Ár:   13 500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: vwrita91, az összetevőket feltöltötte: sisary, Módosítva: 2019. március 11.

Ár:   13 500 Ft
Kategória:   Hajápolók

Az Olaplex a szabadalommal védett összetevőjének köszönhetően forradalmian új eszköz a fodrászatban. Használata révén új távlatok nyílnak ezidáig nagy rutinnal alkalmazott technikáidban, és vadonat új szolgáltatásokat nyújthatsz vendégeid számára minden plusz munkafolyamat nélkül, azzal, hogy az Olaplex-et adalékanyagként használod vegyszeres munkáidnál.

Szőkítés és hajszín festés roncsolódás nélkül! Az Olaplex drámaian csökkenti a haj károsodását minden vegyszeres folyamatnál, legyen az szőkítés, világosítás, melír vagy hajfestés. Mindez plusz munkafolyamat nélkül!

Használd az Olaplex No. 1 Bond Multiplier-t a szőkítőhöz vagy hajfestékhez keverve, majd leöblítés után fejezd be a folyamatot a Bond Perfector No. 2 felrakásával. Folytasd a frizura készítését a már megszokott módon.

btoth25

2020. április 12.

Szalonkezelések közül nekem ő és a Kevin Murphy vastagítókezelés vált be maximálisan! Már élni sem tudnék a havi egyszeri szalonkezelés illetve az otthoni Olaplex csomag nélkül. Minden egyes nap áldom az Olaplex feltalálóját mert megmentette a vékonyszálú, szőkített hajamat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

tifannyasdxdxd

2020. április 4.

Facebookon hirdette az egyik fodrászat az Olaplexes kezelést és láttam, hogy konkrétan csodát művel a hajjal így vettem a bátorságot és be rendeltem a No5-t. Mivel póthajam van így voltak bennem kételyek de ez hamar el szállt mikor hajmosás után be kentem vele a hajam. Sajnos csak 3 percig hagytam fent mert siettem de így is már látványosabb a hajam, szárításnál már éreztem, hogy könnyebb, puhább és ragyogott. ❤️ A hajvasalás is könnyebben ment sokkal mint száraz hajjal. Mintha új póthajam lenne :) Legközelebb több ideig fogom rajta hagyni meg nézem úgy mit reagál. Összességében a termékkel nagyon elégedett vagyok, viszont az ára kicsit húzós, de nem bántam meg hogy ennyit rá költöttem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

szeronik

2019. október 28.

Most jövök a fodrásztól, olaplex kezelésen voltam, 10+50 percet volt rajta.
Egyelőre csodaszép a hajam, puha, selymes. Jövök update-elni, ha már mostam párszor.
A hajam közepesen rossz állapotú, hosszú, festett, korábban szőkített és tartós egyenesített is volt. Most olyan, mintha nem festett hajam lenne, egészséges végig! Egyelőre 5 csillag.

update:
Hajmosás után már nem volt olyan szép, sokszori hajmosás, balatonozás és klóros vizes medence után meg pláne nem olyan, mint a fodrász után.
Ami biztató, hogy még így is jobb, mint volt, puhább és könnyebb fésülni, tehát érezhetően javult a hajam, még egy kezelést bevállalok, meglátom, azután, mi lesz.
4 csillagra szedem le.

update2:
A második kezelés után közvetlenül még nem, aztán hetekkel később érezhetően jobb lett a hajam. Nem tett csodát a hajammal, de láthatóan egészségesebbé tette.

update3 (egy év után):
Azóta sem volt kezelésem, de a hajam lényegesen jobb állagú, pedig a sampon/hajfesték maradt ugyanaz, és nem is festem ritkábban. Hosszú hajam van, és még mindig szép 1 év után is, olaplex előtti régebbi fotót nézve szörnyülködök, miért nem vágattam le. Most ápolt, fényes a vége is, rendezett, pedig ekkora hajmennyiségnél ez nem könnyű. És nem kellett megválnom a hosszú hajamtól...
Felpontozom 5 csillagra, eddig ez a legjobb kezelés, amit próbáltam, nem tervezem újra idén, mert most szép a hajam, de ha azt látom, hogy gond van, akkor megyek... :-)
Némi fenntartással vagyok, hogy kizárólag az olaplexnek lenne ez köszönhető, hiszen kicsit jobban odafigyelek a balzsamozásra és hajvégápoló olajat sem hagyom ki soha, és a beszárítás is fontos körkefével, de részben biztos az olaplex tette szebbé a hajamat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 28.

Most jövök a fodrásztól, olaplex kezelésen voltam, 10+50 percet volt rajta.

update:
4 csillagra szedem le.

update2:

update3 (egy év után):

Pöti

2019. október 15.

Többféle "plex" kezelést használtam már. Kezdtem az Omniplex-szel, nem volt rossz, de elég macerás volt a beszerzése, itthon nem is kapni belőle szalonkiszerelést (a 100 milist erős túlzás annak hívni). Amikor elfogyott, átváltottam a Lisap féle Lisaplexre. Szerintem az nagyon jó cucc, szépen rendbe tartotta a hajamat és védte a festések alatt. Aztán egyszer nem tettünk a festékbe.. És lám, a vékonyabb tincsek oda is lettek :'( Persze igaz, nagyon meglett már kínozva, de ebből is látszik, hogy mennyire védte a hajamat, amikor használtuk. Elkeseredésemben vettem egy Olaplex 2-est, és ha nem is mentette meg a megégett tincseket, de érezhető különbség lett a hajam minőségében. Szerintem a Lisap is rendbe hozta volna, így azt még elhasználom, igazából havi 1-2x szoktam balzsamnak feltenni, és persze a festésekhez is mindkét lépést. Az 5 csillagot az összes ilyen általam próbált rendszernek megadom, nem érzem őket parasztvakításnak, de tény, hogy az Olaplex lényegesen drágább, mint a hasonló tudású, de kevésbé ismert társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 15.

pkittip

2019. augusztus 26.

10 évig tartó haj problémámat oldotta meg. Törött volt és nem nőtt meg bármit csináltam, majd eldöntöttem, hogy keresek egy drágább kategóriás fodrászt. Olaplexxel kezelte és festette a hajamat, nem hiszek a szememnek azóta mintha kicserélték volna a hajamat, pedig még szőkítettünk is. Mindenki a csodájára jár a hajamnak, hogyan nőhetett hirtelen ennyit és hogy lett ilyen meseszép. Szerintem az olaplexnek köszönhetem, valamint a steampod a hajvasalónak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

erdo

2019. augusztus 8.

Festett dauerolt hajam van, ez az egyetlen, ami javít a hajam helyzetén és nem csak egy mosásig érzem az eredményét. Csodát nem tesz, de megmenti, ami még menthető és messze ez a legjobb kezelés, amit eddig próbáltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Nyimuska

2019. március 28.

Az otthoni kezelés hatását nem éreztem, pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Az otthoni kezelés hatását nem éreztem, pénzkidobás.

Gabica28

2018. szeptember 18.

5 napja voltam fodrásznál, szőkéből sötét barnára festettünk és kértem egy olaplexes kezelést. Nagyon odafigyelek a hajamra, nem használok drogéris cuccokat, csak professzionalis termékeket. Ettől az olaplextől még durvábban jobb lett a hajam kinézete és tapintása is. Nem tudom meddig fog tartani a hatása, már azota egyszer hajatmostam, de nem akartam elhinni hogy kb. balzsam sem kellett a hajamra mert csodalatosan puha volt mosás közben is. Sampont is most váltottam, lehet az is hozzátett. De ez mindenkeppen megérdemel 5*-ot.
Az otthoni 3-as verziót sok-sok hezitálás után most megrendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Az otthoni 3-as verziót sok-sok hezitálás után most megrendeltem.

Avenly

2018. augusztus 28.

A legjobb hajápolóm, pedig használtam professzionális termékeket előtte is.
A Travel Kitet vásároltam meg. Töredezett, melírozott, száraz hajam van. Első alkalommal az aktuális melírozásom előtti nap végeztem el egy kezelést. Aztán maga a festés is Olaplex alkalmazásával történt. Ami a legfontosabb legmeglepőbb volt, hogy a melírozás után simán, könnyedén kifésültem a hajam, nem volt olyan gubancos, mint általában. (Annak ellenére, hogy az Olaplex nem hajkondícionáló.) Soha nem volt ilyen rendezett a hajam, mint most. Azóta kéthetente csinálok egy kezelést otthon.
Szuper termék, megéri az árát

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 28.

A legjobb hajápolóm, pedig használtam professzionális termékeket előtte is.
Szuper termék, megéri az árát

viva885

2018. július 1.

Nemrég voltam fodrásznál, ahol ezzel a kencével vegyítették a szőkítőport.. Hát mit ne mondjak nem vagyok tőle elájulva , igaz csak egyszeri alkalom volt és még csak az első, de nem lett túlzottan az az eredmény amit vártam. Puhának puha a hajam az egy jó pont, csak arra vagyok kíváncsi meddig lesz az :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice