Egyéb

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nico27, Módosítva: 2018. december 17.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kiegyensúlyozó krém, nőknek és férfiaknak egyaránt. Biztosítja a hidratációt és a bőr mélyebb rétegeinek táplálását a nap 24 órájában. Csökkentheti a gyulladásos folyamatokat, illetve erősítheti a bőr ellenálló képességét a külső hatásokkal szemben. Rugalmas bőrminőséget eredményezhet.

Növényi alapú, parabénmentes készítmény. Ajánlott érzékeny, gyulladásra, rosaceara hajlamos, vagy bármi oknál fogva vízhiányos arcbőrre.

Nem tesztelték állatokon.

Manna80

2019. április 3.

Érzékeny, vízhiányos, rozaceás a bőröm. Sok krémet kipróbáltam már. Eddig egyik sem hozott ilyen rövid idő alatt, ilyen látványos eredményt. Szerintem megtaláltam az abszolult megfelelő krémet!
Pár nap használat után jelentős mértékben csökkent a pirosság, puhább, simább, teltebb lett a bőröm. Gyorsan beszívódik, könnyed, természetes, nyugtató érzés az arcomnak! Egyszerűen IMÁDOM!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

3tara2

2019. március 20.

Tökéletes, 100 százalékos krém a száraz, dehidratált, érzékeny, rosaceára, gyulladásra hajlamos bőrre. (Illetve meg merem kockáztatni, ha valami bőrprobléma áll fenn, akkor ajánlott a Calming krém használata)
Unisex, minden korosztályé, nincs korhoz kötve!
Illata enyhe, fincsi - nappali és éjszakai krém is egyben.
Ár/érték arány szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 20.

Unisex, minden korosztályé, nincs korhoz kötve!
Illata enyhe, fincsi - nappali és éjszakai krém is egyben.
Ár/érték arány szuper!

mate91

2019. március 10.

Egyszerű hidratáló/nyugtató krémként vettem, mert télen száraz szokott lenni az arcom. Aztán észrevettem, hogy annyira nyugtató hatású, hogy minden gyulladást, piros heget elhalványít, majd el is tüntet elég rövid időn belül. Azóta használom mondjuk a mellkasomra is, ahol világ életemben voltak vörös foltok pattanások, de ezzel ez is kipipálva. Mindenkinek nagyon ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

sanya

2019. március 10.

Munkámmal kapcsolatosan sokat utazom, akár északi országokba is. Amióta ezt a krémet használom nem szárad ki az arcbőröm a nagy szélben sem. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 10.

Pilla

2019. február 22.

Érzékeny, vízhiányos, enyhe mértékben problémás a bőröm, ezért évek óta természetes alapú krémeket használok - jó párat kipróbáltam már, de eddig nem horgonyoztam le egyiknél sem. Mindig volt vmi, ami nem stimmelt: az illata, az állaga, a beszívódása vagy az ára. Adtam egy esélyt a Calmingnak is, mivel már egy ideje tudom, hogy a nagy brand nevek nem feltétlenül jelentik a kifogástalan minőséget. Kb. 5 hete használom reggel és este. Eddig jók a tapasztalataim: számomra kellemes az illata, nem erős, azt nem szeretem, mégis érezhető, friss. Nagyon könnyen beszívja a bőröm, így smink alá is tökéletes. Úgy érzem, hogy éjjel "dolgozik" a bőrömön, mert az esti apró pirosodások reggelre eltűnnek, tisztábbnak érzem. Ami még feltűnt, hogy a T-vonalam kevésbé fényes napközben, a többi rész felszíne pedig nem annyira száraz. Nekem fontos az ár is, hiszen rendszeres vásárláskor nem mindegy mennyit fizetek és azért mit kapok. A Calmingnál úgy érzem, hogy az ár-érték arány is rendben van. Szóval összességében elégedett vagyok vele, így most úgy gondolom nem váltok, hanem ezt használom tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 22.

garam mazsola

2019. február 14.

Vízhiányos, érzékeny bőrre használom ezt a krémet, és nagyon bevált. Általában este az Ordinary szérumok valamelyikével kenem, nappalra pedig önmagában. Gyorsan beszívódik, jól lehet rá sminkelni, és nagyon szereti a bőröm. Bár nem egy nehéz krém, de még a csípős, téli időszakban is bevált, amikor kb. minden más csípi az arcomat. Külön jó pont, hogy csak nagyon enyhe gyógynövényes illata van, és nagyon szép az INCI-je. Ja, és magyar termék! :) Abszolút újravevős!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

zsuzzzsi

2019. február 12.

Egy barátnőm mesélt erről a krémről, hogy a lánya nagyon csúnya, aknés bőrével micsoda csodát tett, és mivel nagyon kis szép összetevős úgy gondoltam megveszem a kiskamaszomnak megelőzés céljából. 14 éves a lányom, és vagy a krémnek, vagy a genetikának köszönhetően, de nincs bőrproblémája (pedig a felmenői nem voltak ilyen szerencsések) néha ugyan előfordul nála is egy-egy ragya, de azok nem jutnak el a csúnya gyulladt állapotba, nagyon szépen nyugtat ez a krém. Mind a ketten használjuk, én a kombinált, vízhiányos bőrömre, és nekem így 40 felett sem kevés, reggel és este is előszeretettel használom. Van, hogy többlépéses rutinba illesztem be - teljesen jól működik más termékekkel együtt is - de magában is nagyon jól megállja a helyét. Nagyon szépen hidratál, és miközben egy gazdag, testesebb krém a finise mégis szép matt, ami számomra, és a még nem sminkelő kiskamaszomnak is fontos. Egyébként sminkelni is nagyon szépen lehet rá, villámgyorsan beszippantja a bőröm, és már mehet is az alapozó. Az illata teljesen semleges, úgyhogy férfiak is tudják használni, ha rá tudom venni a férjemet, hogy kenje magát, akkor az így télen időnként seborrheás bőrével is csodát tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

További info az összetevőről a KM-blogon >>