Egyéb

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   500 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mano, Módosítva: 2012. október 12.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Nature Cookta VCO Kókuszolaj vegyszermentes, hideg sajtolással nyert szűz kókuszolaj. Nagy százalékban tartalmaz laurinsavat − egy kiváló vírus- és baktériumölő anyag −, amely erősíti az immunrendszert, továbbá magas antioxidáns tartalma jótékony hatással van a bőrünkre. Eredményesen használható bőrápolásra és hajápolásra is. Puhítja, feszesíti és védi a bőrt, valamint képes behatolni a haj szerkezetébe, ezáltal fényesebbé teszi azt.

Kiszerelés: 500 g

aalleexxaa

2016. november 3.

I-MÁ-DOM!!!
Nagyon régóta szerettem volna beszerezni egyet,ez tavaly nyáron meg is történt. Hajápolásra( hajmosás előtt hajpakolásként használom,mivel kondicionálóként elzsírosította a hajam) bőrradírként, szőrtelenítés után, sebre mindenre tökéletes volt számomra :) Az illata is kellemes,bár a nyári melegben kissé fojtogatóan édes volt.. de már én is hozzászoktam :) számomra abszolút nyerő dolog volt a kókuszolaj használata,mindenkinek ajánlani tudom!! [ a csomagolás mondjuk hagy némi kivetnivalót... de a hatása miatt elnézem neki:)]

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 3.

I-MÁ-DOM!!!

Flami

2016. november 3.

Az illata nekem sem jön be, érzek benne egy kis füstöt. Hajápolásra viszont szuper lesz.
(A Cosmio-s kókuszolajnak sokkal finomabb, édes illata van, viszont az sajnos jóval drágább is.)

Update.
Az illatán változtattak kicsit, most kellemesebb, édesebb. Rámtört a kókuszmánia, mostanában gyakran használom, nyakra, dekoltázsra és sminket is ezzel mosok le. Szemhéjtust, spirált egy mozdulattal tökéletesen leold.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 3.

Update.

lumen

2016. október 29.

Én is imádom! :D Az előttem szólóval egyet kell értenem, én a vegyes arcbőrömet akartam kezelni vele, az első 2 alkalommal még javított is a helyzeten, de után a bőröm egyre rosszabb állapotba került :( Száraz és pattanásos lett egyszerre XD

Viszont hajra én is használom. A hajam utána illatos, a tapintása selymesebb, puhább, könnyedebb és természetesen fényesebb is.:)
Én csak úgy nem kenném a száraz hajra, előtte érdemes egy picikét benedvesíteni (általában ez minden növényi olajra igaz), mert egy idő után száríthat.
Állítólag hajvég ápolóként is jól szuperál (hajmosás után kell egy nagyon picit a hajvégekre kenni, és állítólag a töredezést mérsékli) sajnos nekem ez nem vált be, mert egyszerűen nem tudom bemérni, hogy mennyit kenjek a hajamra, néha újra hajat kellett mosnom, mert annyira ragacsos és zsíros lett utánaXD (béna vagyok no :D)

Az illata isteni, össze fut a nyál a számban, amikor megérzem, szinte a trópusokon érzem magam a finom kókuszillatától :D. Az íze is nagyon finom, napi egy kanállal ajánlják, bár én csak hébe-hóba szoktam torkoskodni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

asdf27

2016. szeptember 26.

Arcra nem ajánlott, mert eltömíti a pórusokat (erre jó a csipkebogyó olaj, viszont megenni és hajra nagyon király.
A hajamra szoktam tenni, mosás előtt kb 1 órával jól bemaszírozom a fejbőrbe, a végekre is lesimítom, utána lemosom. Nem kell megijedni, egy kicsit nehéz lesz a hajat kifésülni, de semmi kondíciónáló, semmi egyéb nem kell, csak szépen megszárítani és kész.
szuper puha, fényes haj, aminek jó tartása van, a korpásodás is elmúlik, jó tartása is lesz, és ami bónusz, hogy nem kevesebbet kell hajat mosni, mert nem zsírosodik annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

blackcat00616

2016. augusztus 11.

Nagyon durva, hogy milyen hasznos! Számomra csodaszer 😆 Az extra száraz bőröm bepuhította, igaz idő után pattanásokat okoz, szóval óvatosan. A hajvégemet szoktam (törülköző száraz) bekenni, mint ha göndörítettem volna, szívesen megmutatnám, de nem tudom :( És nem mellesleg az illata is csodás :) <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

dizabella01

2016. augusztus 5.

Nagyon jó minőségű kókuszolaj, illata és íze kiváló, ajánlom mindenkinek, a szépségápolás egy fontos eleme! Hajra pakolásként, ajakbalzsamnak, univerzális hidratálónak lehet használni. Ja és ne felejtsük el, a konyhában is megállja a helyét, hiszen nagyon finom kókusz íze és illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

pankaland

2016. július 29.

Imádom, szuper jó termék. Nagyon sok mindenre használom: arcra, dekoltázsra, kézre, talpra, az egész testemre kenem. Sőt belsőleg is egy-egy kiskanálnyit mert nagyon sok jótékony hatásáról híres és az ízét is imádom :)
Az illata szuper. Szeretem, hogy azonnal olvad, nagyon könnyű vele bánni. Nyáron hűtőben tartom és nagyon kellemes a hűvös, szilárd kókuszvajat felkenni a bőrre. Én csak éjszakára használom, mert kell idő amíg beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 29.

pniki93

2016. július 26.

Én kizárólag hajpakolás céljára vettem meg. Nagyon-nagyon finom az illata!! :) Hajpakolásra bevált: nagyon puha és fényes haj, mindenféle káros anyagot, szilikont ki tudtam iktatni a rutinomból, könnyű kiöbliteni. Reggel és este is bekenem az ajkaimat, erre is nagyon jó :)
És testápolásra is kiváló! (arcomra shea vajat használok, azt nem cserélném le)
Fogfehérítő tulajdonságáról egyelőre nem tudok nyilatkozni, még nem próbáltam.
Nem tudok rosszat írni róla! És szerintem az árát is bőven megéri, hatalmas ez az 500 ml.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

És testápolásra is kiváló! (arcomra shea vajat használok, azt nem cserélném le)
Fogfehérítő tulajdonságáról egyelőre nem tudok nyilatkozni, még nem próbáltam.

meggyfagyi

2016. július 16.

Első kókuszolajam volt,meg is maradtam ennél a márkánál,nem tudom,hogy többet/kevesebbet tud e,mint a jóval drágább társai. Emlékszem,mikor először megszagoltam,nagyot csalódtam,hogy fúj,ezt soha nem fogom tudni magamra kenni,annyira rosszul vagyok az illatától, de azóta még azt is megszerettem :) minden nap ezzel mosom le a szemfestéket és az alapozót, mindent lehoz maradéktalanul, aztán egy melegvizes kendővel törlöm le és natúr szappant használok utána,így ki tudtam iktatni az arcápolásomból a különböző adalékanyagokat,parfümöt,alkoholt. Tényleg imádom,hogy egy mozdulattal lehozom az egész sminket vele,de nem zsírosít,nem tömíti el a hatalmas pórusaimat. Hajpakolásnak is használom hetente egyszer,nagyon könnyű kimosni,néha keverem ricinussal,azt is lazítja,szerintem a kettő együtt a legcsodásabb hajpakolás a világon. Én teszem a hajtövekre és a fejbőrre is,nem zsírosodik tőle jobban a hajam, utána még balzsamot se használok. Ráadásul mindennapos használat mellett,pulsz hetente néha nagyobb mennyiség használatával(hajpakolás,masszázsolaj stb.) is több mint egy évig tartott az előző 500 milis,most is csak a 2. 2/3ánál tartok,és szeptember végén vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 16.

DorinaBalog

2016. június 13.

Igen-igen! Nélkülözhetetlen csodaszer! Hajpakolásként használom hetente. Az eredmény kivétel nélkül puha és fényes haj!! Hetente pár alkalommal bekenem éjszakára az arcomat is, kissé nehezen szívódik be, de nagyon szép, élettel teli bőrt eredményez. Alkalmanként kávézaccot keverek hozzá és leradírozom az egész testem. Mennyei a hatás ott is. Az illata valami csodás, néha picit "eszegetek" is belőle. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 13.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil