Egyéb

Ár:   2980 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: er, az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2016. május 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanások helyi kezelésére szolgál. Közvetlen napozás előtt is felkenhető, nem okoz pigmentációt és fényérzkenységet a bőrön.

Kapható patikákban.

Hatóanyagok: 4% nikotinamid, 0,5% szalicilsav, 1 % glikolsav

bogarka

2012. július 28.

Én leszek az ünneprontó, de egy tubussal ment el,kb 4 hétig kenegettem,néha még napközbenre is, és nem használt semmit a problémámra. Mintha vizet kentem volna rá. Érdekes. Nagyon akartam hogy hasson,de semmi :( :) Ráadásul utáltam, hogy sminkelni nem igazán lehet rá, mert kis kukacokba gyűrte az alapozót. (A jó hír viszont hogy a benzoil peroxid meg bejönni látszik :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 28.

ircsi

2012. április 24.

Három nappal ezelőtt (péntek) csalánkiütéses lett az arcom. Az allergia elmúltával gyulladt, vörös, gennyes csomók maradtak vissza. (Soha nem jártam még így :( ) Arctisztítás után vittem fel a gélt és mivel nem mentem emberek közé, így rajta hagytam. Egy vékony filmréteggel vonja be a bőrt. Pár óra elteltével kifényesedett a bőröm, így lemostam (sima vízzel, mást nem mertem...) és újra kentem. Két napon keresztül napi háromszor csináltam ezt. Ma ( vasárnap, harmadik nap) már bekentem a bőröm Bioderma Sensibio Lighttal. Száraz pörkök maradtak vissza, amiket citromlé és cukor keverékével radíroztam le. Mostanra megszűnt az egybefolyó pirosság és csak a leszáradó, egyre kisebbedő patik vannak vissza. Észrevettem, hogy valóban tisztítja a pórusokat. Egyelőre még nem merek BB krémet (Missha perfect cover) kenni, hátha az volt a ludas. (Majd egy nem látható területen előbb letesztelem.) A tervem, hogy miután megszáradt a niacide gél, lemosom és hidratálót kenek továbbra is, mert a niacidere nem lehet sminkelni. Éjjelre viszont rajta hagyom. Nekem úgy érzem bevált.
Jah, azt még hozzátenném, hogy B vitaminokat, calciumot, magnéziumot, niacint, cinket kezdtem el szedni és folytatni is fogom, hátha jobb lesz a bőröm.
Update: A negyedik napon, mivel már nagyon húzódott a bőröm, felfüggesztettem a teljes felületen a niacide gél használatát. (pöttyökben tettem fel a gyulladt patikra.) Annyira húzódott a bőröm, hogy kezdtem attól tartani, nehogy most meg a szárazság miatt legyen vörös. Ezért vasárnap este már gyógyszertári mosdókenőccsel mostam le az arcom, majd neogramornon krémet kentem fel a piros területekre és a gyulladt patikra niacid gélt pöttyintettem. Hétfő reggel még ugyanez a rutin. Azt kell mondjam hihetetlen, hogy mindössze négy nap alatt ennyire helyrejött a bőröm. Ma (kedd reggel) már csak egy gyulladt pattanásom van és a vörösség teljesen elmúlt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 24.

stiffi90

2012. január 18.

Nagyon jó! Könnyen beszívódik, sokáig elég és csillapítja a gyulladást. A niacinamid pedig kifejezetten jó a bőrnek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 18.

er

2011. december 22.

Nagyon szuper krém. Pár hete használom alaposan tisztított, száraz bőrre, reggel és este. Ha vékonyan kenjük, szinte egyből beszívódik és szerencsére semmilyen szaga nincsen, amit én nagyon bírok. Sokkal szebb lett a bőröm, amióta használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 22.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.