Nature Box

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Adrienn58, Módosítva: 2021. március 31.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Hajápolók

2020-ban megújult formula!

Hajbalzsam 100% hidegen sajtolt mandulaolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert. Könnyebbé teszi a haj kifésülhetőségét és varázslatos, lágy hajérzetet biztosít.

Szilikonmentes, vegán

radirroni

2019. január 13.

Csak a balzsamot vettem meg, mert lusta voltam mindig a FIN.-t rendelni. Nem olyan rossz, én mosás előtt pakolásnak használom, 10-15 percre, aztán samponozok, nem rossz, de télre nem elég, az avokádós jobban bejön, de az illata kellemes, és nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 13.

zsembesluca

2019. január 12.

Smponjával nem szeretem, de a balzsammal elégedett voltam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Smponjával nem szeretem, de a balzsammal elégedett voltam

Gyalogkakukk

2019. január 9.

Valóban nem rossz kis balzsam. Mondom én, aki már nem kevés cuccot kipróbált a vékony szálú, felül zsírosodó, alul száraz haján.
Tényleg puhít. Fényesebbnek ugyan nem látom az eredményt, de mindenképpen lágyabb érzetet biztosít. Csatlakozom az ajánlók táborába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.

gyulzsuzsi

2018. október 29.

Samponjával együtt használva az utóbbi idők legjobb balzsama.
Szárítás után nem durván sprőd a hajam, és nem zsírosít.Amikor elfogyott az első flakon, gondoltam elhasználom az itthoni maradékokat (Alverde sanpon, Pantene balzsam) de már hajszárítás után éreztem a különbséget (rőzsehaj) s miután a második napra bezsírosodott a hajam, szaladtam venni az utánpótlást a Nature Box-ból.
Azért nem max, mert az illata nem a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 29.

Samponjával együtt használva az utóbbi idők legjobb balzsama.
Azért nem max, mert az illata nem a kedvencem.

herakut

2018. október 26.

Waoow,,,Csak ezt tudom mondani! Nagyon-nagyon elégedett vagyok, mert valóban az első alkalom után sokkal puhább és fényesebb lett a hajam. Mindig is szerettem a teljesen natúr hajápolókat, de ilyen hatással még nem találkoztam eddig, és persze a samponja is kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

n.dia

2018. szeptember 20.

Szuper termèk, nagyon puha ès fènyes a haj tőle :-) Èn az illatàt is imàdom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Szuper termèk, nagyon puha ès fènyes a haj tőle :-) Èn az illatàt is imàdom!

Hidratálók: Glycerin, Betaine

Ecocert által is jóváhagyott természetesnek számító összetevő, aminek hivatalos funkciója emulgeálószer. Ezen túlmenően az összetevő képes a formulában lévő tartósítószerek hatását erősíteni.  (forrás)

Emulgeálószer és felületaktívanyag.