Nature Box

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Adrienn58, Módosítva: 2021. március 31.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Hajápolók

2020-ban megújult formula!

Hajbalzsam 100% hidegen sajtolt mandulaolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert. Könnyebbé teszi a haj kifésülhetőségét és varázslatos, lágy hajérzetet biztosít.

Szilikonmentes, vegán

bianap

2020. január 20.

Több Nature Box terméket próbáltam már, ennek nagyon finom az illata és selymessé teszi a hajamat. Külön jó dolog, hogy a termékcsalád összes terméke szilikonmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

dynah13

2019. december 14.

Natur termekeket kezdtem el hasznalni, akkor probaltam ezt is. Nagyon szerettem, jo illata van, konnyu adagolni es kenni, a hajam puha lett tole es megfeleloen apolta :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

pannafuresz

2019. november 17.

A fejbőröm elég érzékeny így csak szilikon és parabén mentes termékeket használok. A reklámok miatt lettem figyelmes a termékre előtte egy sokkal drágább sampont és balzsamot használtam amit bár szerettem, nagyon sokalltam az árát, ezért próbáltam valami olcsóbb "csodaszert" találni. A Nature Box számomra óriási meglepetés volt mert kifejezetten tetszik az illata és a zsírosodásra hajlamos hajam mintha kicsit tovább is bírná. Valamit fényes és puha tőle, dúsabbnak is tűnik. Nekem nagyon bevált, újra is vásároltam. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

cece030604

2019. november 12.

Tetszik az illata, és az én igényeimre tökéletesen megfelel, a hajam kedveli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

Tetszik az illata, és az én igényeimre tökéletesen megfelel, a hajam kedveli.

ancsi0824

2019. október 23.

Tetszik a külső megjelenése, illetve hogy 25%-ban újrahasznosított műanyagból készült a csomagolás.
Illata kellemes, bár nem túl intenzív.
Szinten előny, hogy “mindenmentes” (parabén,szilokon, szulfát stb...).
Különlegeset nem tud azért, és az is megeshet, hogy emiatt viszket a fejbőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Illata kellemes, bár nem túl intenzív.
Szinten előny, hogy “mindenmentes” (parabén,szilokon, szulfát stb...).
Különlegeset nem tud azért, és az is megeshet, hogy emiatt viszket a fejbőröm.

StellaStar95

2019. október 8.

Egyik szuper terméke a Nature Box-nak, nagyon szép, fényes tőle a hajam, az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

Mars93

2019. szeptember 15.

Szépen ápolja a hajam, csillogó és puha lesz tőle. Ennyit azonban a legtöbb balzsam tud, úgyhogy annyira nem voltam elájulva tőle. :) A szilikonmentesség miatt azonban plusz egy csillag jár!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Asztraia

2019. szeptember 10.

Vékony szálú, zsírosodásra hajlamos hajamra kerestem balzsamot.
Erre esett a választásom, mivel könnyű, kifésülhető hajat ígér (nekem hajmosás után rettentően gubancolódik a hajam).
Illatra nekem tetszik, állaga eléggé sűrű, de ehhez képest félhosszú hajamra elég sokat kell felvinni.
Hatása közepes, mert nem igazán segít a kifésülhetőségen nálam, de tényleg könnyűvé teszi a hajat, hamarabbi zsírosodást nem tapasztaltam.
Tehát olyan jó is meg nem is balzsam nekem, de többet nem fogom újra venni, mert árához képest keveset nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Vékony szálú, zsírosodásra hajlamos hajamra kerestem balzsamot.

S.K

2019. augusztus 30.

Nagyon jó balzsam. Klassz puha hajat csinál. Nekem nem egyenesíti a hajam, inkább kihozza a göndörségét még jobban. 2-3 napig tart a hatása, de nálam már ez is nagy szó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

PiciBrigii

2019. május 13.

Egy hete használom csak, de nem rémlik, hogy vala is volt már ilyen puha, sima, könnyen fésülhető a hajam. Eddig max., ha elfogy, kiderül, hogy javított-e a hajam állapotán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Hidratálók: Glycerin, Betaine

Ecocert által is jóváhagyott természetesnek számító összetevő, aminek hivatalos funkciója emulgeálószer. Ezen túlmenően az összetevő képes a formulában lévő tartósítószerek hatását erősíteni.  (forrás)

Emulgeálószer és felületaktívanyag.