Egyéb

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   500 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mano, Módosítva: 2012. október 12.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Nature Cookta VCO Kókuszolaj vegyszermentes, hideg sajtolással nyert szűz kókuszolaj. Nagy százalékban tartalmaz laurinsavat − egy kiváló vírus- és baktériumölő anyag −, amely erősíti az immunrendszert, továbbá magas antioxidáns tartalma jótékony hatással van a bőrünkre. Eredményesen használható bőrápolásra és hajápolásra is. Puhítja, feszesíti és védi a bőrt, valamint képes behatolni a haj szerkezetébe, ezáltal fényesebbé teszi azt.

Kiszerelés: 500 g

sofi3

2018. március 26.

Évek óta használok különböző olajakat szépségápolásra, de valahogy a kókuszolaj (az általános népszerűsége ellenére) kimaradt az életemből. Aztán rászántam magam, megvettem ezt, és tádááá, tényleg olyan csoda, mint aminek sokan tartják. Oil pullinghoz szoktam használni (tényleg működik!! idő kellett neki, de egyértelműen fehérebbek lettek a fogaim), egy kis tégelyben mandulaolajjal összekeverve mindig van nálam, hajra, sminklemosásra, ajkakra, mindenre szuper. Az illata isteni, ebből készítettem leave-in conditionert is jázmin- és kamillaolajjal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 26.

topsminkotti

2018. február 5.

Ár / érték arányban a legjobb. Számomra kérdés volt, hogy van-e különbség az olcsóbb kókuszolajak és egy szűz, vegyszermentes termék között. Hát van, nem is kicsi. Állagra, illatban és hatásra is. Sokkal kellemesebb hatása van. Én szoktam használni arclemosásra (utána meleg vízzel leöblítem), testápoló helyett, könyök és sarok puhítására. Szódabikabónával elkeverve fogkrém helyettesítőnek (ha éppen kifogytam) és arctisztító/ radírnak (ezekről a szódabikarbónánál részletesen írtam). Kávézaccal elkeverve pedig remek testradírt készítek belőle. De csináltam már ajakradírt és cukorral kevert testradírt is.
Csak ismételni tudom magam. A házilag készített kencék gyakran hatásosabbak, összeségében olcsóbbak (egy tégely nagyon sokáig kitart és több termék helyettesíthető vele). Néha elszörnyülködöm, hogy régebben mennyi pénzt költöttem el feleslegesen szépségápolási termékekre, amelyeknek jó részével nem is igazán voltam elégedett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 5.

renitrk

2018. január 30.

Hajra, bőrre, ételekhez. Kiváló.!!! Imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Hajra, bőrre, ételekhez. Kiváló.!!! Imádom.

mandalam

2017. szeptember 10.

Régóta ezt használom (azért is, mert rengeteg ideig elég) és főleg smink eltávolítására vetem be. Ajánlom, hogy ha valaki hasonló céllal használná, előtte öblítse le az arcát meleg vízzel, így könnyebb elkenni és jobban hidratál, mintha száraz arcra vinnénk fel. Plusz pont, hogy ha véletlenül szembe kerül nem csíp, nem irritál.
100%-ban természetes és 100%-ig be is vált. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

100%-ban természetes és 100%-ig be is vált. :)

szevin007

2017. szeptember 2.

A terméket 2 hónapja vettem meg, azóta teljes testre használom, beleértve a hajamat is. Isteni finom illata van, igazából ettem is belőle :D :D Fantasztikus! Babát várok, és a pocakomat elég sűrűn kenem vele, látom a változást, bár még nem óriási, de látszik. Mindenre jó!!!! :) Ajánlom, nyugodtan vegyétek meg, használjátok étkezési céllal, és testápolóként is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Fanni02

2017. július 17.

A vékonyszálú, göndör hajammal csodát tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

A vékonyszálú, göndör hajammal csodát tesz.

Anka984

2017. június 27.

Nagy reményekkel vettem meg és használtam, de nekem nagyon nem gyere be! 😔 semmit nem csinált, az arcom reggelre csont száraz, mintha radírozás után nem hidratálnám.... az illata zseniális, a kutyám meg is ette mindet egy figyelmetlen padlónfelejtés alkalmával... legalább őt kitakarította, de ugye nem ez lett volna a funkciója 😂 amire bevált az max hajápolás volt, de bőrre nálam nem volt pozitív hatása 😭

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

oliviag

2017. május 24.

Hát, nem is tudom, hogy hol kezdjem! Komolyan mondom, hogy soha nem gondoltam volna, hogy egy ilyen egyszerű dolog jobban ápolja a hajamat, mint bármilyen balzsam. Én nem ezt a kókuszolajat használom, de ugyanilyen VCO extra szűz kókuszolaj. Nagyon finom kókuszos illata van. Többek ajánlására próbáltam ki hajmosás előtti hajpakolásként. Azóta többször kipróbáltam (gyakorlatilag minden hajmosás előtt) 20-30 percre fent hagyom a hajamon, majd lemosom 1-szer vízzel, utána 2-szer samponnal és csodát művelt a hajammal. Annyira puha és egyáltalán nem lapít vagy zsírosít, nem marad olajos állagú tőle a hajam. Friss, puha, selymes, jó illatú lesz a hajam tőle. Hajvasalás előtt is nagyon hangyányit eloszlatok az ujjamon és bekenegetem a hajvégeimet. Az eddig száraz, töredező hajvégeim, most egyáltalán nem száradnak ki. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

narancsfavirág

2017. április 27.

Legfőképp sminklemosásra szoktam használni úgy, hogy belemasszírozom az arcomba, és nedves vattakoronggal letörlöm. Utána nagyon alaposan le szoktam mosni, mert a bőröm sajnos hajlamos a pattanásokra, de így alkalmazva eddig nem okozott gondot. Egyébként a banila zero sminklemosó balzsamját jobban szeretem használni, de mostanában nem tudtam rendelni :( Néha testápoló helyett is jól jön, ha épp nincs itthon más.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

grizus

2017. március 28.

Masszázsra használom időnként, elkeverve illóolajokkal és a masszívabb vödrös kókuszzsírral és ezzel csinálok egy női masszázst, mell-has-méh-petefészek területen. Nagyon szuper a bőrnek, emellett a dolog lényege a női területek erősítése, ami visszahat a szépségre is. Az egyik ilyen masszázsmeditáció után sokkal kevesebb lett a csúnyaság a szám és az orrom körül meg az államon, ahol főleg vannak és ahol a hormonális probléma jelentkezik pattanásként. Persze ez nemcsak masszázs hanem egy aktiválás is, egyfajta meditáció amire ez az olaj isteni mert enyhén melegít. Komolyan, mintha erre találták volna ki. (: Emellett a kávémba teszem, állítólag belülrõl hidratál és finom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 28.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil