Nina Ricci

Ár:   8100 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mczirjak, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. április 23.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: lednek, mandarin

Szívjegyek: gardénia, orchidea

Alapjegyek: fás tónusok, pézsma, szantálfa, vanília

Nina Ricci Premier Jour 10 ml fújós
Ár: 3200 , Eladó: Shelly
Állapot: frissen fújt, Helyszín: --, fizetés: +foxpost
Nina Ricci Premier Jour fújós eladó
Ár: 1600 Ft/2950 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: leírásban, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

april

2012. augusztus 2.

Azt hittem, szeretni fogom, de nem így lett, nem bírom elviselni magamon, annyira tolakodó. Évek óta a szekrényben áll, a minap tettem még egy próbát, de nem... kár a pénzért... :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

széva

2012. július 15.

Szerettem ezt az illatot ,de nem vettem újra mert hozzám más jobban illett .Lehet,hogy még teszek majd egy próbát mert emlékszem a hangulatra amit éreztem általa :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 15.

baobe

2012. június 13.

Egyik jelenlegi kedvencem, gyümölcsös, nem túl erős, "finom" illat. Én egy-egy parfümöt képes vagyok évekig használni (persze többet párhuzamosan), s ha van kedvenc, s nem unok rá, nem is nagyon keresgélek újat. Ez is egy ilyen, min. 4-5 éve használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 13.

Dana

2012. június 4.

Nagyon az én illatom nemrég vettem egy jó nagy adagot. Szeretem ahogy a friss erőteljes illat a bőrömön finom, puha illattá szelídül. Rajtam tartós nagyon és nap végén szelidebben ugyan de még jelzi, hogy rajtam van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 4.

Lyah

2012. május 10.

Nagyon szeretem, édesebb napjaimon ez igazán én vagyok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 10.

Nagyon szeretem, édesebb napjaimon ez igazán én vagyok :)

médea

2012. április 30.

Nagyon szerettem ezt az illatatot, nagyon kifinomultnak, visszafogottnak éreztem. Először az edt volt, utána megjelent az edp változat is, ami sokkal erősebb és tartósabb. Az edt jobban tetszik, sokkal diszkrétebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 30.

zsuzsi.toth.1983

2012. február 15.

Én szerettem ezt a parfümöt, pont az volt a jó benne, hogy nem a megszokott illatok, amik folyton elmennek mellettem az utcán, villamoson, munkahelyen. Sokan meg is jegyezték, hogy milyen finom és vajon mi ez, amikor ezt használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 15.

mczirjak

2011. augusztus 10.

Kedves "GeoNautic": Minden egyéniségnek megvan a maga jellegzetessége és illata is. EZ nem te vagy. A furcsa néha különleges, és ez a nagyon jó! Így is túl sokan követik el azt a hibát, hogy mindent magukra fújkálnak, mert épp az a menő, vagy szimplán sznobizmusból. Inkább válogass, teszteld tovább az illatokat, de csakis az egyéniségedhez illőt válassz! Így nem kell kukáznod...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. augusztus 10.

GeoNautic

2011. augusztus 8.

Jujj, én képtelen voltam megbarátkozni vele! Nagyon szerettem volna továbbadni, de valahogy mindenki érezte benne azt a furcsaságot, ami miatt nem jó viselni. Így aztán egy idő után kénytelen voltam kikukázni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 8.

mczirjak

2011. július 25.

Kellemesen gyümölcsös és orientális egyben. Feminista illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 25.

Kellemesen gyümölcsös és orientális egyben. Feminista illat :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Citronellol, Benzyl Benzoate, Isoeugenol, Geraniol, Citral, Benzyl Alcohol, Cinnamal
Színezékek: CI 45350, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)