Ár:   13 500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: vwrita91, az összetevőket feltöltötte: sisary, Módosítva: 2019. március 11.

Ár:   13 500 Ft
Kategória:   Hajápolók

Az Olaplex a szabadalommal védett összetevőjének köszönhetően forradalmian új eszköz a fodrászatban. Használata révén új távlatok nyílnak ezidáig nagy rutinnal alkalmazott technikáidban, és vadonat új szolgáltatásokat nyújthatsz vendégeid számára minden plusz munkafolyamat nélkül, azzal, hogy az Olaplex-et adalékanyagként használod vegyszeres munkáidnál.

Szőkítés és hajszín festés roncsolódás nélkül! Az Olaplex drámaian csökkenti a haj károsodását minden vegyszeres folyamatnál, legyen az szőkítés, világosítás, melír vagy hajfestés. Mindez plusz munkafolyamat nélkül!

Használd az Olaplex No. 1 Bond Multiplier-t a szőkítőhöz vagy hajfestékhez keverve, majd leöblítés után fejezd be a folyamatot a Bond Perfector No. 2 felrakásával. Folytasd a frizura készítését a már megszokott módon.

viva885

2018. július 1.

Nemrég voltam fodrásznál, ahol ezzel a kencével vegyítették a szőkítőport.. Hát mit ne mondjak nem vagyok tőle elájulva , igaz csak egyszeri alkalom volt és még csak az első, de nem lett túlzottan az az eredmény amit vártam. Puhának puha a hajam az egy jó pont, csak arra vagyok kíváncsi meddig lesz az :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

LorettaKarina

2018. május 10.

Szerdán voltam egy kuponos akció keretében egy belvárosi fodrásszalonban olaplex kezelésen.
Nagyon sok jót olvastam róla, gondoltam, nekem is ki kellene próbálnom. Egy éve voltam utóljára balayage szőkítésen, sajnos egy picit kikezdte a hajvégeimet.
Először az egyes lépés került a hajamra (hajmosás után:) kb.10 percig, majd lemosás nélkül felkente rá a fodrász a kettes számú lépést, ez kb.50 percig volt a hajamon.
Ezután kimosta a hajamból, majd megszárítottuk. Tényleg puhább lett a hajam, de azért nem estem hasra tőle.
Ma mostam meg először, az eredmény sokkal jobb, mint akkor! Iszonyatosan puha, selymes, fényes. Nem tudom, mikor volt ilyen a hajam utoljára.
Egyelőre nagyon megvagyok elégedve, kiváncsian várom, hogy meddig tart a hatása, majd jövök update-tel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 10.

Zara79

2018. március 10.

Az Olaplex használata után nagyon pozitív véleményem volt, viszont az ára nekem irreálisan magas! ;) Sokáig kutattam a piacon, hogy melyik lehet az a termék ami hatása megegyezik az Oleplex minőségével viszont árban sokkal kedvezőbb. Hosszas keresgélés után rátaláltam egy olasz cég a Selective Professional termékére ami a Powerplex. Nagyon meg vagyok elégedve vele, ugyan azt a hatást elérem vele mint az Olaplexel viszont az árát tekintve sokkal olcsóbb . Ugyan úgy tehetem bármilyen anyagba( festék, szőkítő, dauer, hajegyenesítő) és külön hajszerkezet erősítő kezelésként is kiváló. Nagyon örülök ,hogy rátaláltam, ajánlom mindenkinek. Az Olaplex tőlem a nagyon magas ára miatt kapja a leértékelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 10.

Kingagida

2018. március 5.

Ez egy csodaszer! A fodrászom ismertette meg velem az olaplexet. Szkeptikus voltam vele, de maximálisan megvagyok vele elégedve! A kezelést követően megvásároltam a 3. számú terméket. Heti egyszer alkalmazom a hajamon, egy órán át fennhagyom a terméket és felkapok rá egy zuhanysapkát. :)
Hihetetlen változáson esett át a hajam amióta használom, pedig még csak egy hónapja alkalmazom. Az ára nem túl kedvező, de azt hiszem aki kipróbálja, elégedett lesz és nem sajnálja majd rá ezt az összeget.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

encsoki

2018. február 24.

Bocsànatot kèrek a következö kijelentèsemèrt,de nèhànyan nagy butasàgot írtak.Volt olyan hozzàszòlàs ami valamilyen L’Oréal termèket emlegetett.Mi köze a L’Oréal-nak az olaplexhez.
Ez a legjobb termèk amit eddig hasznàltam.Sûrûn valtogatom a halyam szinèt ami azt jelenti hogy 2 havonta ès elèg drasztikusan.Vörösrôl feketère aztàn vissza szôkère..stb.Nagyjàbòl attòl függ milyen kedvem van.A fodràszom olaplexet hasznàl ès mèg mindig hosszù hajam van mèg a sok macera utàn is.A fodràsz a festeshez a nr1 ès nr2 olaplexet hasznalja èn meg itthon a nr3.Az elejèn azt gondoltam hogy nem nagy cucc szòval nem rendeltem ùjra.Aztàn ràjöttem hogy hülyèn hasznàltam mert nem hajmosàs utàn hanem elôtte kell feltenni ès a legjobb ha rajtamarad 1-2 oràt.Csodàt tett a hajammal.A legjobb dolog amit eddig a hajamra talàltam.A Moroccan oil termekekkel kombinalom (sampon,balzsam,hidratàlò ès olaj) ès egyszerûen gyönyörû,egèszseges ès csillogò a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

ksfrani

2018. január 12.

Én Stand Alone Treatment-ként próbáltam ki otthon, vagyis nem festékbe keverve, csak úgy natúran felkentem a javasolt módon. Sosem volt kémiailag kezelve a hajam, csak oltári gyenge, könnyen törik, és a sok éves vasalás eredménye nem akaródzik lenőni. Már mindent kipróbáltam, a kétségbeesés teljes, ezért is rendeltem meg ebay-ről egy kisebb, 15ml-es adagokból álló csomagot (a No. 3 nagyobb, összesen kb. 7.000ft-ot fizettem érte, az én vállig érő hajamra ez 2 alkalomra elég). Nem tett csodát, bár erre nem is számítottam. Viszont érezhetően kellemesebb tapintású lett a hajam, sokkal rugalmasabb, fényesebb, ekvésbé száraz. Persze a telejsen elroncsolódott tincseket nem is vártam, hogy gyönyörűvé varázsolja, azon már csak az idő és az olló segít majd, de a töredezett hajvégeim például sokkal kevésbé szúrósak, mintha összehúzódtak volna.
Nem csodaszer, de nem is volt pénzkidobás. Biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Nem csodaszer, de nem is volt pénzkidobás. Biztosan újraveszem!

emeseee6

2017. december 12.

Ez a cucc oltári jó! Mikor (lassan 2 éve) szólt a fodrászom,hogy ilyen létezik,végre le tudjuk szedni a feketét a hajamról (ami akkorra kb 8 éve volt fekete,de már váltani akartam) nagyon örültem,végre vörös lehetek :D Először leszőkítette,majd a festékbe tette az olaplexet. Életemben nem volt olyan sima és gyönyörű a hajam,pedig alapból sem rossz egyáltalán.Utána vagy 3 hónapig a végéből se kellett vágni,annyira 100% egészséges volt. (Alapból, azért minden festésnél van picike elhasználódott ,eltört rész.) Szőkítést/leszívást mindenki csak ezzel karöltve!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Lili28

2017. december 12.

Sajnos le kell húznom.
Puhít, selymesít... tény és való, de nem annyira, mint amekkora a hype körülötte és amilyen drága.
Az én fodrászom nem használja, egy másik szalonban próbáltam ki kíváncsiságból.
9 éve szőkítem az eredetileg sötétbarna hajam... jól bírja:), de nyilván azért hajlamos kiszáradni.
Budán lakom, itt hozzászoktam, hogy minden drágább a szokásosnál...így nem lepődtem meg, mikor a fodrász azt mondta a telefonban, hogy 16000 ft lesz.:)
Nagyon sok jót hallottam róla, ezért úgy voltam vele,hogy rendben ,ha tényleg olyan jó, hát legyen.
50 percig volt a hajamon a cucc... utána megszárítottak és mehettem is haza. Puha volt a hajam, mint mindig fodrász után.... és ennyi:) Pár nap múlva nem is éreztem a hatását.
Én amit nagyon tudok ajánlani az sokkal olcsóbb, természetesebb és egyszerűbb. Mosás előtt mindig rakok olajat a hajamra ( ricinus, kókuszolaj keveréke...de lehet kb bármilyen olajat használni) és legalább egy órát rajta hagyom. Ha ráérek akkor bármeddig ameddig van időm:)
Nagyon meghálálja a hajam, soha nem volt még ilyen szép, fényes, egészséges. Semmi hókusz-pókuszra nincs szükségem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Sajnos le kell húznom.
Az én fodrászom nem használja, egy másik szalonban próbáltam ki kíváncsiságból.

UnicornsOfLove

2017. szeptember 15.

Na kérem! Hónapokig kutattam az Olaplex rejtélyét, mindent tudok róla már szinte, amit szeretnék megosztani veletek. A youtube-on található összes videót, tesztet, véleményt, akármit, mindent megnéztem róla, amit csak lehetett, ezen kívül olvastam blogokat, gyakori kérdéses véleményeket, fodrászokat kérdezgettem és mezei felhasználóit a terméknek, akik biztosan nem elfogultak azzal szemben, mint mondjuk egy fodrász lehet esetleg, akinek az az érdeke, hogy promotálja az olaplexet. Életemben kétszer volt szőkítve a hajam, mindkettő brutális eredménnyel járt, és a felét le kellett vágni, aztán még ezzel együtt évekig ittam a levét. Érthető módon nem szerettem volna még egyszer ebbe a csapdába esni, viszont szőke hajat meg szerettem volna, és szinte már teljesen egészséges, hátközépig érő, lágy esésű hajkoronát sikerült kifejlesztenem a...fejemből. :D Értitek. Szóval kutattam. Sokat.
12%-os blonde me szőkítőporral készített balayage hajfestésen estem át olaplex-szel, kb. fél óráig volt a fejemen a szőkítő, ám a fodrász lány szerint egy bizonyos hatódiő lejárta után akármeddig lehet rajtam a termék, nem fog már semmit csinálni, ezzel elkerülhető a régen oly gyakori jelenség, melyet a haj leégetéseként ismer a közhiedelem. Na ez már technológia. Nagyon féltem, hogy milyen lesz a hajam utána, egyébként kaptam még rá egy tonert is. Vizesen másabbnak érzékeltem a tapintását, de mikor megszáradt, láttam, hogy tényleg nincs az a szőkítés utáni száraz, élettelen, megváltozott hajszerkezet. Viszont egy kicsit azért megérezte. Hogy érzékeltessem, azt mondanám, hogy 100 % károsodás helyett csak 15-20% károsodás érte. (Egyébként a balayage nem tetszett, ezért magamnak átfestettem egy másik szőkés színre, az sem tetszett, majd vissza barnára. Egy nap alatt.) Szóval 3x volt festve a hajam (ha a tonert is annak veszem, már pedig annak veszem) egyszer pedig szőkítve egy nap leforgása alatt, és az állapota alig változott!
Utána megrendeltem a no2. terméket - a harmadikat nem akartam, mert azt írtátok, hogy kb. csak egy hajpakolás, és én az igazán hatásos, fodrászoknak szánt cuccot akartam - amivel a tapasztalataim nagyon nagyon pozitívak! Teljesen puhává varázsolta a hajam, ugyanolyanra és még szebbé is mint ami az érintetlen, dédelgetett természetes hajam volt! Nem mosódik ki a termék, ha rákenem, tényleg olyan marad sokáig. Már kétszer használtam, és már elsőre is jó állapotú lett, de másodszorra még jobb. Erős, fényes, lágy esésű és tapintású hajam van, és nem kellett levágni belőle semennyit, hiába szőkítettem, festegettem. Sajnos nagyon drága, ami a lakossági felhasználók számára is beszerezhető és a legjobb áron kapható, az a Traveller Kit amiben 3x 100 ml van: Egy No1 és kettő No2. Notino-ról 39.000 Ft, de szerintem megéri, és még többet is. Legalábbis nekem a szép haj minden pénzt megér, csak régen még mikor annyi elrontott hajam volt, nem volt ez a technológia. Pedig milyen jó lett volna!
Remélem hasznos volt ez a regény itt, én nagyon örültem volna mikor kutattam, ha valaki mindezeket ilyen részletességgel leírja.

(Rakok be ide egy képet a hajvégemről, illetve az egész hajamról. Ki mondaná meg, hogy ez a haj ki volt szőkítve?! :D)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

nikolett

2017. szeptember 6.

En mostjovok a fodrasztol, egy teljesen uj fejjel. :D Sosem volt ilyen a hajam, puha, extra fenyes es a meg 3 oraval ezelotti sprod szenaboglyanak nyoma sincs, kicsereltek. A velemenyem minden csak nem.kiforrott, ezert jovok kesobb update-elni. Eddig csak ajanlani tudom mindenkinek. 8500 Ft mar sokszor elment rosszabb helyre is, mar csak abban remenykedem, hogy tenyleg erezni majd a hatasat 2 honapig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice