Egyéb

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   500 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mano, Módosítva: 2012. október 12.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Nature Cookta VCO Kókuszolaj vegyszermentes, hideg sajtolással nyert szűz kókuszolaj. Nagy százalékban tartalmaz laurinsavat − egy kiváló vírus- és baktériumölő anyag −, amely erősíti az immunrendszert, továbbá magas antioxidáns tartalma jótékony hatással van a bőrünkre. Eredményesen használható bőrápolásra és hajápolásra is. Puhítja, feszesíti és védi a bőrt, valamint képes behatolni a haj szerkezetébe, ezáltal fényesebbé teszi azt.

Kiszerelés: 500 g

mano

2012. október 9.

Imádom, csodákat művel a hajammal. Bőrömre is kentem, szépen puhítja azt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 9.

Imádom, csodákat művel a hajammal. Bőrömre is kentem, szépen puhítja azt is.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil