Yunsey

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annroi, Módosítva: 2015. szeptember 9.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Törékeny, finomszálú hajra. Egyszerre kondícionál és kibogoz, anélkül, hogy zsírosítaná a hajat. A vizes fázis aktív kondícionáló összetevők és proteinek segítségével ápol, ezáltal javítja és táplálja a hajszálrostokat. A tengeri algakivonatok gyógyítják a sérült hajszálakat. A szilikonfázis külsőleg véd: lággyá, fényessé, volumennöveltté és könnyen fésülhetővé teszi a hajat.

Bokvaao

2017. július 12.

Nagyon szeretem, az eddigi legjobb kifésülő spray, amivel eddig találkoztam. Nem is zsírosítja a hajam. Amikor még festve volt a hajam minden nap alkalmaztam, szépen rendben tartotta az amúgy már teljesen leharcolt tincseimet. Az illata nekem is kicsit fura, de valamit valamiért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

ivettdesztiics

2017. július 12.

A fodrászom által találtam rá erre a termékre. Kicsit óckodtam tőle, mert nem a legolcsóbb termékek közé tartozik, de egyáltalán nem bántam meg, hogy ki adtam érte 2500 Ft-ot! 3 hónapja vettem és még több mint a negyede megvan még, pedig nem szoktam sajnálni. A vizes hajamat tökéletesen kibontja. Azért nem a max csillagot adom, mert szárítás után ugyanolyan gubancos lesz a hajam. Bár még nem is találkoztam olyan csodaszerrel ami tartós kifésültséget biztosítani, a hajam nagyon makacs :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

Nixiii

2017. április 19.

Krémmánia... egyszerre áldás és közben visz bele a bűnbe. :D Azt gondoltam, az évek során tökélyre fejlesztettem a hajápolási rutinomat. A DM-ben kapható Ebelin Entwirrkünstler hajkefével pedig tökéletesen kitudtam bontani a vizes hajamat. Vagyis csak azt hittem! Ezzel a cuccal ugyanis tényleg csak úgy siklanak a sörték a tincsek között. Amikor pedig először megszárítottam a hajam, szó szerint olyan érzésem volt, hogy olyan puha lett hajam, mint kb 5 éves koromban lehetett. Biztosan újrafogom venni és nem fogom otthon hagyni akkor sem, ha utazásra kerül majd sor!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

csillagpor1008

2017. április 9.

Nagyon szeretem,a hajamat szépen puhítja,könnyen kifésülhető lesz tőle és szép fényt ad neki. Sokáig elég ez a 400 ml,nekem egy évig is elég. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 9.

DSO

2017. február 15.

Nem rossz kifésülő, viszont iszonyat a szaga, mit valami vc spray, vagy szúnyog írtó. Ráadásul tartja is magát, így inkább nem használom, mert zavar ha érzik rajtam. Melírozott a hajam, így kevés a hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 15.

erosdora00

(!)
2017. február 3.

Számomra ez a tökéletes kifésülő spray! Vékonyszálú váll alá érő hajam van és egyáltalán nem nehezíti el, az illata kellemes, nem zsírosodik tőle a haj és nagyon könnyen kifésülhető, puha lesz tőle (valószínűleg a szilikontartalma miatt). Ennek ellenére nagyon szeretem, már a 3. palackot használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 3.

Piko888

2017. január 28.

Amióta megismertem, mindig van itthon, legalább 6 palack fogyott eddig. Nélküle már nem is tudom elképzelni a hajápolást. Törölközőszáraz hajra fújom (teljes hosszon). Pár perc alatt teljesen kifésülhetővé teszi a hajat és szilikontartalma ellenére sem nehezíti el. Nem hagy ragacsos érzetet, akármilyen bőkezűen is bánok vele. A mennyiség is kiadós, heti 2-3 használattal kb fél évig elég nekem (vállközépig érő hajra). Most teljesen rendben van a hajam állapota, de amikor sprőd és gubancolódos volt, csak ez segített. Messze felülmúlja a hasonló drogériás termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

Birkin22

2016. április 29.

A fodrászkellékesben ajánlották, nem bántam meg, hogy megvettem. A hajamnak nagyon jót tett, nem nehezítette el, mégis ápolt, ragyogott és könnyen kezelhetővé tette.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

zuzika

2016. március 21.

Már több mint fél éve használom ezt a terméket és imádom. Nagyon finom illata van, hajmosás után szoktam ráfújni és úgy megy a fésű a hajamba bármilyen kócos mint kés a vajban.Kicsit drága de megéri az árát mert nagyon tartós, én egyszer ruháztam be eddig egy 400 ml-es flakonra ami most fogyott el 8 hónap után úgy hogy még a kiskutyám szőrére is szoktam fújni fürdetés után. Ami kicsit negatívan érintett hogy itt Székesfehérváron több fodrászkellékesben is jártam de eddig csak egyben találtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 21.

samelike

2016. január 22.

Már pár hónapot végig szenvedtem a hajammal, ami derékig ér... lassan a vágásnál tartottam, amikor is betértem a közeli fodrászkellékeshez. Szívvel ajánlotta ezt a sprayt, ami azóta megváltoztatott mindent!!!!!!
Hajszárítás előtt használom a nedves hajamat alaposan befújom, majd hajszárítás után egy keveset még ráspriccelek. Amióta használom nem voltak gigászi gubancaim, nem fáj a fésülködés és talán még a hajam se hullik annyira. Előnye, hogy nem zsírosít így száraz hajon is lehet használni. Illata sokáig érződik, nem tolakodó nagyon kis finom. Megéri a pénzt, ami ahhoz képest semmi amennyit már hajápolókra költöttem.
Gazdaságos egy hónap alatt kb a flakon 1/10-de fogyott el.
Számomra tökéletes!!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

Gazdaságos egy hónap alatt kb a flakon 1/10-de fogyott el.
Számomra tökéletes!!!!!

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Hydrolyzed Silk, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.