Egyéb

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   500 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mano, Módosítva: 2012. október 12.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Nature Cookta VCO Kókuszolaj vegyszermentes, hideg sajtolással nyert szűz kókuszolaj. Nagy százalékban tartalmaz laurinsavat − egy kiváló vírus- és baktériumölő anyag −, amely erősíti az immunrendszert, továbbá magas antioxidáns tartalma jótékony hatással van a bőrünkre. Eredményesen használható bőrápolásra és hajápolásra is. Puhítja, feszesíti és védi a bőrt, valamint képes behatolni a haj szerkezetébe, ezáltal fényesebbé teszi azt.

Kiszerelés: 500 g

anonimia

2014. április 2.

Imááááádom.. az illatát az állagát a hatását... szuperlatívuszokban tudnék róla csak beszélni, de ezt már megtették elöttem :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

ancsika3

2014. február 28.

Én is ezt használom. Hajpakolásnak hajmosás előtt nagyon szuper. Olívaolajjal és szőlőmagolajjal keverem, úgy a hajamra. Van hogy egész éjszaka rajta van, van hogy csak pár órára. Nagyon szuper! Testápoló olajnak is használom, de van, hogy egy kiskanállal a számba nyomok. Úgy elég borzalmas, de tele van mindenféle jóval, úgyhogy kibírom. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

Lotheg

2014. február 12.

Ezt is nemrég vettem krémalapanyagnak szintén. Nem csalódtam, ez volt a legolcsóbb a boltban, de a mandulaolajam is ugyanez a márka és nincs vele problémám. Meg amúgy is a szűretlen kókuszvajat aranyárban adják, de ennek egész jó az ára és az illata nagyon jó .. *.* imádom. Egy ideig elég lesz ez a mennyiség azt hiszem.
Hmmm most hajpakolásba is raktam bele elgutoljára, ricinushoz ezt adtam és nem olivát, igy kevésbé folyós az eredmény, és még fincsi kókuszillata is van *.* körömágyamat is szoktam vele kenegetni, bár erre a célra sokkal inkább bevált a shea meg a sima ricinus.
Én az összeshajpakolást egy vagy néhéyn órára szoktam felrakni, éjszakára nem, mert reggel hajat mosni nekem eléggé macerás, másrészt szerintem akkor már belefülled a haj ha nylon alá rakjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 12.

pozsy

2014. február 5.

Én is ezt a márkájú kókuszolajat használom, főként a hajamra pakolásként hajmosás előtt, jojoba olajjal keverve verhetetlen kombináció, plussz nagyon gazdaságos is, mert kevés kell belőle egyszerre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

Villango

2014. január 15.

Nagyon jó árban, és nagyon jó minőség. Nem érdemes drágábbat venni, mert ugyanezt tudja, vagy ennyit sem, aki jár a bionagyker környékén, ki ne hagyja!! Még a kisker ára is tök barátságos. ;)
Arcra ne kenje senki!!! Komedóképző, erősen. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 15.

Arcra ne kenje senki!!! Komedóképző, erősen. ;)

strawberry92

2013. október 10.

Haj: Puha, fényes és hidratált lesz tőle a hajam. Önmagában és ricinusolajjal keverve is bevált. Hajmosás előtt pár órára fennhagyva az igazi, hajvégápolónak max akkor jó, ha estére kenem be és reggelig beszívódik.
Arcápolás: Éjszakai krémnek használom, lassan de teljesen beivódik, zsíros hatás nélkül, mióta használom nem lesz zsíros a bőröm reggelre és a nap folyamán sem, inkább normál típusba megy át. Érdekes, hogy pont egy olajtól:) A száraz részeket is tökéletesen hidratálja, gyorsabban gyógyulnak a pattanások helyei is. Igazi csoda:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 10.

kiskozmi

2013. szeptember 12.

El sem hittem hogy ekkora mennyiséget ilyen olcsón kapok.Gyanús volt hogy nem e kókuszzsír,de nem!Az illata is és a hatása is pont olyan amilyennek lennie kell.Az arcomra használom éjszakára krém és szérum helyett és nagyon szépen kezdi rendbe tenni a száraz vízhiányos bőrömet anélkül hogy kipattognék.Ezen kívül a karomat és a lábszáramat szoktam vele kenegetni,mert ott is szépen rendben tartja a bőrömet.
Teljesen meg vagyok vele elégedve,azt hiszem egy darabig elég lesz ez a mennyiség,mert egyszerre csak picike kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

Vattacukor1990

2013. szeptember 5.

Nagyon szeretem! Hajmosás előtt szoktam felvinni az egész hajamra, általában 2-3 órát hagyom rajta és utána hajat mosok. Már több alkalommal használtam és a végeredménnyel nagyon meg vagyok elégedve. Sokkal puhább tőle a hajam, simább és fényesebb is. Tetszik, hogy az illata, nem az a mesterséges és mű, hanem igazi kókusz illat. Sok van benne, egy ideig elég lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

eprescsoki

2013. június 7.

Hajvégápolónak szupi,száraz hajra szoktam egy hajmosás utáni reggelen felkenni,vigyázni kell vele nehogy sok legyen,de ha kitapasztaljuk a mennyiséget akkor viszlát száraz göndör fürtök :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 7.

Pöti

2013. május 15.

Valóban, kicsit füstölt zsír szaga van... Én jól bekencézem vele az egész hajam, két óra múlva megmosom. Nagyon jó... Szárazon sajnos zsíros hatása van. Kenem még arcra, szem alá, testápolónak... A hajamnak tényleg isteni.. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 15.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil