Ár:   13 500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: vwrita91, az összetevőket feltöltötte: sisary, Módosítva: 2019. március 11.

Ár:   13 500 Ft
Kategória:   Hajápolók

Az Olaplex a szabadalommal védett összetevőjének köszönhetően forradalmian új eszköz a fodrászatban. Használata révén új távlatok nyílnak ezidáig nagy rutinnal alkalmazott technikáidban, és vadonat új szolgáltatásokat nyújthatsz vendégeid számára minden plusz munkafolyamat nélkül, azzal, hogy az Olaplex-et adalékanyagként használod vegyszeres munkáidnál.

Szőkítés és hajszín festés roncsolódás nélkül! Az Olaplex drámaian csökkenti a haj károsodását minden vegyszeres folyamatnál, legyen az szőkítés, világosítás, melír vagy hajfestés. Mindez plusz munkafolyamat nélkül!

Használd az Olaplex No. 1 Bond Multiplier-t a szőkítőhöz vagy hajfestékhez keverve, majd leöblítés után fejezd be a folyamatot a Bond Perfector No. 2 felrakásával. Folytasd a frizura készítését a már megszokott módon.

Bambie

2015. december 23.

Ez a termek egy csoda.
Külföldön elek, sikerült beszereznem az 1+2 tagját a rendszernek, a 3-ast, amit otthoni használatra adnak, nem vettem meg.
Feketére festett hajbol akartam világosabbra menni, fodrász nelkul, mert az horror itt.
Először csinaltam egy "stand alone treatment"-et, ami egy hajapolo kezelés az 1+2 termek felhasználásával. Iszonyat puha es fényes lett a hajam!
Par napra ra L'Oréal effasol hajradirral es 6%-os oxival mentem ra, hogy kiszívjam a feketét. (Ezt a hajradirt elvileg lehet csak meleg vízzel is használni de bátor voltam az olaplex miatt)
Ja igen, a radir+oxi-hoz kevertem az olaplex 1-bol.
Gyönyörű(kackac:)) narancssargara le is szívta a hajam, erre számítottam is , de a lenyeg: nagyon minimálisan szárított csak. Masfel órát volt a hajamon, mivel az olaplex lassítja a radirt, de az 1-es hajszinbol kb 5-os lett, kozepvoros, lehet 6-os. Valahol a kettő kozott. Tehát egy alkalommal 5-6 árnyalatot világositottam, nagyon minimális szárazabb érzés maradt csak a hajamon (kb annyi, mint mindig par napig a sima, fekete hajfestesem utan!), de nem nyúlt, nem tort meg sehol. Ja, a radir utan toner-t is tettem 6%-os oxival ismét, szoval egy nap volt ennyi oxi plusz a radir.

Nagyon boldog vagyok, hogy sikerült ezzel világosítanom, regen is volt mar szokitesem es radirom, de akkor eléggé megviselte a hajamat.
Most tökéletes állapotban maradt. Ajánlom mindenkinek!

Ui: a 3-as termek itt nálunk rendelhető 20-30 dollar kozott, 13,000 Ft-ot en egészen biztos nem adnék ki erte. A 3-as ugyanaz, mint a 2-es, csak alacsonyabb hatoanyaggal.
Aki drasztikus szinvaltozast akar, pl feketebol vilagosbarna-szoke, annak mindenképpen javasolni tudom hogy olyan fodrászhoz menjen, aki ezzel kezd neki a szokitesnek/szinleszivasnak, de az otthoni 3-as krém nem ér ennyit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 23.

Ez a termek egy csoda.
Ja igen, a radir+oxi-hoz kevertem az olaplex 1-bol.

Most tökéletes állapotban maradt. Ajánlom mindenkinek!

JoyBlond

2015. december 17.

Festett szőke, hosszú, göndör hajam van. Mindig csak a tövét festetem. A végek sajnos nagyon tönkre vannak, és alapjába véve száraz a hajam. Hajmosáskor mindig puha, selymes lesz, de ez csak 2 napig tart, utána elkezd kiszáradni sajnos.Rengeteg hajápoló cuccot kipróbáltam már, a Kallostól elkezdve a Kérastase-ig, és bizony nagy különbségek vannak. Már rátaláltam sok csodaszerre szerencsére, és le is írom ezeket, mert utálok olyan véleményt olvasni, ahol valaki megírja, hogy ez a termék ahová véleményt írt közelébe sem ér valami másnak, aztán persze azt nem írja meg hogy mi az....szóval nagyon szeretem: a revlon szőke hajra való fújósát, a Kérastése ciment thermiqe hajban maradóst, az orofluido cuccokat, jók a swharzkopf blondme keratinos hajpakolások, szeretem az YR hajolaját, és az Alfaparf lisse keratin fújósát, label.m száraz hajra való pakolás, a tigi szőke hajra való cuccait, és nem rossz a Kallos botox hajban maradó pakolása (érdemes elolvasni az összetevőit, meglepő!)...

Hogy a tárgynál maradjak! Tőfestést kértem, de az egész hajamra ráhúzta a hölgy a festéket, mondván így sokkal jobb lesz az olaplex-el hatás. A festék lemosása után kaptam még egy pakolást is az olaplextől, és utána azt is lemosta. Szép puha lett a hajam (mint mindig fodrász után, és mint mindig hajmosás után a fent említett cuccokkal). Én megrendeltem az olaplex otthoniját is netről. Semmi, de semmi csodát nem tapasztaltam sem a kezeléstől sem a No.3-astól. Egyáltalán nem érte meg. Nem ajánlom senkinek, ez csak egy népvakítás. Elolvasva az olaplex no3 összetevőjét, semmi érdekes nem volt benne ami indokolná a 13e Ft-ot. Ez amolyan egynek jó cucc marha drágán és sok misztikum keltésével.

Ki fogom próbálni a L'oreal Steampod kezelést, itt egy speckó hajvasalóval begőzölik a hajba a L'oreal saját hajápolóját...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 17.

Mirtillke

2015. december 10.

Egyszer már voltam szőkítve de teljesen tönkretette a hajam.
Visszatértem a sötét hajhoz.
Majd rá 1 évre rámjött hogy megint világos hajat szeretnék.
Olvastam az olaplexről hogy szőkítőporhoz keverve megakadályozza hogy sérüljön a haj.
Nos,a végeredmény egészen elképesztő.
A hajam szinte olyan minőségű mint a legelső szőkítés előtt.
Szó szerint teljesen helyrejött az olaplextől.
Hajszárítás után végre nem kezelhetetlen,szálkás,hanem puha,sima,fényes.
Egy igazi csodaszer!!
Azt még hozzátenném hogy Joico hajújraépítő termékeket kezdtem el használni,attól még jobb minőségű lett a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 10.

Egyszer már voltam szőkítve de teljesen tönkretette a hajam.
Visszatértem a sötét hajhoz.
Majd rá 1 évre rámjött hogy megint világos hajat szeretnék.
Nos,a végeredmény egészen elképesztő.
A hajam szinte olyan minőségű mint a legelső szőkítés előtt.
Szó szerint teljesen helyrejött az olaplextől.
Hajszárítás után végre nem kezelhetetlen,szálkás,hanem puha,sima,fényes.
Egy igazi csodaszer!!

szivi81

2015. december 2.

Balayage ombre hajam van, amit feketéből festett a fodrászom, és kb 1 év kellett a tökéletes végeredményhez. Nyáron, pont a 40 fokos kánilkula alatt belefutottam életem legrosszabb samponjába, ami teljesen tönkrevágta a hajam (Revlon Professional Equave Hydro Nutritive mindenki meneküljön előle!! :( ). A szőke részek eszméletlen szöszösek, fénytelenek lettek, iszonyúan tört a hajam. Azóta már mindent rákentem, megvettem az SP Luxoil sampont, maszkot, olajat, Tigi maszkot, Glaze Haze-t, Aussie-s cuccokat, Kallos-t (hátha, de nem...) , utolsó reményem a Kérastase Resistance Ciment Thermique volt, ami be is vált, de nem volt 100 %. Facebookon egy hajhosszabbítós lánynál láttam az olaplexet, gondoltam ezen már nem múlik, ki kell ezt is próbálni. Nagy reményekkel mentem neki, és mivel a fodrászom nem dolgozik vele -még :)- új helyet kerestem a neten. Nem hajfestéshez adták hozzá, hanem egy kvázi hajépítésem volt vele, az 1. lépést kb 5-10 percig, a 2. lépést 35 percig hagyták a hajamon, utána szárítás. Elvileg igy a hatása simán kitart 2 hónapig, de egyszerűbb és olcsóbb is festéskor használni, és akkor mindig ápolja a hajat. Ez a kúra nekem most 10 000 Ft-omba került, amúgy kb 3500 Ft-tal drágább ha ezzel festetsz. Már akkor látszott a szárítás alatt, hogy a szőkített részek gumissága megszűnt, a töredezettség kb eltűnt, bár ha nagyon kritikus akarok lenni a hatás csak 90%os volt. Én 2 alvás után hajatmosok, mert elalszom/zsiros lesz/ nem illatos, de a kezelés után 5 alvást is kibírt a hajam, nagyon szép fényes volt, volt tartása. Rettegtem, nehogy mosástól-mosásig hatása legyen, férjem már meg is cikizett, hogy mostantól öntisztuló lesz e a hajam... 1. hajmosás után: csalódás. Majdnem bőgtem. Ugyanolyan szöszös szénakazal volt a vége. OK, nagy levegő, akkor megvolt a tanulópénz, gondoltam én, nem reménykedtem semmi egyéb hatásban. 2. hajmosás: a hajam iszonyú puha volt, gyönyörű fényes, a szöszösség fele annyira jött elő. 3 hajmosás: még a fiú kollégák is megkérdezték, hogy mit csináltam a hajammal, reggel voltam e fodrásznál olyan más, és szebb. 4. hajmosáson ma vagyok túl: a hajam feltöltött, puha, mégis van tartása, fényes, nem szöszös egyáltalán! Hozzáteszem használok ugyanúgy olajat/szérumot és a Kérastase krémet.
Végeredményben igy kb 3 hét elteltével maximálisan elégedett vagyok. a 3. lépés megvásárlásán gondolkoztam, mivel a fodrászom nem használja festéshez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 2.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice