Egyéb

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   500 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mano, Módosítva: 2012. október 12.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Nature Cookta VCO Kókuszolaj vegyszermentes, hideg sajtolással nyert szűz kókuszolaj. Nagy százalékban tartalmaz laurinsavat − egy kiváló vírus- és baktériumölő anyag −, amely erősíti az immunrendszert, továbbá magas antioxidáns tartalma jótékony hatással van a bőrünkre. Eredményesen használható bőrápolásra és hajápolásra is. Puhítja, feszesíti és védi a bőrt, valamint képes behatolni a haj szerkezetébe, ezáltal fényesebbé teszi azt.

Kiszerelés: 500 g

Vigike

2017. március 2.

Régen Mannás kókusz olajat vettem, de a katasztrofális csomagolás és az ára miatt nem vettem újra. Eltelt több év és én teljesen elfeledkeztem arról, hogy nekem mennyire hiányzik. Aztán ráakadtam... Mondanom sem kell: közel azonos ár, sokkal több mennyiségért. Nem hagyhattam ott. Kinyitottam és ah!... mennyei kókusz illat!
Fölösleges ragoznom mi mindenre használom, de csak azért is megteszem. :P Kenem hajra (hajvégekre pontosabban, a tövekre tökmagolaj és borsmenta olaj keverékét használom,aminek hatása szintén fantasztikus!), arcra, testre. Próbálgatom fogfehérítésre is. Egy fél teáskanálnyi mennyiséget összekeverek egy összemorzsolt széntablettával és ezt dörzsizem a fogaimba. Tisztábbnak érzem a szám tőle az tuti, már szerintem azért megéri.
Nálam ő tényleg a csodaszer kategória, mert nincs olyan pont a testen, amire ne lehetne használni. Isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 2.

dorika96

2017. február 26.

Az illata az egyszerűen ahhh👌🏽😍 a hatása nagyon jo, nekem vékony szálú göndör hajam van es nagyon puha lesz tőle,es kevésbé szárad ki. Minden hajmosas elott a száraz hajamara(az egészre) teszek belőle es rajta hagyom kb 1-2 órát aztan lemosom es a szokásos módon hajat mosok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

juditvirag

2017. február 24.

Legjobb haj és bőr ápoló. Nekem egy évig elég volt úgy hogy anyukámmal ketten használjuk (Sőt talán még több ideig). Arcomra szoktam kenni és tökéletes. Kicsit lassan szívódik be nyilván, de megéri. Hajjal is csodát tesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 24.

Makk Zsuzsó

2017. január 27.

Semmilyen drága hajápoló nem olyan hatásos, mint a kókuszolaj. Egy diónyi mennyiséget felolvasztok a tenyeremben, és száraz hajba masszírozom este, reggel pedig hajat mosok. A legszárazabb, festéstől megviselt hajjal is csodát tesz. Hetente kétszer csinálom ezt meg, annyi elég szokott lenni. Nagyon kiadós, isteni illatú, tényleg csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 27.

Pussycat

2017. január 20.

Az illata mesés. Valahogy nem tudok betelni vele. :) Használat előtt én a radiátorra teszem hogy könnyebb legyen kenni. Arcra, testre, hajra egyaránt ajánlom. Hidratál, nem zsírosít és táplál is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

szaboalexa99

2017. január 10.

Örülök, hogy végül ezt vettem meg, mert utólag olvastam itt, hogy csak ezek a szűz kókuszolajak jóka hajra. Nekem nagyon bevált. Hajsprayt készítek belőle, így nagyon sokat segített a száraz hajamon. Hajpakolásként egyszer használtam nyáron, de így a hidegebb időkben számomra túl macerás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

szzh01

2016. december 20.

Én is használom tetőtől-tapig mindenre: hajápolásra hajmosás előtti pakolásként, testradír alapanyagként kávézacc mellé, házi arcápoló krémbe kakaóvaj és sheavaj mellett, valamint kókuszgolyóba természetes ízfokozásra, és egy csapott kávéskanálkányival néha a tejeskávémba is (bizony!) nyamm, nagyon finom és egészséges. Szóval tetőtől-talpig, konyhától a fürdőig mindenütt jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 20.

incitatogranit

2016. december 1.

Egyszerűen imádom, nem lehet rá egy rossz szót sem mondani. Univerzális csodaszer. Sminklemosásnál a drága olajos sminklemosók helyett is kiválóan teljesít, miközben ápol is. Hajra is arcbőrre is és testápolásra is tökéletes. Az illata visszafogott természetes kókusz illat egyszerűen imádnivaló! Jár a maximális csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

Klaudia25

2016. november 27.

A világ egyik legjobb találmánya!!!! Imádom. Használom a kezemre, hajamra, számra, mindenhová :D Finom az illata, jó az ize :D Bár nem szoktam enni belőle, de megkóstoltam. Könnyen beszívja a kezem, és a hajam is imádja. Elsőre drágának tűnik, de én a fél litereset már lassan 2 éve használom, és még mindig megvan a harmada. Nagyon kiadós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Csillagpor123

2016. november 25.

Összekevertem kakaóvajjal+ argán olajjal + jojoba olajjal, és ezt szoktam hajmosás előtt egy óráig fent hagyni a hajamon. A hajamat, hihetetlenül puhává és illatossá teszi! =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil