Egyéb

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   500 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mano, Módosítva: 2012. október 12.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Nature Cookta VCO Kókuszolaj vegyszermentes, hideg sajtolással nyert szűz kókuszolaj. Nagy százalékban tartalmaz laurinsavat − egy kiváló vírus- és baktériumölő anyag −, amely erősíti az immunrendszert, továbbá magas antioxidáns tartalma jótékony hatással van a bőrünkre. Eredményesen használható bőrápolásra és hajápolásra is. Puhítja, feszesíti és védi a bőrt, valamint képes behatolni a haj szerkezetébe, ezáltal fényesebbé teszi azt.

Kiszerelés: 500 g

bkati019

2014. december 26.

Imádom!! Mindig fogom használni!!! Isteni az illata. Én hajra és a bőrümre is használom. A hajampa esténként viszem fel teljes hosszában, egy kicsit bemasszírozom a fejbőrömbe. Lemosáés után nagyon puha és fényes lesz tőle a hajam. Amióta használom elkezdett gyorsabban nőni a szőke hajam. A legeslegjobb hajápoló, amit valaha próbáltam. A bőröm is nagyon szereti. testápolónak tökéletes. Csak ajánlani tudom!!!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 26.

Effendigirl

2014. december 8.

Arcra és hajra is használom, nagyon kellemes illatú, tényleg hatásos, és nem is drága (kb 1200Ft-t vettem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 8.

vendi

2014. november 26.

Egy hete vettem, még nem próbáltam ki rendesen bőrre, csak hajra. Eddig egy-null a javára! Arcra szerintem nem fogom rákenni, oda különben is nagyon működik most a jojoba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

Dorcsek

2014. október 28.

Hajra használom, teljes hosszra és fejbőrre. Mindjárt elfogy a 2. üveg. Habár nem veszem újra, ez nem a termék hibája, mert jól teljesített, puha csillogó lett a hajam, törött szál nem nagyon akad. Azért nem veszem újra, mert egy bizonyos hossz után elég macera lett ez az olajozás. A végére amikor már elég kevés volt a dobozban mondjuk mintha lett volna egy kis furcsa mellék illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 28.

DZsuzsi

2014. augusztus 19.

Nem rég óta használom a kozmetikusom ajánlására. Az illata mennyei. Bőröm szereti. Kicsit nehezen szívódik be, ezért csak este használom. Bár lehet jobb is,mert a végén még megnyalnának útközben. :) :) :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

édesfelhő

2014. július 18.

Ez a cucc számomra sok in 1 használom a körmeimre(végre meg is tudom növeszteni őket), a hajamra ami még ennek előtte sosem bírt ki két estét hajmosás nélkül. A sarkamra,ami azóta nem repedezik és testápolónak és csak mert szeretem..egyszóval IMÁDOM! Ha lehetne max plusz két pontot adni tőlem azt kapna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 18.

Riccah

2014. július 14.

Szeretem használni mind bőrre, mind hajra pakolásnak! Finom az illata, viszonylag gyorsan beissza az amúgy száraz bőröm és a hajam is csillogóbb lesz tőle. :-) Biztosan újra fogom majd venni, ha elfogy! ^ ^

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 14.

sophie19

2014. június 8.

A meru után váltottam erre, kipróbálás céljából.Különösebb különbséget nem vettem észre, talán egy picit könnyebben olvad, es az illata is mintha egy kicsit édesebb lenne.A célnak ez is megfelel, nagyon szeretem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 8.

Macsek23

2014. május 5.

Igen, ez is van olyan jó, finom, mint drágább, felkapottabb társai. Ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 5.

Igen, ez is van olyan jó, finom, mint drágább, felkapottabb társai. Ötös.

malik.regina5

2014. április 10.

Már egy fél éve használok bio kókuszolajat,de eddig ez a legjobb.Valami mesés,amit művel.Leginkább a hajamra kenem.Hát,már nem is kell balzsam samponozás után.Annyira megszokott folyamat,hogy olajos fejjel alszom,megmosom,hogy nem érzem szükségét,hogy rákenjek még mást emellett.Hajvégápolót sem rakok már rá,és úgy érzem,sokkal jobban tetszik ez a hajamnak,hogy nem kap annyi vegyszeres anyagot.
Imádom! :) Emellett vannak ilyen heppjeim,hogy csak úgy kortyolgatom az olajakat...Ennek még az íze is jó,de pl. a lenmagolaj az ...az nem annyira :D de az omega 3-ról informálódva többet,tudom,hogy fontos a szervezetnek.Ebből kovetkezik,hogy néha rászánom magam 2-3 kortyra :D.És biztos,hogy van ily módon is hatása :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 10.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil