Nina Ricci

Ár:   8100 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mczirjak, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. április 23.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: lednek, mandarin

Szívjegyek: gardénia, orchidea

Alapjegyek: fás tónusok, pézsma, szantálfa, vanília

Nina Ricci Premier Jour 10 ml fújós
Ár: 3200 , Eladó: Shelly
Állapot: frissen fújt, Helyszín: --, fizetés: +foxpost
Nina Ricci Premier Jour fújós eladó
Ár: 1600 Ft/2950 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: leírásban, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Terka25

2016. augusztus 12.

Nagyon nagy kedvencem. Évek óta megvan , keveset használom ,pedig imádom ,vigyázok rá .Virágos illat, de rajtam olyan citrusos, véletlenül sem édes, se nem vaníliás. Nagyon tartós és intenzív is, két fújást egész nap érezni, ruhán mosásig megmarad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

missus

2016. június 15.

Régen nagy kedvencem volt, aztán több üveg elhasználása után elkezdett magamon zavarni az illata, míg másokon továbbra is szeretem. Nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 15.

Pünyike

2016. március 31.

Nagyon finom virágos illat. Hibázni nem lehet vele, szinte minden alkalomra jó választás. Ez az a parfüm, amihez akkor nyúl az ember, amikor nem is tudja, hogy mit fújjon magára. Amikor a régi nagy kedvencek most nem jók, újat meg nem akarok, hát marad ez. Semmi különös, egyszerűen egy kedves kis illat. Közepesen tartós, nem erőszakos, nem zavaró. Jolly Joker vagy biztonsági parfüm? Nem tudom, de megkapja az 4*-ot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 31.

Lyah

2016. március 20.

Érdekes, hogy mennyit változik az ember néhány év alatt. Időnként számot vetek, mik azok az illatok, amik abszolút magaménak érzek, és biztos, hogy a polcon mindig szerepelni fog. Ez is egy olyan volt, de az utolsó kis üvegért már valahogy sosem nyúlok. Nem tudom igazán, hogy miért, az illat még mindig rendben van, de engem minden illat egy időszakra emlékeztet, és valahogy már nem akarom magam úgy érezni, mint akkor. Még néha szagolgatom, de lehet, hogy lassan elengedem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 20.

Piri11

2016. január 18.

Sajnálom, de nekem ő nagyon nem. Rajtam virág illatú parfüm és izzadságszag keveréke van :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 18.

ildi84

2015. szeptember 20.

Nagyon szeretem..szerettem régen is! Nagyon tartós,kellemes,nem folytogat..Egyszer anyukámat is megleptem vele,ò is imádta..Azóta sajnos anya nincs velem,és a parfümöt sem használom..csak olyankor,ha nagyon hiányzik anyukám...befújom a párnám...és pityergek... Mi mindenre képes egy-egy illat :( Nem fogom elhasználni...vigyázok rá

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Lina6

2015. március 1.

Ez a Nina parfüm is csalódás. Jobbra számítottam. Émelyítő számomra és elviselhetetlen. A tartósságával nincs baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 1.

HDR

2014. december 29.

Nőies, finom, kicsit édes és mégis kicsit friss, de nem vizes vagy citrusos. Nagyon szeretem, de tulajdonképpen nem túl extra, olyan "egy kis finom illat". Én minden évszakban használtam már. Vagy csak megszoktam magamon vagy nem is tudom, de tartósnak semmiképp sem nevezném.

Feltettem az eladó termékek közé egy kb. 30 ml-t tartalmazó üvegemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 29.

Feltettem az eladó termékek közé egy kb. 30 ml-t tartalmazó üvegemet.

Svetlana

2014. október 30.

Cukrozott mandula és virágok- a maguk kifinomult módján. Szinte minden alkalomra megfelelő, nem tolakodó, nőies illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 30.

galagonyanya

2014. szeptember 11.

Meleg, pézsmás, virágos illat vaníliával, vagyis sokak kedvence. Lehet, hogy az enyém is az lesz, tekintve, hogy amint az illatmintám kupakját megpróbáltam levenni, maga az üvegcse törött el, így jó eséllyel az egész táskám illatozni fog:) Szóval nagyon fincsi, nőcis illat, smink és magassarkú kötelező hozzá:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Citronellol, Benzyl Benzoate, Isoeugenol, Geraniol, Citral, Benzyl Alcohol, Cinnamal
Színezékek: CI 45350, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)