Ár:   13 500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: vwrita91, az összetevőket feltöltötte: sisary, Módosítva: 2019. március 11.

Ár:   13 500 Ft
Kategória:   Hajápolók

Az Olaplex a szabadalommal védett összetevőjének köszönhetően forradalmian új eszköz a fodrászatban. Használata révén új távlatok nyílnak ezidáig nagy rutinnal alkalmazott technikáidban, és vadonat új szolgáltatásokat nyújthatsz vendégeid számára minden plusz munkafolyamat nélkül, azzal, hogy az Olaplex-et adalékanyagként használod vegyszeres munkáidnál.

Szőkítés és hajszín festés roncsolódás nélkül! Az Olaplex drámaian csökkenti a haj károsodását minden vegyszeres folyamatnál, legyen az szőkítés, világosítás, melír vagy hajfestés. Mindez plusz munkafolyamat nélkül!

Használd az Olaplex No. 1 Bond Multiplier-t a szőkítőhöz vagy hajfestékhez keverve, majd leöblítés után fejezd be a folyamatot a Bond Perfector No. 2 felrakásával. Folytasd a frizura készítését a már megszokott módon.

crybaby880727

2017. augusztus 1.

Kb 2 hete voltam fodrásznál, az össze vissza festett hajamból akartunk Balayage Ombre-t csinálni,szőke változatban, 2órát volt a fejemen a 12%-os blans és már rég leégett volna fél óra után is, de úgy hogy semmi se maradt volna a hajamból ha a fodrászom nem ajánlja fel az olaplex-et.
Hát csodát tett a ahjammal, a hajam is megmaradt :-) és sima puha hajat kaptam, nem törik, nem is tört el a vége, eleinte nem hittem benne mert manapság már indenféle csodabigyót feltalálnak, és megpróbálják eladni...de ez ténleg jó, magán úton egy kissé drága hozzájutni így ha mész a fodrászhoz kérd mindenképp, mert egy nagyon jó és hasznos dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

relaj

2017. július 27.

Ma voltam Olaplex kezelésen a Style Barban és olyan, mintha semmi nem történt volna a hajammal. Szőkített a vége, és kicsit száraz, de ezt az Olaplex "csodát" bármilyen 800 ft-os hajpakolással is elértem volna... Nulla hatás, teljesen felesleges volt erre másfél-két órát és ennyi pénzt szánni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 27.

viraaag

2017. április 17.

Ombre stilusura festettem a hajam, de a szokites miatt nagyon csunya lett igy levagattam ke reszt. Honapokig nem volt festve, vigyaztam ra, de semmit nem nott.. Fodraszomtol kertem az Olaplexet es megindult a novekedes 😍 Nagyon puha es fenyes lett tole a hajam. Most tervezem megvenni az otthoni hasznalatra valo No. 3. Termeket :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Nita044

2017. április 3.

Sziasztok! Szeretném veletek megosztani a történetem.
Mindig is szép, hosszú, szőkére melírozott hajam volt. Nagyjából 4 éve egy amatőr fodrász, 20-30 centis tincseket levagdosott a hajamból, azóta azon vagyok, hogy összenövesszem. Legnagyobb szerencsétlenségemre pont azokat a tincseket "nyeste meg" amelyeket minden hónapban vágni kellett, mert szőkére volt festve és ugye az törik. Ne tudjátok meg a következő 4 éven min mentem át. Igen, tudom ez csak a hajam, de nekem sokat jelent. Mindenféle kencét kipróbáltam ami csak létezik, hogy a levagdosott szőke tincseimet valahogyan jobb állapotba hozzam. Utána rosszabbnál rosszabb fodrászok székében landoltam. Természetesen mindenki átlátta a problémát és próbáltak javítani, de csak rosszabb lett. A hab a tortán, hogy kifogtam egy olyan fodrászt aki mindemellett jól le is égette a hajam. Elsőre nem tűnt fel, csak furcsa volt, hogy 3 év után semmit sem javul a hajam állapota. Sőt! Egyre rosszabb. Kipróbáltam a keratinos kezelést is, de csak átmeneti javulást hozott. 1-2 hét múlva ugyan olyan lett, mint volt.
Nagy szerencsémre találtam egy fodrászt, aki azonnal megálljt parancsolt a szőkítésnek. Fél évi pihentetés után találtam egy szalont, tőlem 90 km-re, ahol csinálják az Olaplex kezelést. Nagyjából mindent kipróbáltam már, csak ezt nem, gondoltam mi bajom lehet. Gondolhatjátok, ezek után én semmiféle csodát nem vártam. Fél éve már, hogy megcsináltattam a kezelést és a hajam..... hát, mintha kicserélték volna :). Végre kezelhető, nincs kiszáradva, és ami legfontosabb rengeteget nőtt :). Természetesen a pihentetés is jót tett, de ez a szer egy csoda. Nem tudom akinek abszolút nem vált be, annak miért, de én áldom az eget, hogy rátaláltam erre a csodaszerre.
Az otthoni változatát nem használom, mert nekem ez is elég volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Sziasztok! Szeretném veletek megosztani a történetem.
Az otthoni változatát nem használom, mert nekem ez is elég volt :)

Farfalina

2017. március 2.

Jol ápol segit a hajon!
Még festésnél nem probáltam de mindenkep kérek a fodrasznal a szőkitőbe!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

Jol ápol segit a hajon!
Még festésnél nem probáltam de mindenkep kérek a fodrasznal a szőkitőbe!

kiflimorzsa

2017. január 26.

Szőkíttettem a hajam fodrásznál, kértem hozzá olaplexet... hát nem sokat segített, le kellett vágni egy csomót a hajamból, és még csak nem is lett szőke a végeredmény... vagy elcsesztek valamit a fodrásznál, vagy ez az olaplex nem ér semmit. Egy rakás pénzt otthagytam a szalonban ráadásul érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

ccp

2017. január 23.

9900 Ft-ért csináltattam a kezelést (1-es 2-es lépést) a szőkített hajamra. Nekem eddig nagyon tetszik, azóta egyszer mostam ki a hajam és klasszisokkal jobb mint eddig. Normál tapintású lett a vége, olyan, mint pl. legfelül a hajam és első hajmosás után is maradt ez az érzés. Eddig még akármit kentem rá, nem volt ilyen érzésem. Szerintem, aki tisztában van azzal, hogy amin az olló segít azon csak az segít és a termék a hajat csak normál állapotúra hozza (nem lesz vatta puha, nem lesz szögegyenes, hanem csak normáls) az nem fog csalódni a termékben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 23.

laracroft

2016. december 1.

Ez sem csodaszer, de sokat segít, szerintem nagyon jó (bár kissé túlárazott) termék. Amióta olaplex-szel festetem a hajam és itthon is hetente használom a hármas számút (pedig én nem is hagyom rajta egész éjszakára, csak pár órára), sokkal kevésbé törik a hajam, összességében szebb fénye és egészségesebb tapintása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

szabcsi

2016. november 23.

Én csak az otthoni 3. pakolást vettem meg a leírt vélemények alapján..........csalódás volt, semmit nem ért, fodrász utasítása alapján használtam egész éjszakára rajta hagytam a hajamon, semmi. Elhasználtam egy teljes dobozzal eredmény nélkül, pénzkidobás volt. Festésnél nem tudom milyen, de az otthoni pakolása semmit se ér. A joico k-pak pakolása 1000- szer jobb és harmad annyiba kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

sapigitta

2016. október 18.

Ne keverjük már a Smartbondot (L'Oreal), a Fiberplexet (Schwarzkopf), az Implexet (Imperity), a Brasil Cacaut (Cadiveu) és a Steam Podot (L'Oreal) az Olaplex-szel! Ajj..

Éppen a fodrászomnál (Hair by B) voltam, amikor meghozta a futár. Jobban örültem neki, mint ő, meg is kértem, hogy próbáljuk ki (egyik kedvenc youtuberem, Guy Tang is ezt használja, oda és vissza voltam az örömtől, hogy testközelben van ez a csoda).
14 éve folyamatosan festett (4/), derék alá érő hajamból leválasztott egy nagyobb tincset. 12%-os oxival keverte az Echosline lila szőkítőport és az Olaplexet ehhez a kombóhoz adta hozzá. Lemosás után ott virított a csibesárga szín (ezen nem kell mit szépíteni :) ). Mivel a hajam szerkezete/állaga láthatóan épp maradt, vizesen se nyúlt vagy tört, rákent egy újabb adagot az olaplex+szőkítő+12% oxi trióból. Ezek után egy nagyon világos szőke színt kaptunk ami Elumennel lett színezve (tudtunkon kívül csináltunk egy mermaid effect hajat, szép türkizes-zöldes-kék árnyalatokkal és átmenettel).
A hajam hihetetlenül puha maradt, azóta se törik vagy szöszösödik, rugalmasabb (!) mint előtte.
Maximálisan ajánlom a terméket, nem kell a white hairbe menni, Pesttől 40 kilométerre már lehet találni szalonokat ahol nem horror áron és nem futószalagon csinálják (a gyakorlaton levő tanulók....) a különböző kezeléseket és festéseket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice