Ár:   13 500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: vwrita91, az összetevőket feltöltötte: sisary, Módosítva: 2019. március 11.

Ár:   13 500 Ft
Kategória:   Hajápolók

Az Olaplex a szabadalommal védett összetevőjének köszönhetően forradalmian új eszköz a fodrászatban. Használata révén új távlatok nyílnak ezidáig nagy rutinnal alkalmazott technikáidban, és vadonat új szolgáltatásokat nyújthatsz vendégeid számára minden plusz munkafolyamat nélkül, azzal, hogy az Olaplex-et adalékanyagként használod vegyszeres munkáidnál.

Szőkítés és hajszín festés roncsolódás nélkül! Az Olaplex drámaian csökkenti a haj károsodását minden vegyszeres folyamatnál, legyen az szőkítés, világosítás, melír vagy hajfestés. Mindez plusz munkafolyamat nélkül!

Használd az Olaplex No. 1 Bond Multiplier-t a szőkítőhöz vagy hajfestékhez keverve, majd leöblítés után fejezd be a folyamatot a Bond Perfector No. 2 felrakásával. Folytasd a frizura készítését a már megszokott módon.

Bogyo96

2016. október 9.

Ár érték arányban értékelem, mivel elég drága szerintem, persze rászánja az ember ha megéri de itt nem mondhatnám ezt. Itthonra vettem meg a nomber 3-mat. Ugy használtam a ahogy a fodrászatban elmondták, egész éjszakára rajta hagytam. Azért adott két csillagot az egy helyett mert én csak háromszor használtam, ezért lehet, a hosszu távu hatásárol nem nyilatkozhatok. Körülbelül annyi a hatása mint az 1000ft KALLOS LATTE pakolásnak, amit évek ota használok (azt 1-3 oráig hagyom rajta), vagy még annyi sem. Úgyhogy maradok annál. Szerintem nagyon tulzás ilyeneket irniuk,hogy szőkítés roncsolodás nélkül. Tényleg nem jobbak a drágább, "minöségi" termékek manapság :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 9.

giudittina1978

2016. október 6.

Fekete hajam volt 15 évig, nyár elején melíroztattam először egy fodrásznál, a mellemig érő hajamat akkor vállig visszavágták. A színét meg se említem inkább. Ez Olaplex nelkül.
Tegnap az egész hajam ki lett szőkítve majd festve a töve és melírozva egy része újra. A szőkítő, a festés és a két hajmosás Olaplex-szel.
Kettő centit kellett vágni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 6.

Kettő centit kellett vágni...

fenyvesibarbi

2016. szeptember 16.

A derékig érő sötétbarna hajamból szeretettem volna világos barna hajat kapni, esetleg balayage csíkokat bele. Két nagyon drága Loreál szalonban fordultam meg, hogy biztos legyek abban nem teszik tönkre a hajam. Az első szalonból úgy engedtek el, hog ya férjem szólt, hogy a tarkómnál tenyérnyi vörös folt van a hajamban és 4 színű volt a hajam, ezentúl hátközépig vágta le a fodrász a hajamat; ehhez "kaptam" Loreal Profiber sötétkék termékeket, mert közölte a fodrász hogy erősen megviselt a hajam. 30 ezer forintom bánta és 20 cm a hajamból, a Profiber kezelés a vékonyszálú hajamra használhatatlan volt: csupa zsír lett és az elégetett hajamon semmilyen változást nem eredményezett. Természetesen voltam bent még a szalonban de semmit nem tettek jóvá és semmiben sem kárpótoltak. A másik szalon szintén Loreal termékek és olaplexes világostíás: 3szor mentem el, 3szor 15.000-és 20.000 FTot hagytam ott csak a világosításért, mire világosbarna lett a hajam, és közben bobra kellett levágni, mert annyira tört a hajam, hogy 1,5-2cm-es darabokban pergett a hajam. Erre mondták, hogy menjek olaplex kezelésre sokkal jobb lesz tőle, ez újabb 15.000 FT volt, kb ugyanolyan puha lett a hajam, mintha itthon magamnak kevin murphyvel kimosom, és beszárítom; ugyanúgy pergett és tört a hajam mint kezelés előtt, sőt nem tudtam úgy utcára menni, hogy ne vasaljam ki a hajam, mert hajmosás után mint a seprű úgy állt ahogy elégették. A legjobb pedig az volt, hogy előtte a világosítások során 2-3 derékig érő hajjal megáldott lánynak csináltak olaplex kezelést, ugyanúgy 15.000-ért, mint amit tőlem elkért immár válig se érő hajamért. Rákérdeztem hogy mégis mire fizetek 15.000 FT-ot, mikor szerintem a derékig érő hajra nem annyi anyagot kell felvinni, mint a vállig érőmre? Közölte a tulaj, hogy ez nem anyagtól függ, ez egységes ár :D
Az első megbeszélés során egyébként szépen benyaltam, hogy elsőre elérik Olaplexxel a kívánt hatást és 1 mm-t se kell vágni a hajamból :D :S
Az Olaplex kezelés és világosítás ugyanolyan cseszett nagy átbaszás mint az összes többi. Nekem 100.000 FT-om és a derékig érő hajam bánta hogy elhittem a sztárfodrászatok másak! :S Nem elég, hogy hülyének néztek mindkét helyen, mindezt piszok nagy összegért és rendkívül arrogáns, lekezelő, fellengző stílusban, kárpótlás és bocsánatkérés nélkül teszik meg. Azóta egy mezei kis fodrászatba járok, alkalmanként 2500-5000 Ft-ot fizetek, semmi olaplex semmi profiber és steampod, és érdekes a hajam kezd helyre jönni és talán nőtt is valamennyit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

MissKenedy

2016. augusztus 17.

Én fodrászatban kaptam olaplex kezelést, mikor ombre hajat csináltattam és valami gyönyörű lett. A vége 5 árnyalatot világosodott (szőke lett ugye) és egy mm-t nem kellett vágni belőle, annyira megkímélte így a hajamat a szőkítés okozta károktól. Biztos, hogy ezentúl csak olaplex-szel együtt festhetik a hajamat. Otthonra nem venném meg a harmadik lépést, mivel 13 ezer forint és kb 4 alkalomra elég. Ennyiért azért horror. De szalonban ha már úgy is festet az ember, megéri pluszban kérni.

Update: Első írásom óta már eltelt egy kis idő és túl vagyok még vagy 3-4 kezelésen. A véleményem nem változott, nagyon sokat segít abban, hogy ne töredezzen a hajam. Nem mondom, hogy nem árt neki a szőke, szárad rendesen, mivel nekem sajnos muszáj valamivel formáznom, hogy ne legyen oroszlán fejem. De Olaplex nélkül szerintem egy centit sem tudnám növeszteni. Viszont egy év alatt a folyamatos szőkítés és egészségügyi vágás ellenére is 15! centit nőtt a hajam, ami szerintem szuper. Ami nagyon fontos: az olaplex nem csodaszer. Segít abban, hogy maga a szőkítés ne vágja haza a hajat, viszont a szőkére fokozottan figyelni kell. Tonnányi ápolót és olajat használok, valamint vitamint is szedek folyamatosan. De tényleg, ha már szőkíted a hajad, azt a plusz felárat ne sajnáld :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

borb.biaa

2016. július 21.

A szőkített, roncsolt hajamra javasolta a fodrászom, úgyhogy a legutóbbi festésnél alkalmaztuk. Nagyon szépen rendbe tette a hajamat, most újra fényes, a tapintása is puhább lett, és nem is törik egyáltalán. Tökéletesnek azért nem mondanám a hajamat, de amilyen roncsolt volt, szerintem ez a max, amit ki lehetett hozni belőle, szóval örülök, hogy bevállaltam, mert az én hajamnak tényleg jót tett.
Egyébként próbáltuk a L'Oréal Steampod-os kezelését is, ami szintén jó volt, de elég hamar elmúlt a hatása, az Olaplexet pedig egy hónapja alkalmaztuk, és még mindig ugyanolyan jó állapotban van a hajam, mint amikor végeztem a fodrásznál. Szóval én inkább ezt preferálom, mert a hajápoló hatása tartósabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 21.

adrina

2016. július 7.

Töredezett,száraz,szőkített hajamra ajánlotta a fodrász.Esküdözött,hogy nagyon jó lesz tőle és nem fog törni.Nem így lett.Melírozta,de iszonyat törik és borzalmasan száraz a melírcsíkoknál.18 ezer volt.Többet soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 7.

tothnoemibernadett

2016. július 4.

Nekem szőkítéshez raktak olaplexet, és nem roncsolta a hajamat annyira mint szokta a szőkítő. Nagyon puha és jó tapintású lett a hajam, de így két mosás után már nem olyan. Összességében ha már nem roncsolta nekem elég eredmény :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

claudia.nyilas

2016. március 15.

Nekem csak magában volt olaplex kezelésem, festés nélkül, csak plusz ápolás gyanánt. Semmi említésre méltó dolgot nem tett a hajammal. Én a Brasil Cacau-ra esküszöm, és ezek után csak azt fogom megcsináltatni. Nem mondom, hogy arra számítottam, hogy olyan lesz a hajam, mint keratinozás után, de majdnem :) Szóval piszkálta a kiváncsiságom, kipróbáltam és nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 15.

Tamszi

2016. február 15.

Kb 2hónapja használom a 3., otthoni lépését (és csak azt).
Évek óta szőkíttetem a hajam, és mint utóbb kiderült, volt szerencsém rossz fodrásszal csináltatni ezt.
A lényeg, hogy az új fodrászom ajánlotta a harmadik lépést, ami úgy tűnik, be is vállt:)
A 100ml nem 4alkalomra elég. Az én hajam a lapockám alá ér, kb 5ml elég egy alkalomra. 2-3hétig heti 2-szer használtam, mostmár heti egyszer. Még mindig kb félig van. Rajta hagyom minimum 4-5órát, de akkor még jobb a hatása, ha egész estére a hajamon hagyom.
A hajam azóta visszanyerte a fényét, nem töredezik, kifésülhető és még a hajhullásom is megszűnt.
Ár-érték aránya nem a legkedvezőbb, de legalább megéri, mivel - szerintem - valóban csodaszer :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

Kb 2hónapja használom a 3., otthoni lépését (és csak azt).

ngyorgyike

2016. január 4.

Szalonban csináltattam a kezelést, de az otthoni ápolót nem szereztem be hozzá. A hajamat nem festetem, de így is elég vékony szálú és törik. Az eredményt már az első kezelése után éreztem. Csak ajánlani tudom. Már alig várom a következő időpontot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice