Nature Box

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Hajápolók

Hajbalzsam 100% hidegen sajtolt sárgabarackmag-olajjal, mely értékes vitaminokat és antioxidánsokat tartalmaz. Az egészségesen ragyogó és ápolt hajért.

Szilikontól, parabéntől, mesterséges színezékektől mentes. Vegán.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

sevir

2019. május 11.

Az összetevői miatt tetszett meg, először féltem mert a szilikonmentes balzsamoktól amiket próbáltam (balea) a hajam olyan volt mint a seprű.
De ez egy nagyon jó balzsam!
Nagyon jó illata van, a hajam selymes és puha lett tőle! Mindenképpen újra vevős:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 11.

De ez egy nagyon jó balzsam!

Macskata23

2019. április 18.

Samponjat azt imadom azzal nincs semmi bajom es azt 4 honapja hasznalom. Most vettem meg hozza ezt a balzsamot mert a masik (panten) kifogyott es gondoltam adok neki egy eselyt ha mar a samponnak is adtam. Egyszer hasznaltam eddig. 5 naponta mosok hajat, viszont most a 3 nap utan elkezdett zsirosodni. Azert meg adok neki eselyt, de ha nem valik be, meg valok tole es visszaterek a panten balzsamomhoz. Azert adok neki 3 pontot, mert az illataban nem csalodtam es szeretnem h bevalljon ez is ahogy a samponja is 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

szucsnikky

2019. március 27.

Tesómtól kaptam egy fél flakont, mert neki nem vált be. Sajnos így utólag már értem, miért. Az illata valami isteni, azért kap 2 csillagot. Amúgy semmit nem tesz a hajjal, a samponjával együtt használtam. Alig tudtam kifésülni a hajam, úgy nézett ki, mint egy szénakazal. A tusfürdőiket még talán kipróbálom, az érzékeny bőrömre hátha beválnak, de a hajápoló termékeikhez nem nyúlok többet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

llitrim

2019. március 12.

A barackos samponnal együtt használtam, egyik sem jött be. Leginkább az illata miatt vettem meg, illetve mivel érzékeny a fejbőröm reméltem, hogy a nature mivolta miatt majd nem fog viszketni tőle a fejem. Ez sem jött be. A hajtöveket borzasztóan elnehezítette, a második nap már zsírosodott, viszont a hajam többi részét kiszárította. Kipróbáltam külön a sampont és a balzsamot is, más termékkel párosítva, de úgy sem volt jobb. Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

kibo805

2019. február 10.

Azért vettem meg ezt és ennek a sampon párját, mert az eddigi kedvenc, szintén parabén és egyéb mentes sampon+balzsam kombómat kivonták a forgalomból. Ennek a balzsamnak jó az illata, viszont amellett, amennyit tud, az árát sokallom. Nyikorgós, érdes marad a hajam tőle, leginkább a hajvég. Nehezebb fésülni, kócosabb mint előtte, és hamarabb is zsírosodik. A 2 csillagot az illatára és az összetevőire adom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

judit14krem

2019. február 10.

Nem rossz, de semmi extra. Az illata miatt vettem meg, de sajnos nem túl tartós. Az árát semmiképp nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

Melcsi0808

2018. november 30.

Valahogy hiába kentem be vele, semmit nem használt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Valahogy hiába kentem be vele, semmit nem használt :(

Sz. Csilla

2018. november 12.

Hihetetlen szalmakazlat csinált az egyébként selymes hajamból. Ez pénz kidobás volt!! Borzasztóan szárít, nem ápol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

Alida8

2018. november 6.

A samponnal együtt nagyon rossz.. a hajam száraz, szalmás lett tőle. Kifésülni vagy fél óra volt, majdnem elhasználtam hozzá egy fél gliss kurt. :) Az összetevői és az illata miatt kap egy hármast.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

BlazonIsle

2018. október 31.

Nagyon szeretem, akár csak a Nature Box samponomat. Isteni illata van, ami napokig érezhető. A hajam szépen fénylik, sokkal tápláltabb és nem nehezíti el a frizurámat. Más termékcsaláddal ellentétben a tápláló hatás nem megy a frissen mosott hatás rovására, két hajmosás között szinte alig zsírosodik a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 31.

Vitaminok: Panthenol

Kvaterner ammónium-só. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, vagyis a hajszálak feltöltődését gátló hajkondicionáló anyag.