Egyéb

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   500 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mano, Módosítva: 2012. október 12.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Nature Cookta VCO Kókuszolaj vegyszermentes, hideg sajtolással nyert szűz kókuszolaj. Nagy százalékban tartalmaz laurinsavat − egy kiváló vírus- és baktériumölő anyag −, amely erősíti az immunrendszert, továbbá magas antioxidáns tartalma jótékony hatással van a bőrünkre. Eredményesen használható bőrápolásra és hajápolásra is. Puhítja, feszesíti és védi a bőrt, valamint képes behatolni a haj szerkezetébe, ezáltal fényesebbé teszi azt.

Kiszerelés: 500 g

xxmaiax

2013. április 24.

Látom sokan írták, hogy könnyen olvad, nos ez kókuszolaj, azaz akkor jó, ha 24 fokon olvad és áttetsző lesz, akár valamilyen színtelen olaj vagy éppen a víz. Az illat, ha túl melegen van tartva és sokáig nem fogy el akkor alakul ki az enyhén avas illat, mivel 100%os és hidegen sajtolt ezért javasolt hűvös helyen tartani, főleg nyáron, nekem a hűtőszekrényben pihen xD

Személy szerint imádom az illatát és nagyon jót tesz a hajnak és testápolóként is remekel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

Sueann

2013. március 26.

Nekem nem jön be az illata. Olyan a bőrömre felkenés után, mintha előtte sütöttek volna benne :( és észrevettem, hogy a körmeim sem olyan szépek már, mint az előzővel. Kidobásra kerül. Vissza térek a kicsit drágább, de kellemesebb és hatásosabb régi termékemhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 26.

Henci

2013. február 2.

Hát én egyenesen imádom! Örülök hogy ezt választottam. a kiszerelése gazdaságos, és tetszik is.. Az illatába szerelmes vagyok. És nagyon szeretem a körmömmem felkaparni a kókuszt, aztán hidegen magamra kenni :D tisztára kókusz fétishem lett :P használom hajvégekre, de a fejbőrömbe is bemasszírozom. Testápolónak, körmeimre. Nagyon jól ápol, és ez az illat! hmm...

most viszont update-elnék... >:/ ahogy egyre lejjebb haladok , fura illata lesz, főleg bőrön.. MIntha avas lenne, vagy nem is tudom.. és így nem fogom újravásárolni, de persze még elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 2.

Kencefice

2013. január 30.

Eddig csak Manna féle kókuszvajat használtam, nagy megelégedéssel.
Ez árban sokkal jobban megéri, viszont az illata nem annyira jó, biztos csak én érzem így, de a kókusz mellett én egy enyhe szalonna illatot is kiérzek belőle. A másik dolog amit nem értek, hogy miért olvad meg ugyanolyan hőmérsékleten hamarabb. A régi kókuszvajam szilárd, ez meg folyik miközben egymás mellett vannak.
Mindezektől függetlenül ezt is szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 30.

Eddig csak Manna féle kókuszvajat használtam, nagy megelégedéssel.
Mindezektől függetlenül ezt is szeretem használni.

mstindigo

2013. január 21.

A legjobb minőségű kókuszolaj, amit vásároltam, kiváló árérték arányban. A kencéimbe teszek belőle, önmagában nekem túl zsíros. (Csak vizes krémeket használok, a hajam meg nem igényli.) Az arcom viszont tele lett tőle pattival, aztán megtudtam, hogy magas a komedogén indexe, ezért nem javaslom pattis, mitteszeres, vagy arra hajlamos bőrre.
Amúgy picit offtopic, de a rizst ezen szoktam megpirítani picit, aztán öntöm fel vízzel, és isteni lesz tőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 21.

szabbka

2013. január 18.

Hajvégápolás céljára vettem, és nem csalódtam. Azóta testápolónak is kipróbáltam, szupi :) Megérdemli az 5 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

Sylvy

2013. január 13.

Nagyon sokoldalú. Használom hajbalzsamként, hajpakolásnak és smink lemosóként. Szuper, a hajam és a bőröm puha tőle. Árban nagyon kedvező, jó nagy mennyiség. 2100,-Ft-os áron lehet hozzájutni. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 13.

banhegyi.mariann

2012. december 10.

Használom egy ideje hajpakolásként, testápolónak. Néha az arcomra is teszek belőle, amikor a fogkrém nagyon kiszárítja a bőröm a szám környékén, pedig vegyes a bőrű vagyok, mégsem tömíti el a pórusaimat. Az sem mellékes, hogy nincs benne felesleges "cucc", és sokáig elég, mert elég kevéske az ujjbegyekre olvadva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 10.

keettee

2012. december 5.

Már egy éve használom. Imádom, csodát művel a hajammal, a bőrömmel. csillagos 10-es :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 5.

skyli91

2012. december 5.

még csak most használom először :) az illata erősebb mint amire számítottam de nagyon finom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 5.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil