Nina Ricci

Ár:   8100 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mczirjak, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. április 23.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: lednek, mandarin

Szívjegyek: gardénia, orchidea

Alapjegyek: fás tónusok, pézsma, szantálfa, vanília

Nina Ricci Premier Jour 10 ml fújós
Ár: 3200 , Eladó: Shelly
Állapot: frissen fújt, Helyszín: --, fizetés: +foxpost
Nina Ricci Premier Jour fújós eladó
Ár: 1600 Ft/2950 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: leírásban, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

2014. július 10.

Rajtam nagyon száraz, fás lesz, de anyukám használja és rajta finom. Nőies, klasszikus, visszafogott illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 10.

Seahorse82

2014. április 9.

Egy csere folytán jutottam ehhez az illathoz. Amikor kézhez kaptam kb. 20 C volt. A kezemre fújtam, vártam egy kicsit és az első gondolatom az volt, hgy nyár van, farmer rövidnadrág fehér pólóval, és valakivel titkon csókolózni:) Olyan tiszta és mégis van benne valami dögös sexy ribanc is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 9.

Lejla85

2014. március 10.

Ez régen nagyon tetszett, 2 üveggel használtam el, 100 miliset. Azóta nem vettem újra, úgy érzem, hozzám túl kemény, feminista.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 10.

ST

2013. november 15.

Abszolút kedvenc, több üveg után nemrég váltottam le, mert egy kis változatosságra vágytam, illetve mert mindennapokra túl erősnek éreztem. Végül egy hasonló karakterűnél kötöttem ki (Jil Sander Sport for Women), de ebben inkább talán a virágok, abban pedig a gyümölcsök dominálnak. A Nina tartósabb, a Jil kevésbé intenzív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 15.

rozuska

2013. október 24.

Ezt az illatot 5-6 év után újra megillatoltam és ledöbbentem, hogy egy émelygős édes illatra emlékeztem, közben egy diszkrét, kifinomult és rendkívül nőies illattal találtam magam szembe.
Hűvösebb időben tudom elképzelni (amikor már érezzük, hogy jön a tavasz, ragyogóan süt a nap, de reggel még nedvesen párás a levegő) és egy frissen fürdött, halványan sminkelt, csinosan rövid szoknyába felöltözött, a hideg csípte piros arccal a randira 5 perccel később érkező, mosolygós nő jut róla eszembe.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 24.

Shelly

2013. május 8.

Az örök és megunhatatlan kedvenc. Tökéletes, nőies, kifinomult, érzéki. Az üvege is kész műremek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 8.

csuta

2013. január 14.

Nagyon rég kaptam belőle mintát. Utána kaptam egyet, de miután elfogyott, sokáig nem volt, mert alig találtam valahol és pénzem se volt rá. Aztán tavaly kaptam egyet. Nagyon szeretem. Nagyon jó illata van. Nem túl erős, kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

karakumsivatag

2012. november 3.

Nyáron próbálkoztam vele először. Akkor is nagyon tetszett, de valahogy túlságosan éreztem benne valami kesernyés illatot. Ez a kesernyésség aztán átalakult egy nagyon kellemes, krémes-púderes, ártatlan illattá. Ártatlan, de nem kislányos. Valahogy a gondtalan, magabiztos, elegáns nő képzetét kelti bennem. Most hűvösebb időben a kesernyésség helyett pici citrusosságot érzek inkább mikor kifújom. Szerintem nagyon kellemes illat nappalra és alkalomra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 3.

amarcord

2012. szeptember 8.

én egy nyaralás alatt fedeztem fel, a szabadság érzetét vissza is adja. ha nem ismerném, és valaki máson érezném meg, utánafordulnék:))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 8.

Anna28

2012. augusztus 7.

Régebben nagyon szerettem ezt az illatot, de miután elfogyott, sokáig más parfümöket használtam, aztán, amikor visszatértem volna ehhez, "kiszerettem" belőle... Már nem tetszett annyira! De az üveg formatervezése 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Citronellol, Benzyl Benzoate, Isoeugenol, Geraniol, Citral, Benzyl Alcohol, Cinnamal
Színezékek: CI 45350, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)