam újravevős lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

radirroni

2019. január 13.

Csak a balzsamot vettem meg, mert lusta voltam mindig a FIN.-t rendelni. Nem olyan rossz, én mosás előtt pakolásnak használom, 10-15 percre, aztán samponozok, nem rossz, de télre nem elég, az avokádós jobban bejön, de az illata kellemes, és nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 13.

zsembesluca

2019. január 12.

Smponjával nem szeretem, de a balzsammal elégedett voltam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Smponjával nem szeretem, de a balzsammal elégedett voltam

Gyalogkakukk

2019. január 9.

Valóban nem rossz kis balzsam. Mondom én, aki már nem kevés cuccot kipróbált a vékony szálú, felül zsírosodó, alul száraz haján.
Tényleg puhít. Fényesebbnek ugyan nem látom az eredményt, de mindenképpen lágyabb érzetet biztosít. Csatlakozom az ajánlók táborába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.

gyulzsuzsi

2018. október 29.

Samponjával együtt használva az utóbbi idők legjobb balzsama.
Szárítás után nem durván sprőd a hajam, és nem zsírosít.Amikor elfogyott az első flakon, gondoltam elhasználom az itthoni maradékokat (Alverde sanpon, Pantene balzsam) de már hajszárítás után éreztem a különbséget (rőzsehaj) s miután a második napra bezsírosodott a hajam, szaladtam venni az utánpótlást a Nature Box-ból.
Azért nem max, mert az illata nem a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 29.

Samponjával együtt használva az utóbbi idők legjobb balzsama.
Azért nem max, mert az illata nem a kedvencem.

herakut

2018. október 26.

Waoow,,,Csak ezt tudom mondani! Nagyon-nagyon elégedett vagyok, mert valóban az első alkalom után sokkal puhább és fényesebb lett a hajam. Mindig is szerettem a teljesen natúr hajápolókat, de ilyen hatással még nem találkoztam eddig, és persze a samponja is kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

n.dia

2018. szeptember 20.

Szuper termèk, nagyon puha ès fènyes a haj tőle :-) Èn az illatàt is imàdom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Szuper termèk, nagyon puha ès fènyes a haj tőle :-) Èn az illatàt is imàdom!

Vitaminok: Panthenol

Kvaterner ammónium-só. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, vagyis a hajszálak feltöltődését gátló hajkondicionáló anyag.